Patronaty , strona 6 - Patronaty

Targi Wiedzy Konsumenckiej

Nowe prawo chroniące konsumentów tematem tegorocznej edycji Targów Wiedzy Konsumenckiej

 czytaj więcej »

IV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego

„Pomyśl zanim wrzucisz - dbaj o swoją tożsamość”, to kolejna, już 4 edycja konkursu „Edukacji z Panem T.I.K.iem”,  poświęcona Internetowi i pracy w sieci, organizowana wspólnie przez Polskie Towarzystwo Informatyczne wraz z Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Starzyńskiego w Warszawie.  Konkurs jest organizowany w ramach obchodów Światowego Dnia Społeczeństwa Informacyjnego.  Poprzednie edycje konkursu cieszyły się ogromnym zainteresowaniem w środowisku szkolnym.  Patronat nad tegoroczną edycją objęło Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji, Mazowiecki Kurator Oświaty, patronat medialny objął Przegląd, partnerem została Fundacja Dzieci Niczyje. Organizatorów konkursu podczas wszystkich edycji wspiera Firma Synermedia.

 czytaj więcej »

Projekt PARP oraz SGH pod patronatem Dziennika Gazety Prawnej

Dlaczego warto dokonywać pomiarów kapitału ludzkiego w przedsiębiorstwie? Jak skutecznie wykorzystać zasoby zespołu do zdobycia przewagi konkurencyjnej na rynku? Czy opłacalne jest inwestowanie w rozwój kadr? Odpowiedzi na powyższe pytania pomogą znaleźć Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości wspólnie z ekspertami SGH. Specjaliści zapraszają przedsiębiorców do udziału w innowacyjnym projekcie „Kapitał ludzki jako element wartości przedsiębiorstwa”.

 czytaj więcej »

Konkurs dla profesjonalistów PRotony 2014

Osiem kategorii na ósmą edycję PRotonów!!

 czytaj więcej »

II Konferencja Liderów Franczyzy BEST FRANCHISE

Chcesz wiedzieć jak najlepiej zarządzać systemem franczyzowym? Rozwiń biznes wykorzystując sposoby, które przyniosły sukces liderom rynku. Odwiedź Konferencję Liderów Franczyzy w dniach 27-28 marca br.

 czytaj więcej »

adUniverse 2014!

Cały ekosystem marketingowy na Stadionie Narodowym podczas adUniverse 2014!

 czytaj więcej »

XXI Giełda Wynalazków Nagrodzonych w 2013 roku

XXI Giełda Wynalazków Nagrodzonych w 2013 roku na Światowych Targach i Wystawach Wynalazczości

 czytaj więcej »

Sukces projektu PARP

Realizowany przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości program Instrument Szybkiego Reagowania (ISR), skierowany do przedsiębiorców, którzy odczuwają skutki spowolnienia, zbliża się do końca. Przez dwa lata uczestnicy programu skorzystali z 1500 różnorodnych pakietów usług szkoleniowych i doradczych, szacowanych na łączną kwotę ponad 27 mln złotych.

 czytaj więcej »

Dzień bez Długów 2013

Już po razy piąty Grupa KRUK zaprosiła do obchodów Dnia bez Długów, aby zwrócić uwagę Polaków na problem zadłużenia i jednocześnie zmobilizować ich do działania. To nie tylko komunikat dla osób borykających się z zadłużeniem, ale do wszystkich, którzy mogą poprawić swoją kondycję finansową i nauczyć się rozsądnie zarządzać pieniędzmi.

 czytaj więcej »

Konferencja PGNiG „Transformacja – Jak odpowiedzialnie zarządzać procesem zmian”

„Transformacja – Jak odpowiedzialnie zarządzać procesem zmian?” to hasło przewodnie piątej już edycji konferencji z cyklu „Odpowiedzialna energia” organizowanej przez Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo, która odbędzie się 25 listopada 2013 roku w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Wydarzenie zostało objęte patronatem Janusza Piechocińskiego, Wicepremiera, Ministra Gospodarki, Ministerstwa Skarbu Państwa oraz Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki. Partnerami konferencji są PwC Polska, Forum Odpowiedzialnego Biznesu oraz THINKTANK.

 czytaj więcej »

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 2013

18 listopada rozpocznie się Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 2013.

 czytaj więcej »

Europejski Tydzień MŚP w Polsce

KONFERENCJA "Europejski Tydzień MŚP w Polsce. EUROPEJSKIE PROGRAMY WSPARCIA BIZNESU W POLSCE - DZIŚ I JUTRO” odbędzie się w Warszawie, 28.11.2013 roku, w siedzibie Ministerstwa Gospodarki przy Placu Trzech Krzyży 3/5.

 czytaj więcej »

Rozwój odnawialnych źródeł szansą dla Polski

27 listopada 2013 roku w Ministerstwie Gospodarki zorganizowana zostanie konferencja "Rozwój odnawialnych źródeł szansą dla Polski”. Współorganizatorami konferencji są Polska Izba Gospodarcza Energii Odnawialnej, Stowarzyszenie Gmin Przyjaznych Energii Odnawialnej, Polskie Stowarzyszenie Energetyki Wiatrowej oraz Stowarzyszenie Energii Odnawialnej.


 czytaj więcej »

Dotacje unijne 2014-2020 – Czy warto czekać z założonymi rękami?”

PNO Consultants oraz Krajowa Izba Gospodarcza zapraszają na warsztat: „Dotacje unijne 2014-2020 – Czy warto czekać z założonymi rękami?”

 czytaj więcej »

Nagroda im. Grzegorza Palki

LAUREATAMI XVI edycji NAGRÓD IM. GRZEGORZA PALKI W 2013 ROKU ZOSTALI:

 czytaj więcej »

Rusza konkurs na najlepszą pracę magisterską

Sąd Arbitrażowy przy Krajowej Izbie Gospodarczej zaprasza do wzięcia udziału w VI edycji Konkursu na najlepszą pracę magisterską dotyczącą problemów sądownictwa polubownego (arbitrażowego) i mediacji im. prof. dr. hab. Jerzego Jakubowskiego. Organizator przeznaczył na nagrody w konkursie 30.000 zł.

 czytaj więcej »

Premiera albumu Red Lips - To co nam było.

Premiera albumu Red Lips - To co nam było będzie miała miejsce już 8 października. Płyta będzie zawierać 11 kompozycji plus 2 bonus tracki, wszystkie kompozycje zostały zarejestrowane, zmiksowane i wyprodukowane w RED LIPS’owym Studio.

 czytaj więcej »

Konferencja II Forum Innowacji Transportowych - Innowacje na rzecz zrównoważonego rozwoju

Przed nami druga edycja Konferencji II Forum Innowacji Transportowych – Innowacje na rzecz zrównoważonego rozwoju,

 czytaj więcej »

Zgłoś raport społeczny!

Rozpoczęła się siódma edycja konkursu „Raporty Społeczne – Nagrody za najlepiej sporządzone raporty z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu”. Inicjatywa promuje od lat idee odpowiedzialnego biznesu (CSR), zrównoważonego rozwoju, ochrony środowiska i zaangażowania społecznego firm. Jego organizatorami są: Forum Odpowiedzialnego Biznesu, PwC i SGS.

 czytaj więcej »

Reklama