zaloguj się do e-DGP
statystyki

Tomasz Wróblewski redaktorem naczelnym "Dziennika Gazety Prawnej"

skomentuj

Od 1 marca 2010 r. stanowisko redaktora naczelnego DGP obejmie Tomasz Wróblewski. Zastąpi na tym stanowisku Michała Kobosko, który po półrocznym okresie oddelegowania do pracy nad DGP wraca do Axel Springer Polska na stanowisko wydawcy tytułów „Newsweek” i „Forbes”.

Publikacja: 25 lutego 2010, 08:44 Aktualizacja: 25 lutego 2010, 14:54

Tworząc DGP udziałowcy INFOR Biznes - INFOR PL i Axel Springer Polska - podjęli decyzję o oddelegowaniu do czasowego pełnienia funkcji redaktora naczelnego Michała Kobosko - będącego gwarantem sprawnego przeprowadzenia procesu integracji pracowników „Dziennika Polska Europa Świat” z redakcją „Gazety Prawnej”.

Pierwszy etap wprowadzenia projektu na rynek dotyczył połączenia zespołów redakcyjnych oraz warstwy tematycznej obu gazet. Tomasz Wróblewski pracował nad strategią drugiego etapu rozwoju DGP od kilku miesięcy.

Zdecydowaliśmy się na wybór Tomasza Wróblewskiego spośród kilku innych kandydatów, ze względu na jego duże doświadczenie dziennikarskie, redaktorskie i menedżerskie. Tomasz Wróblewski ma sprecyzowaną wizję udoskonalenia DGP – mówi Dariusz Piekarski, prezes zarządu INFOR Biznes.

Zarówno wspólnicy - INFOR PL oraz Axel Springer Polska - jak i Zarząd INFOR Biznes oceniają pozytywnie pracę Michała Kobosko.

Komentarze: 6

  • 1: Polak z IP: 82.146.247.* (2010-02-25 10:36)

    Jak ta gazeta może być przychylna dla polaków, skoro właścicielem jest niemiec Axel Springer. To jest gazeta polsko-języczna, a treści w niej zawarte należy traktować z przymrużeniem oka. A że polscy dziennikarze są sprzedajni -pracują dla obcych - to widać. Czy nie stać ich na gazetę z polskim kapitałem?

  • 2: sołtysowa z IP: 62.87.254.* (2010-02-25 11:12)

    Wiadomość została ukryta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.

  • 3: anty wiktor z IP: 82.160.6.* (2010-02-25 11:55)

    do 1; to dlaczego gazetę prawna. czytasz i komentujesz?.
    masz swoje toruńskie media tam masz pole do popisu.
    przecież nikt na sile nie karzę ci czytać tego co nie lubisz.

  • 4: szef wszystkich szefów z IP: 192.168.32.* (2010-02-25 12:08)

    do 1: podaj przykład przychylności tej gazety względem Niemiec?

  • 5: Jadzia z IP: 212.106.28.* (2010-02-25 13:09)

    do "Polaka" chłopie polski wychowany na "Radyju z Ryjem" ty nie czytaj nic poza "waszym Nocnikiem" bo bedziesz miał straszny grdzech...

  • 6: anty frajer z IP: 89.174.254.* (2010-02-25 14:56)

    mam nadzieje że nie jest dresiarzem i nie kibicuje legii

Twój komentarz
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut.

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Sonda:

Czy prezydent powinien podpisać ustawy reformujące system emerytalny

Galerie zdjęć

Po godzinach - serwis w wolnej chwili

Zapisz się na bezpłatny newsletter