Dziennik Gazeta Prawna oraz BSA | The Software Alliance, organizacja zrzeszająca czołowych producentów oprogramowania z siedzibą w Waszyngtonie, zapraszają do udziału w w II edycji konferencji pt. Zarządzanie zasobami informatycznymi
a cyberbezpieczeństwo.

Konferencja odbędzie się 25 października 2016 r. w godz. 10.00-13:30 w Polonia Palace Hotel w Warszawie (Al. Jerozolimskie 45).

Celem spotkania jest przegląd najczęstszych cyberzagrożeń na jakie narażone są obecnie firmy i instytucje, ale też odpowiedź na pytanie, w jakim stopniu profesjonalne zarządzanie oprogramowaniem może być na to receptą i czy jest dzisiaj koniecznością.

W roli prelegentów wystąpią przedstawiciele Policji odpowiedzialni na co dzień za walkę
z cyberprzestępczością, specjaliści ds. przeciwdziałania cyberprzestępczości z czołowych międzynarodowych firm (PwC, Microsoft Digital Crimes Unit, COMPAREX), a także ekspert Ministerstwa Cyfryzacji RP w dziedzinie zarządzania zasobami oprogramowania
i bezpieczeństwa informatycznego, odpowiedzialny aktualnie za unifikację środowiska IT we wszystkich ministerstwach RP.

Wydarzenie jest adresowane do osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo informatyczne w dużych organizacjach, zarówno w firmach, jak i w jednostkach administracji publicznej.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Kontakt organizacyjny i współpraca:

Aneta Olczak
tel. + 48 22 530 44 17
kom. 510 024 780
e-mail: aneta.olczak@infor.pl

Organizator


Partner merytoryczny