Artykuły na temat: "Zandberg"

Kto jest politykiem z największym zaufaniem? [SONDAŻ ZAUFANIA]

8 grudnia 2019 r.

W sondażu zaufania, zrealizowanym przez IBRiS dla Onetu, na pierwszym miejscu rankingu znalazł się prezydent Andrzej Duda, któremu zdecydowanie ufa 28,8 proc. badanych. Spadki zaufania zanotowali m.in. Małgorzata Kidawa-Błońska, Robert Biedroń, Donald Tusk i Zbigniew Ziobro.

Ciche pragnienie normalności [FELIETON LEWESTAM]

23 listopada 2019 r.

Czego my, Polacy, pragniemy najbardziej? Polski od morza do morza? Polski białej i dla Polaków? Rozpięcia nas na krzyżu, byśmy znów stali się Chrystusem narodów? Demaskacji spisków i triumfu dobra nad złem? Krwawej zemsty na przeciwnikach politycznych?

Zandberg: Skończymy ze "śmieciówkami" w sektorze publicznym

6 października 2019 r.

Skończymy ze "śmieciówkami" w sektorze publicznym, zapewnimy ludziom, którzy pracują dla państwa godne płace - zadeklarował lider Lewicy Razem Adrian Zandberg. Zapowiedział też zasadę, że startowa płaca w sektorze budżetowym będzie wynosiła 3500 zł, bo państwo nie może być najgorszym pracodawcą.

Lewica zaprezentowała wyborcze "jedynki" do Sejmu

18 sierpnia 2019 r.

Adrian Zandberg z Razem będzie "jedynką" w Warszawie, Włodzimierz Czarzasty z SLD w Sosnowcu, a Krzysztof Śmiszek z Wiosny otworzy listę wrocławską - wynika z niedzielnej prezentacji "jedynek" Lewicy. Zaczynamy naszą podróż do Sejmu - powiedział szef sztabu Lewicy Robert Biedroń podczas prezentacji.

Adrian Zandberg: Nie będziemy robić za giermka Schetyny [WYWIAD]

21 maja 2019 r.

- Sporo sensownych osób dało się omamić liderowi PO, że koalicja od Sasa do lasa to świetny pomysł. Ale dziś już widać, że to po prostu nie działa - mówi w wywiadzie dla DGP Adrian Zandberg, lider partii Razem oraz koalicyjnego porozumienia Lewica Razem.