Konferencja naukowa o Marksie: Na polecenie prokuratury interweniowała policja

13.05.2018, 15:12; Aktualizacja: 13.05.2018, 15:22

Funkcjonariusze policji, którzy pojawili się na konferencji naukowej dotyczącej Karola Marksa w Pobierowie (Zachodniopomorskie) na polecenie prokuratury sprawdzali, czy nie doszło do "propagowania innego totalitarnego ustroju państwa" – poinformował PAP rzecznik policji w Gryficach.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (14)

  • ciekawe(2018-05-13 15:38) Zgłoś naruszenie 274

    Faszyści katoliccy i błogosławienie przez duchownych prokuraturze w kraju nie przeszkadzają. Swastyka to staro indyjski znak ognia. Ciekawe czy Watykaniści podrzucili biednym Niemcom faszyzm i antysyjonizm, a ci dali się wrobić?

    Odpowiedz
  • Ol(2018-05-13 17:59) Zgłoś naruszenie 264

    proponuję policji przeprowadzać regularne naloty na salki katechetyczne i zloty fanatyków z IPN. tam to dopiero mamy do czynienia z szerzeniem faszyzmu i ksenofobii.

    Odpowiedz
  • Kpiarz (2018-05-13 15:47) Zgłoś naruszenie 224

    No to biskup powinien na wniosek księdza proboszcza wysłać tam agentów sprawdzających czy nie są tam propagowane treści którymi zajmie się Inkwizycja.!!!

    Odpowiedz
  • Biedni policjanci ...(2018-05-13 19:49) Zgłoś naruszenie 193

    .... znów są wmanewrowywani w polityczne szambo a później będą zabierać im emerytury i renty. Ciekawe, czy panowie prokuratorzy w Szczecinie nie mają nic sensownego do roboty, czy palma im odbiła , czy może pan Zbysiu kazał ?!

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • polo(2018-05-14 17:39) Zgłoś naruszenie 47

    w wyniku wdrażania filozofii marxa zgięły setki milionów ludzi, w samych chinach ponad 50 ml. 60% ludności kambodży, 30% ludności wietnamu, kulkanaście ml. w zsrr, blisko 3 ml. zabitych i deportowanych w Polsce !

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • b(2018-05-14 10:36) Zgłoś naruszenie 33

    Art 13 Konstytucji zabrania nazizmu, faszyzmu - takie organizacje są zabronione. Nienawiść rasowa i narodowościowa też jest zabroniona. Dziwnie a czyta art. 13 Kon. i komentarze - pewnie z Marsa przyleciał.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • a(2018-05-14 09:21) Zgłoś naruszenie 29

    No cóż, z zamieszczonych komentarzy wynika, że ciągle mamy jeszcze garstkę zbolałych tubylców zirytowanych wprowadzeniem art.13 Konstytucji RP

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Głupota ...(2018-05-14 20:12) Zgłoś naruszenie 20

    ... nie zna granic !!!

    Odpowiedz