Gazeta Prawna - największy dziennik gospodarczy

wpisz frazę, którą chcesz wyszukać

Logo Forum

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 29 wrz 2003, o 23:00 
CZY DOKUMENTY ROZLICZENIOWE ZA WRZESIEŃ (SKŁADANE DO DNIA 15 PAŹDZIERNIKA) MOŻNA JESZCZE UTWORZYĆ W STAREJ WERSJI PŁATNIKA, CZY JUZ TRZEBA W NOWEJ?????

Tytuł:
mozna w starej, na pewno kody maja byc stare, moze byc tez z nowej , ale kody stare. Dokumenty dotyczace okresu do 30.09. przekazywane po tym dniu nalezy wypelniac przy uzyciu starych kodow, czyli tych z rozporzadzenia z 4 grudnia 1998.

Tytuł:
dziekuje

Tytuł:
Ja dzoniłam do odziału ZUS i poinformowali mnie, że od 1 października 2003r. tylko i wyłącznie w nowej wesji (nawet dokumenty za wrzesień).

Tytuł:
ja również dzwoniłem do oddziału i pani powiedziała mi kategorycznie i ostatecznie że nowy płatnik obowiazuje od 01.10. i nawet dokumenty za wrzesień mają byc z nowego płatnika

Tytuł:
Zgadzam się z Renią i Tedem.

Tytuł:
Jeżeli dokumnty za wrzesień zostaną przekazane do ZUS do dnia 30.09 to można w starej wersji płatnika, jeśli zostaną przekazane w październiku to tylko w nowej werji płatnika.

Tytuł:
renia,ted,alek,monia - bzdury wam naopowiadali, a wy dalej przekazujecie! Za wrzesien po staremu, mozna tez w nowej wersji jak pisala Ela.
polecam strone ZUS gdzie:

Komunikat
Zakładu Ubezpieczeń Społecznych
z dnia 3 września 2003 r.

w sprawie nowej wersji programu PŁATNIK

Program ten będzie obowiązywał płatników składek od 1 października 2003 r., albowiem z tą datą wchodzą w życie nowe kody określone w rozporządzeniu Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 6 sierpnia 2003 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie określenia wzorów zgłoszeń do ubezpieczeń społecznych i ubezpieczenia zdrowotnego, imiennych raportów miesięcznych i imiennych raportów miesięcznych korygujących, zgłoszeń płatnika, deklaracji rozliczeniowych i deklaracji rozliczeniowych korygujących oraz innych dokumentów.

We wrześniu 2003 r. płatnicy składek mogą używać zarówno dotychczasowych programów PŁATNIK wersja 4.01.001 i PŁATNIK - PRZEKAZ ELEKTRONICZNY wersja 2.03.005, jak i nowej wersji 5.01.001 programu PŁATNIK.

Tytuł:
sorry nie podpisalam sie , to wyzej to moje

Tytuł:
PostNapisane: 30 wrz 2003, o 23:00 
Polecam stronę: http://www.zus.gov.pl/k030930.htm Informacja jest z dn. 30.09.2003

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona