Chaos w Tatrach: Oblężone Morskie Oko i awantury na przepełnionych parkingach

17.08.2018, 10:15; Aktualizacja: 17.08.2018, 10:24
Turystów na górskie szlaki przyciąga ciepła i słoneczna pogoda

Turystów na górskie szlaki przyciąga ciepła i słoneczna pogodaźródło: ShutterStock

Tłumy turystów szturmują tatrzańskie szlaki. Parkingi przed nimi przepełniają się od wczesnych godzin porannych, zwłaszcza przed szlakiem do Morskiego Oka, gdzie kierowcom niemogącym zaparkować, puszczają nerwy.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP

Reklama

Komentarze (13)

  • bez przesady(2018-08-17 10:46) Zgłoś naruszenie 2230

    Tłumy turystów szturmują...... To tylko rozmodlone polskie bydło a nie turyści.

    Pokaż odpowiedzi (4)Odpowiedz
  • ja(2018-08-17 12:48) Zgłoś naruszenie 1810

    sam jesteś bydło

    Odpowiedz
  • brawo ja(2018-08-17 14:36) Zgłoś naruszenie 147

    sam jesteś - bez przesady - komunistyczne bydło

    Odpowiedz
  • Pyskata (2018-08-17 15:48) Zgłoś naruszenie 71

    bez przesady...... Poznał swój swojego??? Jesteś żałosny....

    Odpowiedz
  • j.(2018-08-18 14:28) Zgłoś naruszenie 30

    Ha, ha, ha! Ja uwielbiam polskie Tatry, ale jeżdżę tam we wrześniu! W tym roku dokładnie 1 września i znów będę się śmiał widząc zakorkowaną zakopiankę w kierunku Krakowa, bo mnóstwo ludzi będzie wracać. A góry (nie tylko Tatry) we wrześniu są cudne, pogoda przeważnie fajna i ludzi o wiele mniej. Ponadto w Tatrach, jeśli ktoś jedzie tam poważnie pochodzić po górach, a nie tylko "zaliczyć" np. Morskie Oko, najbezpieczniej jest właśnie pod koniec lata. Z dwóch powodów: wtedy już nie ma śniegu na położonych na północnych stokach trudniejszych szlakach (np. na Zawrat, albo na Rysy), a ponadto, jak twierdzą znawcy pogody: sezon burzowy w Tatrach kończy się mniej więcej w połowie sierpnia, a wiec ryzyko, że zastanie nas w górach burza, we wrześniu jest już dużo mniejsze.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • fff(2018-08-17 16:41) Zgłoś naruszenie 20

    Dajcie real foto a nie shutterstock wy pajace

    Odpowiedz
  • a(2018-08-19 10:16) Zgłoś naruszenie 00

    Nieźle. Brak odpowiednich połączeń drogowych - czyli wina GDDKiA oraz samorządów i państwa. A paru komentatorów już sobie naubliżało. I dziwić się że w kraju rządki kler i PiS.

    Odpowiedz