Patronaty , strona 3 - Patronaty

Adwokatura wobec zmian w prawie karnym

“Dziennik Gazeta Prawna” objął patronat nad konferencją “Adwokatura wobec zmian w prawie karnym”

 czytaj więcej »

Nagroda im. Grzegorza Palki - XVIII edycja

Liga Krajowa uchwałą Zgromadzenia w dniu 18 maja 1997 r. ustanowiła Nagrodę im. Grzegorza Palki, za wybitne zasługi dla samorządu terytorialnego. Ustanawiając Nagrodę chciano uhonorować jednego z najwybitniejszych przedstawicieli polskiego samorządu terytorialnego, tragicznie zmarłego Grzegorza Palkę, pierwszego Prezydenta Miasta Łodzi w III Rzeczpospolitej, który położył nieocenione zasługi w organizowaniu od podstaw wspólnoty samorządowej w drugim co do wielkości mieście w Polsce. Łódź zawdzięcza Mu, dzięki Jego prawości, pracy i uzdolnieniom oraz wzorowemu zarządzaniu miastem, wiele oryginalnych rozwiązań organizacyjnych i finansowych. Był twórcą i wieloletnim prezesem Unii Metropolii Polskich. Zabiegał o poszerzenie uprawnień samorządu terytorialnego i szans  rozwojowych wspólnot lokalnych w Polsce.

 czytaj więcej »

V KONGRES URBANISTYKI POLSKIEJ

Łódź, 9 - 11 września 2015 r.

 czytaj więcej »

"Chemical Industry Summit & Awards Gala” już 12 października 2015 roku

Czwarta edycja konferencji ,,Chemical Industry Summit & Awards Gala” organizowanej przez Executive Club we współpracy z PwC Polska odbędzie się 12 października w Hotelu InterContinental w Warszawie. Wydarzenie będzie mieć wymiar szczególnie międzynarodowy zarówno za sprawą patronatów instytucjonalnych ze strony światowych organizacji: PlasticsEurope i Fertilizers Europe, szerokiego grona prelegentów z zagranicy, jak i zakresu tematycznego problematyki poruszanej w debatach.

 czytaj więcej »

Chemical Industry Summit & Awards Gala

PlasticsEurope i Fertilizers Europe patronami instytucjonalnymi kongresu,,Chemical Industry Summit & Awards Gala”

 czytaj więcej »

Ponad 500 firm nominowanych do XVIII edycji konkursu WIKTORIA

Po raz 18. Warszawska Izba Przedsiębiorców nagrodzi najlepsze polskie firmy statuetkami WIKTORIA. Zostaną one wręczone 24. października podczas Wielkiej Gali w Warszawie. Do tej pory do konkursu zostało nominowanych ponad 500 przedsiębiorstw z całej Polski. W związku z dużym zainteresowaniem oraz licznymi sygnałami ze strony firm, organizator postanowił przesunąć termin nadsyłania zgłoszeń do 31. lipca. Przedsiębiorstwa, które chciałby znaleźć się w gronie Laureatów powinny wysłać formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: http://www.nagrodawiktoria.pl/o-konkursie/materialy-konkursowe. Zgłoszenie do konkursu jest bezpłatne.

 czytaj więcej »

Zachodnia Izba Gospodarcza po raz trzeci organizuje Wrocławskie Forum Kobiet

JUŻ ZA KILKA DNI ROZPOCZNIE SIĘ III WROCŁAWSKIE FORUM KOBIET. 22 CZERWCA 2015 WE WROCŁAWSKIM CENTRUM KONGRESOWYM HALI STULECIA SPOTKAJĄ SIĘ PRZEDSTAWICIELKI ŚWIATA NAUKI, POLITYKI I BIZNESU .

 czytaj więcej »

Nagroda im. Grzegorza Palki

Liga Krajowa uchwałą Zgromadzenia w dniu 18 maja 1997 r. ustanowiła Nagrodę im. Grzegorza Palki, za wybitne zasługi dla samorządu terytorialnego. Ustanawiając Nagrodę chciano uhonorować jednego z najwybitniejszych przedstawicieli polskiego samorządu terytorialnego, tragicznie zmarłego Grzegorza Palkę, pierwszego Prezydenta Miasta Łodzi w III Rzeczpospolitej, który położył nieocenione zasługi w organizowaniu od podstaw wspólnoty samorządowej w drugim co do wielkości mieście w Polsce. Łódź zawdzięcza Mu, dzięki Jego prawości, pracy i uzdolnieniom oraz wzorowemu zarządzaniu miastem, wiele oryginalnych rozwiązań organizacyjnych i finansowych. Był twórcą i wieloletnim prezesem Unii Metropolii Polskich. Zabiegał o poszerzenie uprawnień samorządu terytorialnego i szans rozwojowych wspólnot lokalnych w Polsce.

