"Sueddeutsche Zeitung": Kaczyński nie traktuje UE jak supermarketu. W supermarkecie należałoby zapłacić

24.06.2017, 09:51; Aktualizacja: 24.06.2017, 14:52
Jarosław Kaczyński

Jarosław Kaczyńskiźródło: PAP
autor zdjęcia: Jakub Kamiński

Niemiecki dziennik "Sueddeutsche Zeitung" poparł w sobotę ostrą krytykę prezydenta Francji Emmanuela Macrona wobec krajów Europy Środkowo-Wschodniej. Zdaniem komentatora spór w Unii Europejskiej jest potrzebny, a najgorsza byłaby "zakłamana harmonia".

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (46)

  • jaki(2017-06-24 12:23) Zgłoś naruszenie 4128

    Czy Niemcy mają kompleks Kaczyńskiego bo trafia ich w punkt ?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • mikre to porównanie Macrona ... (2017-06-24 12:04) Zgłoś naruszenie 3817

    Ależ to Unia jest w istocie takim supermarketem w identyczny prawie sposób jak wszelkie supermarkety drenujący i wysysający nasze finanse. Jeśli Macron widzi w supermarketach tylko możliwość „brania”, to jest dureń! To markety biorą, my płacimy, dajemy rynek zbytu, pozwalamy na bezpodatkowe wyprowadzenie zysków, itd. To Macron nie wie, że to, co dostajemy z Unii nie jest za darmo?! W ogólności cały artykuł jest wrednie kłamliwy. Trzeba komuś rzeczowo odpalić słusznym sierpowym.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Zaitungi trzeba w Polsce polnizować, wzór Niemcy(2017-06-24 14:52) Zgłoś naruszenie 3513

    Wartości UE złamała Merkel zwołując do Europy wszelkich ciapatych bez ograniczeń (gwałcąc Traktat Schengen) Jak się okazało uchodźców było tylko kilka %, a więc było to celowe działanie by powstał celowy chaos (wsparcie Sorosa). Kto odpowie za śmierć Europejczyków na skutek tych "idiotycznych" decyzji.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • ADAMS(2017-06-24 15:37) Zgłoś naruszenie 3111

    Błędem było wpuszczenie do Polski francuskich i niemieckich marketów. Teraz śmieją się nm w twarz.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • otco(2017-06-24 12:28) Zgłoś naruszenie 3013

    W tym supermarkecie pracują Polacy za marny grosz

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Leo(2017-06-24 15:27) Zgłoś naruszenie 2710

    Bogaty Zachód chciał by mieć nas w kieszeni, jak "za Tuska". Okazuje się, że takie ich chcenie Polacy mają w du** i rządzą się, jak naród wolny. Musi upłynąć jakiś czas zanim "makrele i makarony" z tym się pogodzą.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • niebierzemydajemy(2017-06-24 13:01) Zgłoś naruszenie 2711

    My właśnie nie chcemy brać uchodżców a dajemy im pomoc na miejscu w ich krajach

    Odpowiedz
  • Magdalena (2017-06-24 15:10) Zgłoś naruszenie 2614

    Kto jak kto ale wszystkie kraje europejskie maja flagi!!! Tylko Francja ma szmatę bo nikt Polski nie zdradził tak wiele razy jak Francuzi !!!! Niech was ciapaci kroją i biorą wasze kobiety bo nie jesteście godni by chodzic i istnieć na europejskiej ziemi !!!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Bolo(2017-06-24 15:51) Zgłoś naruszenie 249

    Kaczyńskiego można lubić lub nie, ale to między innymi dzięki jego postawie nie mamy w Polsce wybuchowych ********** na ulicach i nasze dzieci nie giną zabijane przez terrorystów islamskich. I niech tak zostanie. A francuzom którzy traktują nas z góry i tak już i tak nic nie pomoże. A na pewno my nie musimy pomagać.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • 60+(2017-06-24 16:03) Zgłoś naruszenie 237

