Patronaty , strona 2 - Patronaty

X Kongres Bankowości Detalicznej 22-23 listopada br. Warszawa, Hotel Sheraton

KONGRES BANKOWOŚCI DETALICZNEJ  to największe w Polsce cykliczne forum dyskusyjne przedstawicieli banków, regulatorów, doradców i ekspertów z zakresu bankowości detalicznej.

 czytaj więcej »

14. edycja Konkursu „Dolnośląski Gryf-Nagroda Gospodarcza”

Już w poniedziałek poznamy Laureatów 14. edycji Konkursu „Dolnośląski Gryf-Nagroda Gospodarcza”

 czytaj więcej »

Recepty dla polskiego systemu ochrony zdrowia

XIII Forum Rynku Zdrowia już za tydzień w Warszawie

 czytaj więcej »

Rzecznicy Talentów edycja III

Już 26 października odbędzie się inauguracja projektu Rzecznicy Talentów edycja III. Pierwsze spotkanie odbędzie się w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej, przy ul. Koszykowej 79 w Warszawie. Będzie też ona transmitowane na żywo w internecie dla wszystkich zainteresowanych.

 czytaj więcej »

Rusza III edycja projektu Rzecznicy Talentów!

Jak chronić własność intelektualną? Jak zabezpieczyć efekty pracy naukowej? Jak zostać rzecznikiem patentowym i pomagać innym chronić kreatywne pomysły?

 czytaj więcej »

Wystartowała IX edycja konkursu Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku!

Fundacja Sukcesu Pisanego Szminką nagrodzi najlepsze przedsiębiorczynie w Polsce. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 listopada 2017r.

 czytaj więcej »

Property Forum 2017 – o wyzwaniach i szansach dla rynku nieruchomości komercyjnych

Najwięksi inwestorzy i deweloperzy, cenieni eksperci z Polski i z zagranicy, przedstawiciele banków
i instytucji finansowych, najemcy oraz samorządowcy w dniach 25-26 września br. spotkają się Warszawie, by debatować o sztuce budowania nieruchomości komercyjnych. VII edycji Property Forum po raz pierwszy towarzyszyć będzie Propertydesign.pl Forum, dedykowane projektowaniu, designowi i innowacjom we wnętrzach komercyjnych, w szczególności – przestrzeniach do pracy. Grupa PTWP, organizator przedsięwzięcia, spodziewa się ponad tysiąca uczestników, z myślą
o których zaplanowano 20 sesji dyskusyjnych z udziałem blisko 120 prelegentów.

 czytaj więcej »

Kongres Bankowości i Finansów Korporacyjnych, 3-4 października 2017, Warszawa

Kongres Bankowości i Finansów Korporacyjnych jest inicjatywą Europejskiego Kongresu Finansowego skoncentrowaną na dyskusji o finansowaniu i wspieraniu przedsiębiorstw przez prywatne i publiczne instytucje finansowe i rozwojowe, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb i oczekiwań stawianych rynkowi finansowemu przez przedsiębiorców.

 czytaj więcej »

Zakończyła się VIII edycja konferencji Investment Forum & Private Equity Awards Gala

12 czerwca w hotelu Sheraton w Warszawie odbyła się VIII edycja konferencji „Investment Forum & Private Equity Awards Gala” zwieńczona galą rozdania Diamentów Private Equity. Najwybitniejsi przedstawiciele sektora rynków inwestycyjnych, grono inwestorów i przedsiębiorców debatowało m.in. nad najnowszymi trendami oraz uwarunkowaniami na polskim rynku funduszy private equity. Wśród laureatów Diamentów znalazły się takie spółki jak: mBank, Żabka, Kancelaria Gessel, Dino czy CIC Corporate Finance.

 czytaj więcej »

„Diamenty Private Equity”

Znamy już finalistów konkursu "Diamenty Private Equity", będącego zwieńczeniem VIII edycji konferencji "Investment Forum & Private Equity Awards Gala", której współorganizatorem i patronem jest Polskie Stowarzyszenie Inwestorów Kapitałowych. Ogłoszenie laureatów nastąpi podczas gali rozdania nagród „Diamenty Private Equity” w dniu 12 czerwca w hotelu Sheraton.

 czytaj więcej »

VII Europejski Kongres Finansowy, Sopot 5-7 czerwca

Temat wiodący tegorocznego Europejskiego Kongresu Finansowego to Kapitał, podatki i międzynarodowa solidarność w XXI wieku. Temat ten odzwierciedla kluczowe dylematy stojące przed światową gospodarką w dziesiątym roku po wybuchu globalnego kryzysu finansowo-gospodarczego, który podważył wiele z paradygmatów dominujących w polityce gospodarczej na przełomie XX i XXI w.

 czytaj więcej »

25 maja 2017 Konferencja „Informacja na rynku usług finansowych. Prawo – praktyka – problemy – potrzeby – perspektywy”

