Patronaty , strona 2 - Patronaty

Europejski Kongres Medyczny (Gdańsk, 7-8 czerwca)

Europejski Kongres Medyczny (Gdańsk, 7-8 czerwca) - nowoczesne forum mające na celu zgromadzenie przedstawicieli bardzo różnych środowisk, bezpośrednio lub pośrednio odpowiedzialnych za opiekę zdrowotną w Polsce. Obok menedżerów zarządzających publicznymi i prywatnymi placówkami, do udziału w sesjach zaproszeni zostali reprezentanci władzy samorządowej, przedsiębiorcy, naukowcy, politycy oraz towarzystwa medyczne. Tak zróżnicowany dobór gości pozwoli na znalezienie realnych rozwiązań dla polskiej służby zdrowia.

 czytaj więcej »

Zakończył się European Excutive Forum w Warszawie

Zakończyła się czwarta edycja „European Executive Forum”, która w tym roku odbyła się w Warszawie pod hasłem „Age of innovations”. Podczas 6 paneli dyskusyjnych wybitni przedstawiciele biznesu i nauki z Polski i z zagranicy debatowali nad kierunkiem dla polskich przedsiębiorstw w dobie rewolucji technologicznej. Wśród partnerów wydarzenia były firmy takie jak Totalizator Sportowy, BMW i Pfizer. Po raz pierwszy zostały też przyznane prestiżowe statuetki „European Leadership Awards”, by uhonorować najlepsze przedsiębiorstwa, wybitnych menedżerów i liderów biznesu, którzy wyróżniają się zaangażowaniem w rozwój gospodarczy kraju oraz przestrzegają zasad etyki prowadzenia biznesu. Wśród nagrodzonych znaleźli się m. in. PKN Orlen, Michał Sołowow i Google Polska.

 czytaj więcej »

EUROPEAN EXECUTIVE FORUM - 7 i 8 KWIETNIA W WARSZAWIE

Czwarta edycja „European Executive Forum”, która odbędzie się 7-8 kwietnia 2016 w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie skupi się wokół wyzwań, przed którymi stają liderzy biznesu w dobie rewolucji technologicznej.

 czytaj więcej »

Znamy już Laureatki VII edycji konkursu Bizneswoman Roku!

Saule Technologies, Phenicoptere, MediaCom i Girls Code Fun. Założycielki oraz prezeski tych firm i organizacji zdobyły tytuły Bizneswoman Roku 2015 w poszczególnych kategoriach konkursu organizowanego przez Sukces Pisany Szminką.

 czytaj więcej »

Ogólnopolska Akademia Programowania

Stowarzyszenie Talent zakończyło realizację projektu Ogólnopolska Akademia Programowania. 28 stycznia 2016 roku w I Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Prusa w Siedlcach odbyła się konferencja podsumowująca projekt, w którym za pośrednictwem transmisji uczestniczył Prezes Stowarzyszenia Talent, mgr inż. Ryszard Szubartowski.

 czytaj więcej »

Wystartowały zapisy do II edycji konkursu biznesowego High School Business Challenge.

Studenckie Koło Naukowe Biznesu przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie po raz drugi organizuje drużynowy konkurs dla szkół ponadgimnazjalnych - High School Business Challenge.

 czytaj więcej »

"Gala Odpowiedzialnego Biznesu" z udziałem czołowych polskich filantropów już 20 listopada

"Responsible Business Awards Gala" jest organizowana przez Executive Club, renomowaną organizację zrzeszającą przedstawicieli top managementu, która w tym roku obchodzi swoje dziesięciolecie. W czasie uroczystości poznamy wyniki konkursu ,"Responsible Business Awards", którymi uhonorowane zostaną podmioty wyznaczające standardy realizowania strategii społecznej odpowiedzialności biznesu w Polsce. Uroczystą galę uświetni wystąpienie specjalne Marka Krupińskiego – Dyrektora Generalnego Polskiego Komitetu Narodowego UNICEF.

 czytaj więcej »

Startuje VII edycja konkursu Bizneswoman Roku

Sukces Pisany Szminką, przy współpracy z PwC, Giełdą Papierów Wartościowych w Warszawie, NCBR oraz Giza Polish Ventures po raz kolejny nagrodzi najlepsze bizneswoman i menedżerki w Polsce. Właśnie wystartowała VII edycja konkursu Bizneswoman Roku.

 czytaj więcej »

K O M U N I K A T

Uprzejmie informuję, że w niedzielę 18 października 2015 r. w Muzeum Kolekcji im. Jana Pawła II Fundacji Janiny i Zbigniewa Porczyńskich w Warszawie miała miejsce uroczystość wręczenia Nagród im. Grzegorza Palki, nadawanych przez Ligę Krajową za wybitne zasługi dla samorządu terytorialnego.

 czytaj więcej »

Zjazd Adwokatur Europejskich

W dniach 8-11 października 2015 r. odbędzie się w Krakowie Zjazd Adwokatur Europejskich, organizowany przez The European Bars Federation (FBE), Naczelną Radą Adwokacką oraz Okręgową Radę Adwokacką w Krakowie we współpracy z patronami wydarzenia.

 czytaj więcej »

Przed IV edycją międzynarodowego kongresu branży chemicznej ,,Chemical Industry Summit & Awards Gala” 12 października w Hotelu InterContinental w Warszawie.

