Artykuły na temat: "media"

Szef KRRiT: Materiały „Wiadomości” w dniu śmierci Adamowicza nie służyły wyciszaniu emocji, ale też ich nie podsycały [WYWIAD]

17 stycznia 2019 r.

- Powiedziałem już panu, że takich materiałów w takim momencie powinno się unikać. I więcej panu powiedzieć nie mogę, choćbym chciał. Nie powiem też panu, czy to wstyd, czy nie wstyd, bo tu dotykamy sfery emocji, a ja wolałbym je wyciszać. Natomiast te materiały „Wiadomości” nie służyły wyciszaniu emocji, choć nie były też koronnym przykładem na ich podsycanie - mówi w wywiadzie dla DGP Witold Kołodziejski, przewodniczący Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.

TVP: Pracownicy TVP stali się ofiarami niczym nieuzasadnionej nagonki

16 stycznia 2019 r.

Tragedia ostatnich dni jest wykorzystywana przez ludzi nieodpowiedzialnych do bezprzykładnej agresji. Pracownicy TVP stali się ofiarami niczym nieuzasadnionej nagonki. Wszelkie tego typu zachowania są zgłaszane do właściwych organów - czytamy w oświadczeniu TVP.

Rutkowska: Składka do durszlaka, czyli kto płaci abonament RTV

16 stycznia 2019 r.

Kto z państwa ma telewizor lub chociażby radio samochodowe, a mimo to nie opłaca abonamentu radiowo-telewizyjnego? Tylko szczerze! No właśnie. Pod względem szczelności nasz system finansowania mediów publicznych przypomina durszlak.

W poniedziałek pogrzeb Ireny Dziedzic - popularnej dziennikarki TVP z czasów PRL

12 stycznia 2019 r.

W poniedziałek 14 stycznia odbędzie się w podwarszawskich Laskach pogrzeb Ireny Dziedzic - poinformowano w sobotę na stronie kwartalnika "Więź". Irena Dziedzic jako pierwsza dziennikarka zdobyła w PRL status gwiazdy małego ekranu. Dziennikarka zmarła w listopadzie, jednak informacja o pogrzebie dotarła do mediów niedawno.