25 maja 2017 r. o godz. 9.00 rozpoczyna się dwudniowa konferencja pn.: „Informacja na rynku usług finansowych. Prawo – praktyka – problemy – potrzeby – perspektywy”, która odbędzie się na Wydziale Prawa, Administracji
i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Konferencja organizowana jest przez Instytut Nauk Ekonomicznych, Studenckie Koło Naukowe Rynku Finansowego „REK-FIN”, Stowarzyszenie Rzeczników Konsumentów i Fundację „MERCATUS ET CIVIS”.

 czytaj więcej »

„EUROPEAN EXECUTIVE FORUM”, MIĘDZYNARODOWY KONGRES O TEMATYCE PRZYWÓDZTWA I ZARZĄDZANIA

PLEJADA EUROPEJSKICH GWIAZD NAUKI, BIZNESU I POLITYKI ZBIERZE SIĘ W WARSZAWSKIM HOTELU SHERATON JUŻ 26 i 27 KWIETNIA PODCZAS „EUROPEAN EXECUTIVE FORUM”, MIĘDZYNARODOWEGO KONGRESU O TEMATYCE PRZYWÓDZTWA I ZARZĄDZANIA.

 czytaj więcej »

Znamy już laureatki Bizneswoman Roku 2016

9 marca, podczas uroczystej gali w Budynku Senator, ogłoszono wyniki ósmej edycji konkursu Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku. Wśród nagrodzonych znalazły się założycielki i menedżerki z takich firm jak Deloitte, Plastwil, Whisbear, Nestmedic, PelviFly czy Ada. Przyznano także nagrody specjalne za wybitne osiągnięcia. Otrzymały je Ewa Błaszczyk i prof. dr hab. inż. Jadwiga Sójka-Ledakowicz. Partnerem strategicznym konkursu jest Mastercard.

 czytaj więcej »

Znamy już finalistki VIII edycji konkursu Bizneswoman Roku!

Właśnie zakończył się pierwszy etap konkursu Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku. Oznacza to, że wyłonione zostały finalistki w 7 kategoriach. O tym, kto zdobędzie tytuł Bizneswoman Roku 2016, w każdej z kategorii, dowiemy się podczas gali finałowej 9 marca b.r.

 czytaj więcej »

Diamenty Polskiej Chemii Rozdane

21 listopada w hotelu Sheraton w Warszawie odbyła się V edycja „Chemical Industry Summit & Awards Gala” zwieńczona uroczystością Diamentów Polskiej Chemii. Tematami tegorocznego szczytu były m/in. konkurencyjność polskiej i europejskiej chemii, projekt zgazowania węgla, przemysł chemiczny w kontekście „planu Morawieckiego” i metody podniesienia innowacyjności rodzimych firm. Wśród laureatów Diamentów znalazły się spółki takie jak Grupa Azoty Puławy, Fluor czy BASF Polska.

 czytaj więcej »

Chemical industry Summit Awards Gala

21 LISTOPADA W HOTELU SHERATON W WARSZAWIE ODBĘDZIE SIĘ V EDYCJA „CHEMICAL INDUSTRY SUMMIT & AWARDS GALA” ORGANIZOWANA PRZEZ EXECUTIVE CLUB WE WSPÓŁPRACY Z PWC POLSKA POD PATRONATEM HONOROWYM WICEPREMIERA, MINISTRA NAUKI I SZKOLNICTWA WYŻSZEGO, JAROSŁAWA GOWINA. W PANELACH DYSKUSYJNYCH WEZMĄ UDZIAŁ NAJWAŻNIEJSI PRZEDSTAWICIELE BRANŻY CHEMICZNEJ, A ZWIEŃCZENIEM KONFERENCJI BĘDZIE GALA ROZDANIA „DIAMENTÓW POLSKIEJ CHEMII”.

 czytaj więcej »

Wystartowała VIII edycja konkursu Bizneswoman Roku

Sukces Pisany Szminką, przy współpracy z PwC, po raz kolejny nagrodzi najlepsze przedsiębiorczynie w Polsce. Właśnie wystartowała VIII edycja konkursu Bizneswoman Roku.

 czytaj więcej »

Innowacyjna Energetyka

Liderzy branży energetycznej będą dyskutować o przyszłości sektora już 3 października w hotelu Bristol w Warszawie. Wydarzenie organizowane przez Executive Club, które objęte zostało patronatem honorowym Ministra Energii, poruszy aktualną tematykę zmian, jakie mają dokonać się w najbliższych latach na polskim rynku energetycznym, a Partnerami debaty są spółki ATENDE SA, ING Bank Śląski SA, GE, Oracle Polska, PwC Polska, Schneider Electric oraz Seen Holding.

 czytaj więcej »

Międzynarodowy Tydzień Pisania Testamentów

W drugim tygodniu września, po raz pierwszy w Polsce, będzie obchodzony Międzynarodowy Tydzień Pisania Testamentów. Wydarzenie, które pod nazwą „Include a Charity Week” od wielu lat odbywa się za granicą, w tym roku zostanie zorganizowane nad Wisłą dzięki fundacji Polski Instytut Filantropii. W ramach prowadzonej przez nią kampanii edukacyjnej „Dobry Testament”, Polacy zachęcani są do pisania testamentów i uwzględniania w nich organizacji pozarządowych.

 czytaj więcej »