Ziobro: Jeśli sędzia badającą wniosek o areszt dla "Hossa" popełniła przestępstwo, usłyszy zarzuty

17.02.2017, 13:38; Aktualizacja: 17.02.2017, 13:50
Zbigniew Ziobro

Zbigniew Ziobroźródło: Agencja Gazeta
autor zdjęcia: Fot. Sławomir Kamiński Agencja Gazeta

Jeśli sędzia, która badała wniosek prokuratury o areszt dla Arkadiusza Ł. ps. "Hoss" dopuściła się przestępstwa, usłyszy zarzuty; śledztwo w tej sprawie zostanie doprowadzone do końca - zapowiedział minister sprawiedliwości, prokurator generalny Zbigniew Ziobro.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP

Reklama

Komentarze (11)

  • Alex(2017-02-17 15:09) Zgłoś naruszenie 125

    A jakie zarzuty i od kogo może usłyszeć ktoś, kto jest posłem i prokuratorem, gdy konstytucja tego zabrania?

    Odpowiedz
  • rozpacz(2017-02-17 16:34) Zgłoś naruszenie 1512

    Pan Zbyszek nie jest od straszenia i karania sędziów! W dojrzałej demokracji za takie słowa natychmiast przestałby być ministrem.

    Odpowiedz
  • ciekawy.(2017-02-17 17:21) Zgłoś naruszenie 124

    Kto mi wytłumaczy dlaczego wszczęto postępowanie wobec pani sędzi DOPIERO na wniosek ministra ? Przecież o tym , że wyznaczyła posiedzenie w granicznym czasie i NIE BYŁA WSTANIE ROZPATRZYĆ tego wniosku w ustawowym czasie wiedział co najmniej przewodniczący wydziału i to ON POWINIEN Z URZĘDU zareagować. Jest nie mniej winien i już nie powinien być przewodniczącym, który praktycznie nie sprawuje nadzoru w wydziale. Jeżeli takie praktyki są w sądach to ta cała KRS, która ma czuwać nad praworządnością , niezawisłością itd. jest ZUPEŁNIE NIEPOTRZEBNA. I nadzór administracyjny w wydziałach sądu również. Te i takie przypadki wskazują na potrzebę zmian , przynajmniej w tym zakresie.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • mk(2017-02-17 19:28) Zgłoś naruszenie 73

    w normalnym kraju za takie słowa w karalnejyrzucono by go i przedstawiono zarzuty grozby

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • iudex (2017-02-18 09:48) Zgłoś naruszenie 32

    Mniej niż zoro znów straszy ,.

    Odpowiedz
  • Ni(2017-02-18 14:25) Zgłoś naruszenie 20

    Sędziowie znają życie i są surowi tylko we właściwych sprawach. Za taką kradzież batona - więzienie musi być. Jak jakiś niedorozwinięty weźmie jakąś blachę - więzienie musi być. Ale czy można wsadzić mafię wnuczków? No gdzie tam!

    Odpowiedz
  • #(2017-02-18 16:34) Zgłoś naruszenie 11

    Jak się czują sędziowie, słysząc takie wypowiedzi.

    Odpowiedz
  • Ryszard(2017-02-21 03:51) Zgłoś naruszenie 00

    Panie Zbigniewie znowu puste obietnice z Pana strony a jak do tej pory wszyscy wydający absurdalne wyroki mają się dobrze i Pańskie zdanie na ten temat mają głęboko w ,,du...e". Dalszy komentarz z mojej strony jest zbędny.

    Odpowiedz