 czytaj więcej »

Zachodnia Izba Gospodarcza po raz trzeci organizuje Wrocławskie Forum Kobiet

22 CZERWCA 2015 WE WROCŁAWSKIM CENTRUM KONGRESOWYM HALI STULECIA SPOTKAJĄ SIĘ PRZEDSTAWICIELE ŚWIATA NAUKI, POLITYKI, BIZNESU I MIESZKANKI DOLNEGO ŚLĄSKA.

 czytaj więcej »

Seminarium PARP, MSZ, KE nt. możliwości współpracy z Unią Europejską na rynkach rozwijających się, 20 maja 2015 r., Warszawa

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Departament Współpracy Ekonomicznej Ministerstwa Spraw Zagranicznych i Komisja Europejska zapraszają do uczestnictwa w seminarium „Możliwości współpracy z Unią Europejską na rynkach rozwijających się”. Seminarium odbędzie się 20 maja br. w Centrum Konferencyjnym Zielna w Warszawie (ul. Zielna 37) w ramach działań realizowanych w zakresie wsparcia polskich przedsiębiorców na arenie międzynarodowej.

 czytaj więcej »

Czwarta edycja prestiżowych ,,Diamentów Private Equity” przed nami

8 czerwca w Warszawie podczas ,,Private Equity Forum & Awards Gala” przyznane zostaną po raz czwarty ,,Diamenty Private Equity”, którymi uhonorowane zostaną wyróżniające się podmioty w obszarze rynku kapitałowego w Polsce. Organizatorem konkursu jest Executive Club, a jego patronat merytoryczny objęło Polskie Stowarzyszenie Inwestorów Kapitałowych.

 czytaj więcej »

Coroczny Piknik Arbitrażowy oraz Finał KAL 2015

Już 8 maja 2015 r. o godzinie 16.30 w siedzibie Sądu Arbitrażowego Lewiatan odbędzie się rozprawa finałowa kolejnej, IV już edycji Konkursu Arbitrażowego Lewiatan (KAL) organizowanego przez Sąd Arbitrażowy Lewiatan w Warszawie przy współpracy z Young Arbitration Practitioners Poland (YAPP).

 czytaj więcej »

III Targi Logistyki Służb Mundurowych 13-14.05.2015

III Targi Logistyki Służb Mundurowych jedyna impreza gdzie możliwe jest pogłębienie kontaktów na linii biznes - służby mundurowe

 czytaj więcej »

"Kształcenie Zawodowe - diagnoza, wyzwania, inspiracje"

Zapraszamy serdeczne na konferencję "Kształcenie Zawodowe - diagnoza, wyzwania, inspiracje. Technologia Informacyjna i Komunikacyjna drogą do sukcesu" z cyklu "Nowoczesne Technologie Cyfrowe w Edukacji".

 czytaj więcej »

Wrażliwi społecznie na start

Ruszają „Lodołamacze” – X edycja konkursu dla pracodawców wrażliwych społecznie.

 czytaj więcej »

Start ogólnopolskiego konkursu poprawy warunków pracy

W  Twoim miejscu pracy poprawiono bezpieczeństwo pracy i ergonomię? Weź udział w 43. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Poprawy Warunków Pracy.

 czytaj więcej »

FLOTOWE TRENDY 2015 - PRAKTYCZNEJ WIEDZY NIGDY ZA WIELE

Wiedza i doświadczenie zawodowe idą w parze. Przekonali się o tym uczestnicy konferencji FLOTOWE TRENDY 2015, którą 17 marca 2015 r., w Warszawie, zorganizował magazyn „EuroFlota”. W salach konferencyjnych Sound Garden Hotel spotkało się blisko 180 menedżerów flot i osób decydujących w firmach o parku samochodowym, aby wysłuchać wykładów i dyskutować na temat nowości i innowacyjnych kierunków rozwoju branży flotowej. Patronat medialny nad konferencją objął Dziennik Gazeta Prawna.

 czytaj więcej »

III edycja European Executive Forum 2015 – liderzy biznesu, polityki i nauki o wyzwaniach dla współczesnych przywódców.

Już 9-10 kwietnia w Warszawie odbędzie się kolejna edycja organizowanego przez Executive Club i Fundację Prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego „European Executive Forum” unikatowego w naszym kraju prestiżowego kongresu o przywództwie. Wybitne autorytety – politycy, naukowcy i praktycy biznesu z Polski i z zagranicy przez dwa dni dyskutować będą o wyzwaniach dla współczesnych przywódców. W tegorocznej edycji wezmą udział m.in. Tomáš Sedláček, Mike Rosenberg, Goran Persson i Ivan Miklos. 

 czytaj więcej »

Reklama