UDZIAŁ W KONFERENCJI JEST BEZPŁATNYImię:

Nazwisko:

Stanowisko:

Firma:

E-mail:

Telefon:

Ulica:

Kod:

Miasto:

NIP:

Wszystkie pola są obowiązkowe

Administratorem danych osobowych w rozumieniu ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.) przetwarzanych w celu marketingu własnych produktów i usług Spółek Grupy Infor PL S.A. oraz archiwizacji jest INFOR PL S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Okopowej 58/72. Dane osobowe mogą być udostępniane zarówno spółkom z Grupy INFOR PL S.A. jak i podmiotom współpracującym lub uprawnionym organom, podlegają ustawowej ochronie w szczególności w zakresie możliwości ich poprawiania i uzyskiwania dostępu.

Wysyłając zamówienie zgadzam się na umieszczenie moich danych osobowych w bazie danych spółek należących do Grupy Kapitałowej INFOR PL S.A. oraz pozostałych partnerów konferencji na ich przetwarzanie dla potrzeb marketingowych, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny a podającemu przysługuje prawo wglądu do tych danych, jak i możliwość ich poprawiania.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie pocztą elektroniczną informacji handlowych, w tym e-mailingów i newsletterów wysyłanych przez Spółki Grupy Kapitałowej INFOR PL S.A.

Kontakt organizacyjny i współpraca:

Sylwia Szarfenberg
tel. +48 22 530 42 56
kom. +48 510 024 876
fax. +48 22 531 49 67
e-mail: sylwia.szarfenberg@infor.pl

Organizator


Partner medialny


Patronat

Projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej

Organizator


Partner medialny


Patronat

Projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej