Artykuły na temat: "dzieci"

Schetyna: gest posłanki Lichockiej to symbol polityki uprawianej przez PiS

17 lutego 2020 r.

Gest posłanki PiS Joanny Lichockiej jest symbolem debaty budżetowej i polityki uprawianej przez PiS - ocenił w poniedziałek były szef PO Grzegorz Schetyna na konferencji prasowej we Wrocławiu poświęconej zgłoszonym przez parlamentarzystów KO poprawkom do tegorocznego budżetu.

Dodatkowe miliony na psychiatrię dziecięcą

11 lutego 2020 r.

242 mln zł z funduszu zapasowego zasili budżet NFZ – środki te będą przeznaczone na tworzenie ośrodków środowiskowej opieki psychologicznej i psychoterapeutycznej dla dzieci i młodzieży. Wczoraj prezes NFZ Adam Niedzielski podpisał zmianę planu finansowego funduszu.

Gdy boli muśnięcie. Szumowska: Nigdy mi się nie zdarzyło, by pacjent udawał [WYWIAD]

7 lutego 2020 r.

- Cierpienie może uszlachetnić tylko kogoś, kto ma cnoty heroiczne. W innym przypadku ból powoduje jedynie, że człowiek stopniowo wycofuje się z życia, przestaje funkcjonować w rodzinie, w pracy czy szkole - mówi w wywiadzie dla DGP Anna Szumowska lekarz anestezjolog, stworzyła Poradnię Leczenia Bólu dla Dzieci w warszawskim Centrum Zdrowia Dziecka.

Ciemne chmury nad komórkami. Zakażą telefonów w szkołach?

4 lutego 2020 r.

Ministerstwo Cyfryzacji zainaugurowało pracę Grupy Roboczej ds. Bezpieczeństwa Dzieci i Młodzieży w Internecie. Wśród omawianych zagrożeń znalazło się uzależnienie od telefonów z dostępem do sieci. Pojawiły się głosy, by uczynić szkoły strefą wolną od komórek.