Steinmeier: Liczę, że polski rząd znajdzie drogę szanującą orzecznictwo UE

23.10.2018, 12:13; Aktualizacja: 23.10.2018, 12:30
Frank-Walter Steinmeier

Frank-Walter Steinmeierźródło: ShutterStock

Mam nadzieję, że polski rząd znajdzie odpowiednią drogę szanującą orzecznictwo UE - powiedział prezydent Niemiec Frank-Walter Steinmeier nawiązując do postanowienia TSUE o zastosowaniu środków tymczasowych zawieszających stosowanie części przepisów ustawy o SN.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (10)

  • dexter(2018-10-23 15:34) Zgłoś naruszenie 364

    Dziwne, ze osoba odpowiedzialna za podpisanie traktatu lizbonskiego ma w polsce pomniki i powstaja nowe. Chodzi o kaczynskiego lecha. pisowcy powinni go wymazac z historii za taka zdrade polski. pisobolszewiki wiedza, ze bez wspolnego rynku to Wenezuels bedzie bardzo szybko w panstwie naczelnika jaroslawa.

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • Ocalały z watahy(2018-10-23 13:02) Zgłoś naruszenie 1120

    A gdzie teraz są "obrońcy konztytucji"? Przecież niemcy z brukselskiego trybunały zastępują nam konstytucyjne władze, parlament, prezydenta i sądy! Zapraszam na ulice!!!

    Odpowiedz
  • green(2018-10-23 13:47) Zgłoś naruszenie 812

    Na razie nie ma zadnego wyroku sadu europejskiego. Jest tylko postulat jednego /slownie jednego/ sedziego. Po co wiec zapewnienia polski ze beda przestrzegali czegos /wyroku/ ktorego nie ma.

    Odpowiedz
  • remick(2018-10-23 13:21) Zgłoś naruszenie 714

    Steinmeier: Liczę, że polski rząd znajdzie drogę szanującą orzecznictwo UEdSSR.

    Odpowiedz
  • Bert(2018-10-23 21:02) Zgłoś naruszenie 213

    Szanowne pismaki z gazety POprawnej, czy nie przeszkadza Wam, że ewidentne trolle, takie jak "dexter", "moon", kutach" , "green" - kaleczące niemiłosiernie polszczyznę, rozpanoszyły się na waszej stronie.

    Odpowiedz
  • green(2018-10-23 13:51) Zgłoś naruszenie 117

    Ten Duda lyka pouczenia szkopa jak swieze buleczki. i nie dlawi sie nimi. WSTYD Panie prezydencie

    Odpowiedz