    Już kiedyś, wcale nie tak dawno, Niemcy przyszli do Polski uczyć nas wartości. Ja jeszcze pamiętam z dzieciństwa co pozostawili po sobie. Dzisiaj w Warszawie ciągle są ślady po Niemieckich kulach. Nie zapłacili za to co zostawili. Wysoko cywilizowana Europa i wraz USA zostawili na koniec nas w łapach kolejnego oprawcy. Kto kogo ma uczyć zasad humanizmu wrażliwości na losy ludzi? Cała ta szeroka UE, to okazja do kręcenia kasy dla państw, które od wieków nauczone były żyć kosztem innych. Z Syrią i uchodźcami pomylili się tak, jak kiedyś pomylili się Hitlerem. Teraz chcą ten cały śmietnik przepchnąć do nas i naszych sąsiadów. Są u nas tacy co dla własnych korzyści, chcieli by skłócić Polskę. Można ich znaleźć we wszystkich opcjach politycznych. Nasza klasa polityczna, to niestety rynsztok. Polacy, zachowajcie rozsądek i nie dajcie się!

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Jeszcze Polak (2017-06-24 16:09) Zgłoś naruszenie 149

    Agentura bolszewicka typu Bolek , Zegarek, Jaruzel , Kiszczak i uśpionych ale aktywnych śpiochów typy tusowski i inni czyli reszta bandy układu cwaniaków - złodziei agentury z naczalstwem WSI i układami zniszczyli sprzedali Polskę i rozgrabili przy okrągłym stoliku . Tworząc z rozgrabionego zniszczonego kraju podporządkowane niewolniczo ekonomicznie społeczeństwo w tzw. Układu - Tworu - UNII - na wzór niewolniczego kołchozu pseudo demokratycznego. ŚWIADOMIE i z premedytacją sprowadzają niby uchodźców a w zasadzie terrorystów . To wszystko jest UKARTOWANE i realizowane od dawna od tworu niby solidaryzmu .Czy można to naprawić?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • EWA(2017-06-24 17:31) Zgłoś naruszenie 146

    Niemieckie "cajtungi" niech się nauczą raz na zawsze, że obozy koncentracyjne w Polsce były NIEMIECKIE, a Francuzik niech zrobi najpierw porządek we własnym państwie objętym stanem wyjątkowym, gdzie kierowcy nie mogą czuć się bezpiecznie. Niemcy i Francuzi mogą, co najwyżej, pouczać się wzajemnie i ustalać, czy islam należy do Niemiec (wg Merkel), czy do Francji. Od Polski łapy precz.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • fifix(2017-06-24 15:52) Zgłoś naruszenie 1325

    Polacy to niewyksztalcony motloch chlopski liczy sie co w garze a nie wartosci abstrakcyjne jak demokracja

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • niebierzemydajemy(2017-06-24 16:37) Zgłoś naruszenie 132

    My właśnie nie chcemy brać uchodżców a dajemy im pomoc na miejscu w ich krajach

    Odpowiedz
  • śmiało(2017-06-24 16:39) Zgłoś naruszenie 84

    Pokażcie te wartości UE - fakty

    Odpowiedz
  • Pl(2017-06-24 19:17) Zgłoś naruszenie 71

    Super U, carefour, Bricomarche, intermarche i inne wynoszą do Francji

    Odpowiedz
  • proch(2017-06-24 18:38) Zgłoś naruszenie 510

    Francja -be, Niemcy- be, USA daleko za to Pan Putin blisko tylko nikt tego nie chce dostrzec. W przypadku ataku Rosji na Polskę, Stany Zjednoczone są w stanie nam pomóc w terminie miesięcznym, bez wsparcia Niemiec nie utrzymiemy się nawet dwa tygodnie. Plujmy na Niemcy, bo jesteśmy mocarstwem, we własnym, durnym mniemaniu.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Pl(2017-06-24 19:17) Zgłoś naruszenie 40

    Super U, carefour, Bricomarche, intermarche i inne wynoszą do Francji

    Odpowiedz
  • adsenior(2017-06-24 19:31) Zgłoś naruszenie 34

    Szkopi, zbliża się 1 września, czy kolejny raz wyślecie wermacht, by nas nauczył Untermenschen posłuszeństwa, wobec rasy Übermensch ???

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • nav(2017-06-24 20:10) Zgłoś naruszenie 21

    Dlaczego niemcy się tak ciągle do nas wp.....ją? Czy my ciągle mieszami się w ich sprawy, tak jak oni? Należy wystąpić z UE, i odgrodzić się od niemców. Ta nacja pół wieku temu próbowała nas wymordować. Teraz znowu chcą nas zniszczyć, gospodarczco, kulturalnie. Czyli nihil novi sub sole.

    Odpowiedz