Już coraz mniej czasu zostało do  konferencji "Chemical Industry Summit & Awards Gala”, która zapowiada się na duże wydarzenie dla branży chemicznej nie tylko w Polsce, ale na świecie. Na kongresie chemicznym pod patronatem międzynarodowych organizacji PlasticsEurope i Fertilizers Europe, z patronatem honorowym Ministerstwa Skarbu Państwa i Ministerstwa Gospodarki, zjawi się w tym roku wyjątkowo dużo gości z zagranicy.

 czytaj więcej »

Gala wręczenia nagród "Responsible Business Awards"

Odeta Moro poprowadzi galę wręczenia nagród "Responsible Business Awards" 20 listopada w hotelu Sheraton

 czytaj więcej »

Nowe rozwiązania w zakresie prawa restrukturyzacyjnego oraz prawa upadłościowego

Seminarium pt. „Nowe rozwiązania w zakresie prawa restrukturyzacyjnego oraz prawa upadłościowego”, 23 września, Warszawa

 czytaj więcej »

Adwokatura wobec zmian w prawie karnym

“Dziennik Gazeta Prawna” objął patronat nad konferencją “Adwokatura wobec zmian w prawie karnym”

 czytaj więcej »

Nagroda im. Grzegorza Palki - XVIII edycja

Liga Krajowa uchwałą Zgromadzenia w dniu 18 maja 1997 r. ustanowiła Nagrodę im. Grzegorza Palki, za wybitne zasługi dla samorządu terytorialnego. Ustanawiając Nagrodę chciano uhonorować jednego z najwybitniejszych przedstawicieli polskiego samorządu terytorialnego, tragicznie zmarłego Grzegorza Palkę, pierwszego Prezydenta Miasta Łodzi w III Rzeczpospolitej, który położył nieocenione zasługi w organizowaniu od podstaw wspólnoty samorządowej w drugim co do wielkości mieście w Polsce. Łódź zawdzięcza Mu, dzięki Jego prawości, pracy i uzdolnieniom oraz wzorowemu zarządzaniu miastem, wiele oryginalnych rozwiązań organizacyjnych i finansowych. Był twórcą i wieloletnim prezesem Unii Metropolii Polskich. Zabiegał o poszerzenie uprawnień samorządu terytorialnego i szans  rozwojowych wspólnot lokalnych w Polsce.

 czytaj więcej »

V KONGRES URBANISTYKI POLSKIEJ

Łódź, 9 - 11 września 2015 r.

 czytaj więcej »

"Chemical Industry Summit & Awards Gala” już 12 października 2015 roku

Czwarta edycja konferencji ,,Chemical Industry Summit & Awards Gala” organizowanej przez Executive Club we współpracy z PwC Polska odbędzie się 12 października w Hotelu InterContinental w Warszawie. Wydarzenie będzie mieć wymiar szczególnie międzynarodowy zarówno za sprawą patronatów instytucjonalnych ze strony światowych organizacji: PlasticsEurope i Fertilizers Europe, szerokiego grona prelegentów z zagranicy, jak i zakresu tematycznego problematyki poruszanej w debatach.

 czytaj więcej »

Chemical Industry Summit & Awards Gala

PlasticsEurope i Fertilizers Europe patronami instytucjonalnymi kongresu,,Chemical Industry Summit & Awards Gala”

 czytaj więcej »

Ponad 500 firm nominowanych do XVIII edycji konkursu WIKTORIA

Po raz 18. Warszawska Izba Przedsiębiorców nagrodzi najlepsze polskie firmy statuetkami WIKTORIA. Zostaną one wręczone 24. października podczas Wielkiej Gali w Warszawie. Do tej pory do konkursu zostało nominowanych ponad 500 przedsiębiorstw z całej Polski. W związku z dużym zainteresowaniem oraz licznymi sygnałami ze strony firm, organizator postanowił przesunąć termin nadsyłania zgłoszeń do 31. lipca. Przedsiębiorstwa, które chciałby znaleźć się w gronie Laureatów powinny wysłać formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: http://www.nagrodawiktoria.pl/o-konkursie/materialy-konkursowe. Zgłoszenie do konkursu jest bezpłatne.

 czytaj więcej »

Reklama