Terlecki: Myślę, że zakaz hodowli zwierząt futerkowych zostanie przyjęty

26.09.2018, 09:17; Aktualizacja: 26.09.2018, 09:42
Myślę, że zakaz hodowli zwierząt futerkowych będzie przyjęty; jestem za tym, by ten przemysł został w Polsce zlikwidowany - powiedział w środę wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki. Dodał, że trzeba zadbać, by osoby pracujące w tym sektorze, nie znalazły się w "dramatycznej sytuacji życiowej".
wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (14)

  • lisek(2018-09-27 18:34) Zgłoś naruszenie 12

    O jaki placz hodowców oprawców. Moze zacznijcie produkować guziki ;)

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • ja (2018-09-26 22:13) Zgłoś naruszenie 20

    I tak można wierzyć politykom Pis-u co tydzień to inne zdanie na dany temat jak można prowadzić biznes w tak niestabilnym kraju ?

    Odpowiedz
  • Agnieszka (2018-09-26 21:38) Zgłoś naruszenie 53

    Tak właśnie traktuje się ludzi w demokratycznym kraju? Doprowadza się gospodarstwa zajmujące się hodowlą do ruiny!!! Nikt się nie liczy z ogromną pracą hodowlaną jaka została wypracowana na Polskich fermach zwierząt futerkowych !!! Najwyższa jakoś naszych zwierząt nie bierze się z powietrza !!! Nikt nas nie słucha !!! Bo my musimy iść do pracy a nie siedzieć przed komputerem i powielać idiotyczne tezy o dręczeniu zwierząt !!! Jak w normalnym kraju można było dopuścić do takiego wielkiego wpływu organizacji mieniących się obrońcami zwierząt do wywierania takich nacisków jak na Krakowski Kredens i Dino !!! To jest terroryzm ekonomiczny !!!! Należy wreszcie zdać sobie z tego sprawę ....

    Odpowiedz
  • Barbara(2018-09-26 20:13) Zgłoś naruszenie 53

    Panie posłanki oraz panowie posłowie , którzy popieracie zakaz hodowli zwierząt futerkowych , nie macie nic wspólnego w Polską . Gdyż organizacje typu VIVA czy Otwarte Klatki sponsorowane są przez obcy kapitał i wcale nie chodzi im o dobro zwierząt tylko o wykończenie naszej gospodarki . Następnym ich posunięciem jest zakazać wszystkiego co jest hodowane w klatkach czy kojcach . Nie dajmy się zwariować .

    Odpowiedz
  • martyna(2018-09-26 14:51) Zgłoś naruszenie 52

    Aby załozyc ferme szynszyli musiałam sprzedać dom.Zakupiłam hale ,zwierzeta ,klatki i co teraz przyjdzie mi zyć jak nedzasz -żądam odszkodowania za poniesione straty.Ze wzgledu na polityke jaka PiS prowadzi juz mamy kłopoty ze sprzedazą ceny leca w dół. Nerwówka niesamowita.

    Odpowiedz
  • Rysiek(2018-09-26 14:07) Zgłoś naruszenie 54

    My hodowcy rolnicy roznych branz pokazemy ze jesli ruszycie hodowcow zwierzat futerkowych-POZALUJECIE W KAZDYCH WYBORACH!!!

    Odpowiedz
  • Sati 100(2018-09-26 14:04) Zgłoś naruszenie 54

    Hodowla Zwierzat Futerkowych powinna byc traktowana jak "dobro narodowe" nie po to jestesmy potega w Europie bysmy mieli wstydzic sie tej hodowli!! Rzad powinien zabrac sie za organizacje takie jak Otwarte Klatki czy Fundacje Vive i uznac dzialania ich aktywistow za terror wobec hodowcow (dziasiaj terroryzuja Krakowski Kredens ,oraz Dino) przeciez ich dzialnia to jawne wymuszanie na ludziach to czego oni chca!! Nie robia nic za darmo wrecz nawet czerpia ogromne zyski z naciagania ludzi na zbiorki a na kontach swoich fundacji maja milionowe zyski!! NIMI POWINIEN ZAJAC SIE RZAD I POMYSLEC O ICH DELEGALIZACJI...bo zmierza to wszystko w zlym kierunku!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Tomek(2018-09-26 13:56) Zgłoś naruszenie 52

    Nie ma zgody na Likwidację ważnego sektora rolnictwa!!!! Ludzie stracą prace!! Wypadałoby zdelegalizować organizacje "pro zwierzęce" oni wiecej szkód niż pozytku przynoszą!!

    Odpowiedz
  • Obiektywna(2018-09-26 13:46) Zgłoś naruszenie 74

    Dla PiS-u zwierzęta są ponad ludźmi, a gdzie humanitaryzm dla ludzi....??? Co mają zrobić, za co żyć..? Nikt nie mówi o odszkodowaniach, jakie hodowcy dostali w innych krajach, a "wygaszenie" po likwidacji ma trwać kilka zaledwie lat.. Nie będzie hodowli - zaczną się samobójstwa, ten wasz radykalizm odbije się echem. Każdy kto utracił możliwość swojej pracy nie ze swojej winy, powinien dostać odprawę lub odszkodowanie, takie jest prawo i sprawiedliwość !

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Ta(2018-09-26 11:33) Zgłoś naruszenie 55

    Biada PIS-owi za zakaz chodowli zwierząt futerkowych.Pan Bóg dał nam zwierzęta i nie wolno Jemu się sprzeciwiać bez konsekwencji.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz