Artykuły na temat: "PiS"

Karczewski: Wniosek o wotum zaufania - bardzo dobrą inicjatywą szefa rządu

12 grudnia 2018 r.

Przemówienie premiera Mateusza Morawieckiego w Sejmie było świetne, wniosek o wotum zaufania to bardzo dobra inicjatywa szefa rządu, który udaje się w czwartek na szczyt europejski; bardzo dobrze, że pojedzie tam z silnym mandatem - ocenił w środę marszałek Senatu Stanisław Karczewski.

Premier: Najważniejsze pytanie to "jak powinniśmy rządzić"

12 grudnia 2018 r.

Pytanie opozycji to: "kto powinien rządzić", a moim zdaniem najważniejsze jest pytanie, "jak powinniśmy rządzić" - mówił w środę w Sejmie premier Mateusz Morawiecki, przedstawiając wniosek o wotum zaufania dla swojego rządu.

Mazurek: W sobotę konwencja Prawa i Sprawiedliwości

11 grudnia 2018 r.

W sobotę 15 grudnia w hali Transcolor w Szeligach pod Warszawą odbędzie się konwencja Prawa i Sprawiedliwości - poinformowała we wtorek PAP rzeczniczka PiS Beata Mazurek. Jak dodała, początek konwencji zaplanowano na godz. 11.

PiS próbuje podmienić afery w KNF

10 grudnia 2018 r.

Zarzuty dla byłych urzędników nadzoru za sprawę SKOK Wołomin pojawiają się tuż po ujawnieniu nagranej rozmowy z udziałem nominata PiS i byłego już szefa Komisji Marka Chrzanowskiego.

Zmarła posłanka PiS Jolanta Szczypińska

8 grudnia 2018 r.

Jolanta Szczypińska, posłanka PiS, zmarła w sobotę o godz. 11.00 - poinformowała PAP Elżbieta Witek. Szczypińska od jakiegoś czasu chorowała, była w szpitalu. Miała 61 lat.

Karczewski: Oczekuję przeprosin Wałęsy za słowa o prezesie PiS

7 grudnia 2018 r.

Oczekuję przeprosin od b. prezydenta Lecha Wałęsy za kłamliwe słowa o prezesie PiS Jarosławie Kaczyńskim - powiedział w piątek marszałek Senatu Stanisław Karczewski. Jak dodał, "jest przekonany, że Wałęsa wykona wyrok" gdańskiego sądu, który nakazał takie przeprosiny.