zaloguj się do e-DGP
statystyki

Letnia moda podczas ostatniego przed wakacjami posiedzenia Sejmu (galeria zdjęć)

skomentuj

Trwa ostatnie przed wakacjami posiedzenie Sejmu. Porządek obrad przewiduje pracowity dzień - m. in. przyjęto ustawę o elektronicznych dowodach osobistych. Większość posłów i posłanek prezentuje luźniejsze kreacje - jasne marynarki, spore dekolty, luźne suknie, kapelusze i wachlarze. Tylko poseł Macierewicz i Palikot w krawatach.

Publikacja: 23 lipca 2010, 13:22 Aktualizacja: 23 lipca 2010, 13:23

Posłowie zapoznają się ponadto z informacją z działalności Sądu Najwyższego i Krajowej Rady Sądownictwa w 2009 roku. Rozpatrzone będą także projekty zmian: w ustawie o podatku od towarów i usług, kodeksie postępowania cywilnego oraz kodeksie postępowania karnego.

ajg/ par/ mow/

Komentarze: 3

  • 1: kaki z IP: 213.25.175.* (2010-07-23 13:40)

    Widac sejm mial przez dlugi okres czasu duzo pracy wiec trzeba troszke odpoczac w czasie wakacji parlamentarnych. Ciekawe gdzie jacy poslowie i w jakie miejsca lubia byc oraz odpoczna.

  • 2: kaki z IP: 83.10.187.* (2010-07-23 13:56)

    prawda jakie mądre uwagi wpisuję?
    Prawda jaki jestem madry?

    Bo ja jestem z PO!!!

  • 3: kaki z IP: 89.74.175.* (2010-07-23 18:21)

    o przepraszam miałem napisać mONdry, tak mnie naucyli pisac w PO

Twój komentarz
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut.

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Sonda:

Czy prezydent powinien podpisać ustawy reformujące system emerytalny

Galerie zdjęć

Po godzinach - serwis w wolnej chwili

Zapisz się na bezpłatny newsletter