Patronaty , strona 6 - Patronaty

adUniverse 2014!

Cały ekosystem marketingowy na Stadionie Narodowym podczas adUniverse 2014!

 czytaj więcej »

XXI Giełda Wynalazków Nagrodzonych w 2013 roku

XXI Giełda Wynalazków Nagrodzonych w 2013 roku na Światowych Targach i Wystawach Wynalazczości

 czytaj więcej »

Sukces projektu PARP

Realizowany przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości program Instrument Szybkiego Reagowania (ISR), skierowany do przedsiębiorców, którzy odczuwają skutki spowolnienia, zbliża się do końca. Przez dwa lata uczestnicy programu skorzystali z 1500 różnorodnych pakietów usług szkoleniowych i doradczych, szacowanych na łączną kwotę ponad 27 mln złotych.

 czytaj więcej »

Dzień bez Długów 2013

Już po razy piąty Grupa KRUK zaprosiła do obchodów Dnia bez Długów, aby zwrócić uwagę Polaków na problem zadłużenia i jednocześnie zmobilizować ich do działania. To nie tylko komunikat dla osób borykających się z zadłużeniem, ale do wszystkich, którzy mogą poprawić swoją kondycję finansową i nauczyć się rozsądnie zarządzać pieniędzmi.

 czytaj więcej »

Konferencja PGNiG „Transformacja – Jak odpowiedzialnie zarządzać procesem zmian”

„Transformacja – Jak odpowiedzialnie zarządzać procesem zmian?” to hasło przewodnie piątej już edycji konferencji z cyklu „Odpowiedzialna energia” organizowanej przez Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo, która odbędzie się 25 listopada 2013 roku w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Wydarzenie zostało objęte patronatem Janusza Piechocińskiego, Wicepremiera, Ministra Gospodarki, Ministerstwa Skarbu Państwa oraz Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki. Partnerami konferencji są PwC Polska, Forum Odpowiedzialnego Biznesu oraz THINKTANK.

 czytaj więcej »

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 2013

18 listopada rozpocznie się Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 2013.

 czytaj więcej »

Europejski Tydzień MŚP w Polsce

KONFERENCJA "Europejski Tydzień MŚP w Polsce. EUROPEJSKIE PROGRAMY WSPARCIA BIZNESU W POLSCE - DZIŚ I JUTRO” odbędzie się w Warszawie, 28.11.2013 roku, w siedzibie Ministerstwa Gospodarki przy Placu Trzech Krzyży 3/5.

 czytaj więcej »

Rozwój odnawialnych źródeł szansą dla Polski

27 listopada 2013 roku w Ministerstwie Gospodarki zorganizowana zostanie konferencja "Rozwój odnawialnych źródeł szansą dla Polski”. Współorganizatorami konferencji są Polska Izba Gospodarcza Energii Odnawialnej, Stowarzyszenie Gmin Przyjaznych Energii Odnawialnej, Polskie Stowarzyszenie Energetyki Wiatrowej oraz Stowarzyszenie Energii Odnawialnej.


 czytaj więcej »

Dotacje unijne 2014-2020 – Czy warto czekać z założonymi rękami?”

PNO Consultants oraz Krajowa Izba Gospodarcza zapraszają na warsztat: „Dotacje unijne 2014-2020 – Czy warto czekać z założonymi rękami?”

 czytaj więcej »

Nagroda im. Grzegorza Palki

LAUREATAMI XVI edycji NAGRÓD IM. GRZEGORZA PALKI W 2013 ROKU ZOSTALI:

 czytaj więcej »

Rusza konkurs na najlepszą pracę magisterską

Sąd Arbitrażowy przy Krajowej Izbie Gospodarczej zaprasza do wzięcia udziału w VI edycji Konkursu na najlepszą pracę magisterską dotyczącą problemów sądownictwa polubownego (arbitrażowego) i mediacji im. prof. dr. hab. Jerzego Jakubowskiego. Organizator przeznaczył na nagrody w konkursie 30.000 zł.

 czytaj więcej »

Premiera albumu Red Lips - To co nam było.

Premiera albumu Red Lips - To co nam było będzie miała miejsce już 8 października. Płyta będzie zawierać 11 kompozycji plus 2 bonus tracki, wszystkie kompozycje zostały zarejestrowane, zmiksowane i wyprodukowane w RED LIPS’owym Studio.

 czytaj więcej »

Konferencja II Forum Innowacji Transportowych - Innowacje na rzecz zrównoważonego rozwoju

Przed nami druga edycja Konferencji II Forum Innowacji Transportowych – Innowacje na rzecz zrównoważonego rozwoju,

 czytaj więcej »

Zgłoś raport społeczny!

Rozpoczęła się siódma edycja konkursu „Raporty Społeczne – Nagrody za najlepiej sporządzone raporty z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu”. Inicjatywa promuje od lat idee odpowiedzialnego biznesu (CSR), zrównoważonego rozwoju, ochrony środowiska i zaangażowania społecznego firm. Jego organizatorami są: Forum Odpowiedzialnego Biznesu, PwC i SGS.

 czytaj więcej »

VIII FORUM PRZETARGÓW PUBLICZNYCH

Miesięcznik „Przetargi Publiczne” zaprasza na największą w Polsce konferencję poświęconą zamówieniom publicznym, która odbędzie się w dniach 14-16 października 2013 r. (poniedziałek – środa) w Centrum Kongresowym Warszawianka w Jachrance k. Warszawy.

 czytaj więcej »

„Hipokrates przed sądem” - wielkie medyczne sukcesy i porażki

Najnowszy zbiór reportaży dziennikarki sądowej Heleny Kowalik to osobiste historie lekarzy i pacjentów, opowieści o wielkiej odpowiedzialności i odwadze, ale także o haniebnych błędach, prowadzących do cierpienia oraz rozpaczy. Dramat wyboru i nieprzewidywalność medycznych decyzji, cały trud walki o zdrowie i życie ukazane są poprzez opowieści wyrazistych bohaterów.

 czytaj więcej »

Polish Business Awards 2013 na Litwie

Do 30 września 2013 r. można zgłaszać nominacje do Konkursu Polish Business Awards 2013 organizowanego przez Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady Polski w Wilnie (WPHI Wilno). Zgłoszeń mogą dokonywać firmy, instytucje otoczenia biznesu i osoby indywidualne. Patronat nad wydarzeniem objął: Wicepremier Minister Gospodarki RP Janusz Piechociński, a patronat medialny sprawuje Dziennik Gazeta Prawna.

 czytaj więcej »

Trzy spółki z GPW zapraszają do siebie inwestorów indywidualnych

W poniedziałek, 30 września odbędzie się druga edycja „Capital Market Day” organizowanego przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych oraz agencję relacji inwestorskich InnerValue. W ramach projektu zarządy trzech spółek spotkają się z inwestorami indywidualnymi i w miejscu ich działalności pokażą jak funkcjonuje biznes tych firm. Patronem imprezy jest Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie.

 czytaj więcej »

Blogi winiarskie coraz popularniejsze

Wino nie tylko się pije, ale również się o nim rozmawia i pisze. W polskiej blogosferze temat kultury winiarskiej cieszy się rosnącą popularnością.

 czytaj więcej »

Reklama