Patronaty , strona 3 - Patronaty

Międzynarodowy Tydzień Pisania Testamentów

W drugim tygodniu września, po raz pierwszy w Polsce, będzie obchodzony Międzynarodowy Tydzień Pisania Testamentów. Wydarzenie, które pod nazwą „Include a Charity Week” od wielu lat odbywa się za granicą, w tym roku zostanie zorganizowane nad Wisłą dzięki fundacji Polski Instytut Filantropii. W ramach prowadzonej przez nią kampanii edukacyjnej „Dobry Testament”, Polacy zachęcani są do pisania testamentów i uwzględniania w nich organizacji pozarządowych.

 czytaj więcej »

Centralne obchody Święta Lotnictwa Wojskowego

Centralne obchody Święta Lotnictwa Wojskowego,10- lecie służby samolotów wielozadaniowych F -16 w Polskich Siłach Powietrznych oraz Święto 31. Bazy Lotnictwa Taktycznego - 25-27 sierpnia 2016 r. Poznań

 czytaj więcej »

Relacja z Wielkiej Gali Światowego Dnia Społeczeństwa Informacyjnego

Już za nami doroczne święto polskiej informatyki – Wielka Gala Światowego Dnia Społeczeństwa Informacyjnego, które odbyło się 2 czerwca w Pałacu Zamoyskich w Warszawie. Wydarzenie objął swym patronatem Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Pan Andrzej Duda. W tym roku obchodzona była szczególnie uroczyście, bowiem została połączona z obchodami 35-lecia Polskiego Towarzystwa Informatycznego.

 czytaj więcej »

„Szkoły bujają w ‘chmurach’ – między informatyką a programowaniem” w ramach Światowego Dnia Społeczeństwea Inforamacyjnego 2016

W dniu 19 maja w ramach obchodów Światowego Dnia Społeczeństwa Informacyjnego odbyła się konferencja pt. „Szkoły bujają w ‘chmurach’ – między informatyką a programowaniem”.

 czytaj więcej »

Cyberzagrożenia. Relacja z konferencji „Bezpieczeństwo danych w sektorze publicznym”

Wczoraj, 18 maja odbyła się konferencja „Bezpieczeństwo danych w sektorze publicznym”. Wydarzenie organizowane jest przez PTI w ramach obchodów Światowego Dnia Społeczeństwa Informacyjnego, jej pomysłodawcą jest Adrian Kapczyński, prezes Oddziału Górnośląskiego.

 czytaj więcej »

Finałowa gala VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego „Edukacja z Panem T.I.K-iem

Obchody Światowego Dnia Społeczeństwa Informacyjnego (ŚDSI) trwają od końca lutego do czerwca 2016 r. Od wielu lat wydarzenie organizowane jest przez Polskie Towarzystwo Informatyczne we współpracy z licznymi partnerami rządowymi i pozarządowymi przy wsparciu administracji państwowej, Parlamentu oraz licznych organizacji pozarządowych, firm oraz mediów publicznych.

 czytaj więcej »

Europejski Kongres Medyczny (Gdańsk, 7-8 czerwca)

Europejski Kongres Medyczny (Gdańsk, 7-8 czerwca) - nowoczesne forum mające na celu zgromadzenie przedstawicieli bardzo różnych środowisk, bezpośrednio lub pośrednio odpowiedzialnych za opiekę zdrowotną w Polsce. Obok menedżerów zarządzających publicznymi i prywatnymi placówkami, do udziału w sesjach zaproszeni zostali reprezentanci władzy samorządowej, przedsiębiorcy, naukowcy, politycy oraz towarzystwa medyczne. Tak zróżnicowany dobór gości pozwoli na znalezienie realnych rozwiązań dla polskiej służby zdrowia.

 czytaj więcej »

Zakończył się European Excutive Forum w Warszawie

Zakończyła się czwarta edycja „European Executive Forum”, która w tym roku odbyła się w Warszawie pod hasłem „Age of innovations”. Podczas 6 paneli dyskusyjnych wybitni przedstawiciele biznesu i nauki z Polski i z zagranicy debatowali nad kierunkiem dla polskich przedsiębiorstw w dobie rewolucji technologicznej. Wśród partnerów wydarzenia były firmy takie jak Totalizator Sportowy, BMW i Pfizer. Po raz pierwszy zostały też przyznane prestiżowe statuetki „European Leadership Awards”, by uhonorować najlepsze przedsiębiorstwa, wybitnych menedżerów i liderów biznesu, którzy wyróżniają się zaangażowaniem w rozwój gospodarczy kraju oraz przestrzegają zasad etyki prowadzenia biznesu. Wśród nagrodzonych znaleźli się m. in. PKN Orlen, Michał Sołowow i Google Polska.

 czytaj więcej »

EUROPEAN EXECUTIVE FORUM - 7 i 8 KWIETNIA W WARSZAWIE

Czwarta edycja „European Executive Forum”, która odbędzie się 7-8 kwietnia 2016 w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie skupi się wokół wyzwań, przed którymi stają liderzy biznesu w dobie rewolucji technologicznej.

 czytaj więcej »

Znamy już Laureatki VII edycji konkursu Bizneswoman Roku!

Saule Technologies, Phenicoptere, MediaCom i Girls Code Fun. Założycielki oraz prezeski tych firm i organizacji zdobyły tytuły Bizneswoman Roku 2015 w poszczególnych kategoriach konkursu organizowanego przez Sukces Pisany Szminką.

 czytaj więcej »

Ogólnopolska Akademia Programowania

Stowarzyszenie Talent zakończyło realizację projektu Ogólnopolska Akademia Programowania. 28 stycznia 2016 roku w I Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Prusa w Siedlcach odbyła się konferencja podsumowująca projekt, w którym za pośrednictwem transmisji uczestniczył Prezes Stowarzyszenia Talent, mgr inż. Ryszard Szubartowski.

 czytaj więcej »

Wystartowały zapisy do II edycji konkursu biznesowego High School Business Challenge.

Studenckie Koło Naukowe Biznesu przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie po raz drugi organizuje drużynowy konkurs dla szkół ponadgimnazjalnych - High School Business Challenge.

 czytaj więcej »

"Gala Odpowiedzialnego Biznesu" z udziałem czołowych polskich filantropów już 20 listopada

"Responsible Business Awards Gala" jest organizowana przez Executive Club, renomowaną organizację zrzeszającą przedstawicieli top managementu, która w tym roku obchodzi swoje dziesięciolecie. W czasie uroczystości poznamy wyniki konkursu ,"Responsible Business Awards", którymi uhonorowane zostaną podmioty wyznaczające standardy realizowania strategii społecznej odpowiedzialności biznesu w Polsce. Uroczystą galę uświetni wystąpienie specjalne Marka Krupińskiego – Dyrektora Generalnego Polskiego Komitetu Narodowego UNICEF.

 czytaj więcej »

Startuje VII edycja konkursu Bizneswoman Roku

Sukces Pisany Szminką, przy współpracy z PwC, Giełdą Papierów Wartościowych w Warszawie, NCBR oraz Giza Polish Ventures po raz kolejny nagrodzi najlepsze bizneswoman i menedżerki w Polsce. Właśnie wystartowała VII edycja konkursu Bizneswoman Roku.

 czytaj więcej »

K O M U N I K A T

Uprzejmie informuję, że w niedzielę 18 października 2015 r. w Muzeum Kolekcji im. Jana Pawła II Fundacji Janiny i Zbigniewa Porczyńskich w Warszawie miała miejsce uroczystość wręczenia Nagród im. Grzegorza Palki, nadawanych przez Ligę Krajową za wybitne zasługi dla samorządu terytorialnego.

 czytaj więcej »

Zjazd Adwokatur Europejskich

W dniach 8-11 października 2015 r. odbędzie się w Krakowie Zjazd Adwokatur Europejskich, organizowany przez The European Bars Federation (FBE), Naczelną Radą Adwokacką oraz Okręgową Radę Adwokacką w Krakowie we współpracy z patronami wydarzenia.

 czytaj więcej »

Przed IV edycją międzynarodowego kongresu branży chemicznej ,,Chemical Industry Summit & Awards Gala” 12 października w Hotelu InterContinental w Warszawie.

Już coraz mniej czasu zostało do  konferencji "Chemical Industry Summit & Awards Gala”, która zapowiada się na duże wydarzenie dla branży chemicznej nie tylko w Polsce, ale na świecie. Na kongresie chemicznym pod patronatem międzynarodowych organizacji PlasticsEurope i Fertilizers Europe, z patronatem honorowym Ministerstwa Skarbu Państwa i Ministerstwa Gospodarki, zjawi się w tym roku wyjątkowo dużo gości z zagranicy.

 czytaj więcej »

Gala wręczenia nagród "Responsible Business Awards"

Odeta Moro poprowadzi galę wręczenia nagród "Responsible Business Awards" 20 listopada w hotelu Sheraton

 czytaj więcej »

Nowe rozwiązania w zakresie prawa restrukturyzacyjnego oraz prawa upadłościowego

Seminarium pt. „Nowe rozwiązania w zakresie prawa restrukturyzacyjnego oraz prawa upadłościowego”, 23 września, Warszawa

 czytaj więcej »