Szydło w Sejmie: Ministrom rządu PiS należały się nagrody za ciężką, uczciwą pracę

22.03.2018, 17:06; Aktualizacja: 22.03.2018, 18:42
Wicepremier Beata Szydło przemawia w Sejmie.

Wicepremier Beata Szydło przemawia w Sejmie.źródło: PAP
autor zdjęcia: Marcin Obara

Ministrowie i wiceministrowie w rządzie PiS otrzymywali nagrody za ciężką, uczciwą pracę i te pieniądze się im po prostu należały - oświadczyła w czwartek w Sejmie b. premier Beata Szydło. Dodała, że dzięki pracy członków rządu, wszyscy Polacy mogą cieszyć się z rozwoju Polski.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (22)

  • Kobieto !(2018-03-22 17:37) Zgłoś naruszenie 186

    Chociaż nie grzesz mówiąc takie brednie.

    Odpowiedz
  • EMERYT 75+(2018-03-22 18:44) Zgłoś naruszenie 226

    p ,ani SZYDŁO mówiła ze Emeryci 75+ dostaja Leki za darmo chyba tylko z pani ugrupowania PIS, Bo ja kupowałem w tym tygodniu i płaciłem pani Szydlo ! 100% Pani Klamie a to jest obrzydliwe

    Odpowiedz
  • Zenon(2018-03-22 18:46) Zgłoś naruszenie 356

    Garkotłuk do garów.!!!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • HL(2018-03-22 19:34) Zgłoś naruszenie 245

    Pomstowali na ośmiorniczki za 120 zł.

    Odpowiedz
  • ser(2018-03-22 20:16) Zgłoś naruszenie 185

    Wszystko drożeje a pensje stoją w miejscu. Już szykują podwyżkę palia. Służba zdrowia płatna coraz bardziej. W szkołach bałagan. Wojsko bez sprzętu. Wszyscy odwrócili się do nas plecami. Ludzi skłócili. I tak można pisać godzinami.

    Odpowiedz
  • Bert(2018-03-22 20:28) Zgłoś naruszenie 523

    Za rządów PO/PSL i wcześniej SLD panowało przeświadczenie , zachowane jeszcze z czasów rozbiorów, że urzędnikom należy płacić mało, resztę sobie dokradną. W systemie politycznym preferującym korupcję to ma sens. Ale Polska właśnie w mękach wychodzi z tego sowieckiego modelu sprawowania władzy.

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • Bert(2018-03-22 21:08) Zgłoś naruszenie 517

    I jeszcze jeden drobiazg. Ministrowie II RP zarabiali po 2.000 zł, co odpowiada obecnym ok. 50.000 zł.

    Odpowiedz
  • sn(2018-03-22 22:50) Zgłoś naruszenie 131

    Mieli słychać dobrze ludzi ,bo wielu się już przejechało na pysze ,nie szanowaniu zdania wyborców (AWS,SLD,POparciPSL) ,niech też uważają, bo dopisane zasady i plany limity, takie do systemikowego rozgrabiania naszej kasy ciężko zapracowanej,to jest wstyd!!. Szybko się rozpasali wepchani do koryta z kapelusza prezia,bez konkursu ,sprawdzenia przydatności, uprawnień branżowych ,jakości i osiągnięć dotychczasowych itp. Pytanie za co dostają sowitą pensję (jak na nasze realia pensje czy traktują jako zasiłek ZUS ) przecież ich nikt nie zmuszał stać w pobliżu kapelusza , jak za mało to idźcie do prywatnej firmy i powiecie szefowi,że chcecie 50 -70 tys. premii , to wiemy co powie wtedy prezes,takiemu fachowcowi, jak widzimy w wypowiedziach w sejmie. Ludzie opanujcie się mieliście być lepsi ,uczciwi ,trochę pokory i wstydu, bo wchodzicie w śmierdzące buty poprzedników !. Wyborcy patrzcie .

    Odpowiedz
  • x x(2018-03-23 01:10) Zgłoś naruszenie 101

    To nieprawda z tą uczciwą pracą. Nadszyszkownik miał wyciąć więcej puszczy, a wyciął mniej.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Mural(2018-03-23 07:37) Zgłoś naruszenie 80

    Aha, nie wiedziałam, że pensja jest tylko za przychodzenie do pracy! Extra pensja za "ciężką, uczciwą pracę". Poproszę/ba żądam wyrównania za 33 lata ciężkiej, bez płatnych nadgodzin, pracy!!!!!!

    Odpowiedz
  • g(2018-03-23 08:24) Zgłoś naruszenie 81

    Bezczelna baba! Ja też ciężko i uczciwie pracuję, też chcę nagrodę w takiej wysokości!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • g-----no sie zozlalo(2018-03-23 08:45) Zgłoś naruszenie 51

    no i wyszlo straszydlo na mownice i co i dalej rznie glupa jej bezczelnosc nie ma odmian w nauce robia co chca a analfabeci dalej stoja za zlodziejami to juz fanatyzm faszystowski

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • bv(2018-03-23 09:20) Zgłoś naruszenie 21

    chca rozwalic polska edukacje i nauczycieli mianowanych zwonic bo mimo ze od 8 lat im nie podniesli pensji to jeszcze dla nich sa za drodzy a tansi beda do zatrudnienia studenci i gdzie taka kobieta myslala o polskiej edukacji i poziomie wiedzu uczniow. Nauczycielowi i emerytowi pieniedzy nie dolozyla by miec na swoje nagrody co inneo mowi a co inneo robi jak Rysiek i Kukiz przy glosowaniu w sejmie

    Odpowiedz
  • Inspektor Pracy--a co się należy robotnikom?(2018-03-23 10:28) Zgłoś naruszenie 04

    Tusk ogłosił publicznie:" ” Policji i wojsku nie można zmienić wieku emerytalnego w trakcie gry ,tak się nie godzi-- tylko dla nowo-wstępujących "......... a co zrobił z robotnikami pracującymi od 15 r życia zmuszając do 52 lat pracy nie licząc nadgodzin i pracy w szkodliwych. Stwierdził tez ,że jak "będą się Sądzić o to to podniesie koszty sądowe"Skoro można manipulować wiekiem to można wszystkim.

    Odpowiedz
  • na dnie(2018-03-26 23:31) Zgłoś naruszenie 20

    Opiekun osoby niepełnosprawnej żyje za 520.00 zł na miesiąc nijak do rzeczywisosci

    Odpowiedz