Kaczyński: Wielu mieszkańców dużych miast zostało okłamanych, że PiS przygotowuje Polexit

28.10.2018, 19:49; Aktualizacja: 28.10.2018, 20:28
Prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas spotkania wyborczego partii w Radomiu.

Prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas spotkania wyborczego partii w Radomiu.źródło: PAP
autor zdjęcia: Piotr Polak

Wielu mieszkańców dużych miast zostało okłamanych, zostało zmanipulowanych i w centrum tej manipulacji jest jedno twierdzenie, że PiS przygotowuje Polexit - powiedział w niedzielę lider PiS Jarosław Kaczyński podczas spotkania wyborczego partii w Radomiu.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (12)

  • AX(2018-10-28 20:53) Zgłoś naruszenie 320

    Wielu mieszkańców dużych miast nie dało się nabrać na kłamstwa i półprawdy PIS. Ot i tyle.

    Odpowiedz
  • ???(2018-10-28 22:38) Zgłoś naruszenie 2716

    Polska gospodarka rośnie , ludziom żyje się coraz lepiej, bieda znika więc libero-lewactwo ma się czym martwić..

    Odpowiedz
  • Ha ha(2018-10-28 22:29) Zgłoś naruszenie 2416

    Frustraci postkomuny leją krokodyle łzy ,a Polska ma się coraz lepiej.

    Odpowiedz
  • Poza trybem (2018-10-28 21:14) Zgłoś naruszenie 230

    GURU PIS-Bolszewii … KŁAMAŁ! … KŁAMIE !! … i nadal będzie KŁAMAŁ !!! … dopóty, dopóki ULICA i OPOZYCJA nie wywiezie go taczkami na ŚMIETNIK HISTORII !!!!!!!!!!!!!!!!!. Póki co, rada dla Niego … niech nie wyciera swojej kłamliwej M.O.R.D.Y. … PSL-em

    Odpowiedz
  • PIS TO DNO(2018-10-28 21:16) Zgłoś naruszenie 230

    Towarzyszu kaczynski lud miast nie chce gulagu+

    Odpowiedz
  • Targowicom NIE!(2018-10-28 22:36) Zgłoś naruszenie 1812

    Jęki i wycieeee jak w niemieckiej prasie, a to najlepszy prognostyk na przyszłość dla Polski.

    Odpowiedz
  • Tworzy o Sobie i PIS-Bolszewii MITY ... (2018-10-28 22:08) Zgłoś naruszenie 141

    … Bogowie Grecy nie zaczynali inaczej. GURU PIS-Bolszewii zawsze miał ciągoty do … ODWRACANIA w worku KOTA OGONEM. Powstaje pytanie … czym się skończy Jego ZAWŁASZCZANIE Polski ?. Kpiarz J. Sztaudynger przepowiadał takim … "Niejednego K.A.R.Ł.A. żądza władzy Z.Ż.A.R.Ł.A."

    Odpowiedz
  • PiS i polexit? (2018-10-28 21:55) Zgłoś naruszenie 1212

    Nie no skąd. To jest ogromna operacja, z którą nawet służby Jej Królewskiej Mości sobie nie radzą. Nas po prostu z uni wywalą, jak uczniaka co chciał pokazać jaki to jest dorosły i popalał w szkolnym kiblu, a uruchomił alarm przeciwpożarowy, topiąc szkołe....

    Odpowiedz
  • Wirtuoz ... FAŁSZYWEJ GRY !!!(2018-10-28 21:37) Zgłoś naruszenie 120

    Potwierdza się PIS-Bolszewicka narracja ... "TEN, który ma idee wciąż w gębie, ... ma je zazwyczaj w pobliskim nosie". KŁAMSTWO GURU PIS-Bolszewii nie różni się niczym od PRAWDY, prócz tego, ze NIĄ ... NIE JEST !!!!

    Odpowiedz
  • A co do PSL... (2018-10-28 21:51) Zgłoś naruszenie 120

    Najpierw GURU PIS wypuścił ze swojej STAJNI Janczarów do obszczekiwania w terenie PSL , a teraz marzy Mu się, ... "Gdybyż kozła ofiarnego można było jeszcze DOIĆ.". PSL już mu teraz odpowiedział o możliwej współpracy w terenie ... "Nie dla PSA kiełbasa", ... choć PIES z centrali szczeka bardziej centralnie.

    Odpowiedz
  • fv(2018-10-29 04:18) Zgłoś naruszenie 29

    Ta komisja politologa mlodego Jakiego byla do osmieszenia ofiar bezprawnie wyrzucanych z mieszkan na smietnik przez profesor prawa ktora wczesniej wstrzymala im wykup (wstrzymany do dzisiaj tylko w stolicy i tu PiS nic nie zrobil) a Jaki pomaga miastu przejac te juz wyremontowane mieszkania dla nowych lokatorow czyli reprywatyzacja= przejmowanie mieszkan przez miasto. PiS juz nie stawia na mieszkania komunalne tylko mieszkania+ gdzie jest mozliwa eksmisja bez sadu jak tez nie ma dziedziczenia wykupionego mieszkania

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz