Kiedy wybuchnie III wojna światowa.

xero

Re: Kiedy wybuchnie III wojna światowa.

Postautor: xero » 12 kwie 2013, o 21:51

Jeszcze odnośnie Nostradamusa. Przytoczę twórczość Dawida Ovasona.
" ... Dostępne obecnie książki, w których podejmuje sie próby omówienia dzieła Nostradamusa, oferują czytelnikom przekłamana, pełną błędnych stwierdzeń wiedzę o wizjonerze. Co gorsza, niektóre z tych książek roztaczają przed czytelnikami przerażającą wizję czekającej ich w najbliższym czasie przyszłości. Powszechne jest obecne przekonanie, iż \|Nostradamus przepowiedział na ostatnie lata naszego stulecia trzecią wojnę światową, kres chrześcijaństwa, poprzedzony straszliwym konfliktem między chrześcijanami, a wyznawcami islamu, a nawet koniec świata. Tymczasem Nostradamus o niczym takim nie mówi Wydobywanie z jego czterowiersz zapowiedzi mrocznych katastrof dowodzi niezrozumienia sensu jego wypowiedzi.......
Dawid Ovason, "Nostradamus-sekrety przepowiedni", str.25

Potwierdza się więc teza jaką wypowiedziałem, jak też inne osoby, co do intencji twórcy tego wątku. Jak na razie wątek bliższy jest takim dokumentom jak "Plan trzech wojen światowych" i "Protokoły mędrców syjonu"

"Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą.

W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego.

Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.

Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.

To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu, obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie."http://zbawienie.com/plan3wojen.htm.

Polecam także, blogera http://avepatria.nowyekran.pl/post/90077,zydzi-wiedza-o-zmartwychwstaniu-panskim, ale nie tylko ten post, ale inne bardzo ciekawe.
Reklama

Atraktor

Postautor: Atraktor » 13 kwie 2013, o 00:06

Dawid Owason to jedna z bardzo wielu postaci ,które wypowiadają się na temat twórczości M Nostradamusa i poglądy ich na ogół bardzo różnią się od siebie.
Jedni zgadzają się z jego poglądami, inni natomiast nie.

Atraktor

Atraktor

Postautor: Atraktor » 13 kwie 2013, o 12:39

Ci co codziennie lub często oglądają o godzinie 21 w telewizji "Trwam" apel jasnogórski z klasztoru zakonu paulinów w Częstochowie to wiedzą dobrze,że mówię prawdę.

Otóż niektórzy wypowiadający się tam paulini i to wysoko postawieni w zakonnej hierarchii nazywają Ojca Tadeusza Rydzyka Prorokiem Naszych Czasów!
Otóż czyżby nie znali Pisma Świętego,czyli Biblii,która mówi,że po ukrzyżowaniu i zmartwychwstaniu Syna Bożego Jezusa Chrystusa,na Ziemi proroków więcej nie będzie,że ostatecznym proroctwem dla chrześcijan w tym katolików jest Apokalipsa,czyli Objawienie Świętego Jana!?
Tak więc ściśle mówiąc zgodnie z teologią katolicką wszelkie przepowiednie np;z Lourdes ,czy z Fatimy są tylko przepowiedniami,a nie proroctwami,bo osoby je wypowiadające to nie prorokinie,lub prorocy!
Imiona wszystkich proroków dla chrześcijan(nie tylko) są więc wymienione tylko w Piśmie Świętym!
Czy więc jednym z proroków jest Mahomet,i wielu innych żyjących po Chrystusie,np Ojciec Tadeusz Rydzyk?
To jest sprawa wiary,lub religii każdego człowieka,czy ktoś jest w/g niego prorokiem,czy nim nie jest!

Każda wiara i religia, ma SWOJĄ OSTATECZNĄ UKRYTĄ PRAWDĘ-PROBLEM POLEGA TYLKO NA TYM,ŻE NIEKTÓRZY NIE CHCĄ,LUB NIE MOGĄ SIĘ Z TYM POGODZIĆ STĄD UWIDACZNIA SIĘ U NICH;NIECHĘĆ,NIENAWIŚĆ I WROGOŚĆ ,KTÓRA W OSTATECZNOŚCI DOPROWADZA DO PRZEŚLADOWAŃ I WOJEN!
Niektórzy oceniają inne osoby tak jakby byli posiadaczami jedynej ostatecznej prawdy,która tylko im została objawiona ,więc potępiają innych do czego w świetle wiary chrześcijańskiej ma prawo tylko Sam Bóg!
"Nie osądzajcie innych,bo sami będziecie osądzeni"!
Ja nikogo nie osądzam i szanuję wolność również w poglądach i w wierze każdego człowieka!
Dlaczego?
Dlatego ,że tę wolność dał każdemu Sam Bóg ,a ja w niczym nie mam zamiaru jej umniejszać,lub ograniczać!
Dał każdemu z nas wolną wolę ,za którą każdy zostanie przez niego ,to jest Pana Boga rozliczony i osądzony!
Jeżeli oczywiście ktoś w to wierzy!

Zawsze trzeba o tym pamiętać jeżeli się jest katolikiem,a nie jeżeli samemu uważamy się za katolika!

Co do nazw;Korei i Japonii już się raz wypowiadałem,ale rozszerzę ten temat.
Japonia jest przede wszystkim nazywana: "Krajem Wschodzącego Słońca",czyli ;Nihon,lub Państwo Japonia;"Nippon" i to przez samych Japończyków,ale również swego czasu Japonia była też nazywana przez niektórych Europejczyków, zresztą omyłkowo,(tak jak np: kontynent amerykański Indiami,a póżniej Indiami Zachodnimi) "Krajem Kwitnącej Wśnii",a to przez pomyłkę jezuity,który swego czasu przebywał w obu krajach.
Flagą Japonii (oficjalnie Japonia nie posiada flagi)jest czerwone koło symbolizujące wschodzące Słońce.
Obecna nazwa Korei to po koreańsku "Dżoson".
W starożytności w Korei istniało bardzo silne państwo pod nazwą:"Korio",co oznacza "Kraj Wiśni".
Flagą bojową rycerstwa tego królestwa była namalowana na białym tle wiśnia(owoc),a nie drzewo wiśni kwitnącej.
Europejczycy przyjęli nazwę Korea od tej starożytnej bardzo popularnej do dzisiaj nazwy dynastii której herbem była wiśnia umiejscowiona na fladze rycerstwa.
W Azji do czasów wkroczenia Europejczyków na ogół(z nielicznymi wyjątkami) nie było własnych nazw państw tak jak to miało miejsce w Europie.
Np: Chiny wywodzą swoją nazwę europejską od starożytnej nazwy potężnej dynastii"Han".
Ale nie wszyscy,bo np Rosjanie nazywają Chiny; "Kitaj" ,a nazwa ta wywodzi się z kolei od koczowniczego plemienia Kitanów,które swego czasu podbiły Chiny.
"Państwo Środka"po chińsku(mandaryńsku)"Czung Hua"to nazwa nowożytna tak jak nazwa Korei"Dżoson".
Prawie wszystkie państwa azjatyckie(z wyjątkiem Japonii i paru innych) wywodziły swoje nazwy od aktualnie panujących tam dynastii to jest np:Chiny w różnych okresach po kolei od pierwszego państwa chińskiego nosiły takie nazwy:"Si Sia",dalej"Szang I",dalej "Czou",dalej "Han",dalej"Sung",dalej "Tang",dalej"Ming" i na koniec ;"Tsing".
I tak były właśnie nazywane Chiny czyli ;Państwo;Han,państwo Tang itd,czyli ciągle ta nazwa była zmieniana.
Nie wymieniłem pomiędzy tymi dynastiami wiele pomniejszych,które panowały w okresach w których były dwa lub więcej państw chińskich.
Np; w przypadku Polski gdybyśmy zastosowali chińską lub koreańską metodologię nazewniczą to Polska by nosiła takie nazwy:Państwo Piastów,Państwo Andegawenów,Państwo Jagiellonów,Państwo Wazów,a dopiero w okresie nowożytnym pod wpływem wielu czynników również zewnętrznych powstała i utrwaliła by się nazwa:Polska.

Co do różnych przypadłości i chorób niektórych forumowiczów w tym mojej nie będę się wypowiadał,bo nie jestem lekarzem specjalistą i nikogo nie badałem.

Atraktor

miaow

Postautor: miaow » 13 kwie 2013, o 19:06

Atraktor pisze:Ci co codziennie lub często oglądają o godzinie 21 w telewizji "Trwam" apel jasnogórski z klasztoru zakonu paulinów w Częstochowie to wiedzą dobrze,że mówię prawdę.

Otóż niektórzy wypowiadający się tam paulini i to wysoko postawieni w zakonnej hierarchii nazywają Ojca Tadeusza Rydzyka Prorokiem Naszych Czasów!
Otóż czyżby nie znali Pisma Świętego,czyli Biblii,która mówi,że po ukrzyżowaniu i zmartwychwstaniu Syna Bożego Jezusa Chrystusa,na Ziemi proroków więcej nie będzie,że ostatecznym proroctwem dla chrześcijan w tym katolików jest Apokalipsa,czyli Objawienie Świętego Jana!?
Tak więc ściśle mówiąc zgodnie z teologią katolicką wszelkie przepowiednie np;z Lourdes ,czy z Fatimy są tylko przepowiedniami,a nie proroctwami,bo osoby je wypowiadające to nie prorokinie,lub prorocy!
Imiona wszystkich proroków dla chrześcijan(nie tylko) są więc wymienione tylko w Piśmie Świętym!
Czy więc jednym z proroków jest Mahomet,i wielu innych żyjących po Chrystusie,np Ojciec Tadeusz Rydzyk?
To jest sprawa wiary,lub religii każdego człowieka,czy ktoś jest w/g niego prorokiem,czy nim nie jest!

Przyznasz jednak Atraktorze, że tv Trwam umożliwia odbiorcom zapoznanie się z wieloma informacjami niedostępnymi w tzw. mainstreamie i to nie tylko tymi związanymi z religią, ale przede wszystkim z życiem społecznym, politycznym. Możemy tam zobaczyć i usłyszeć wartościowych ludzi, którzy w innych mediach nie są w ogóle dopuszczani do głosu. Pełni wobec tego bardzo ważną rolę.
Co do ojca dyrektora - dla niektórych być może zasługuje na miano proroka lub wizjonera, szczególnie dla rozmodlonych staruszek lub zakonników-wazeliniarzy. Jednak trzeba przyznać, że przez lata umiejętnie potrafił oprzeć się próbom zniszczenia zarówno ze strony polityków jak i duchownych. W sumie nic na niego nie mają i mogą mu... Może jednak umie przewidzieć zagrożenia?

Atraktor

Postautor: Atraktor » 13 kwie 2013, o 22:12

Zawsze byłem jestem i będę za demokracją,czyli między innymi za wolnością słowa i zgromadzeń.
Jestem człowiekiem,który w miarę wolnego czasu ogląda różne programy telewizyjne to jest;i telewizję"TRWAM" i tzw;"publiczną" i "Polsat" i również "tvn" i także wiele innych również zagranicznych programów nadawanych w obcych językach.
I w/g mnie bardzo dobrze,że istnieje wreszcie możliwość ich dowolnego i swobodnego oglądania,bo nikt nie ma monopolu na prawdę!
Zawsze tak uważałem i dalej tak uważam i to pisząc zawsze podkreślałem i podkreślam.
Prawdziwej demokracji nie ma bez wolności mediów,w tym oczywiście;telewizji i internetu!
Demokracja i wolność mają i zalety i wady,ale pomimo wszystko zawsze opowiadam się po ich stronie.
Żeby to ode mnie zależało to telewizja "TRWAM"dawno by już otrzymała koncesję na nadawanie cyfrowej telewizji naziemnej(czyli miejsce na tzw:"multipleksie"), pomimo,że nie wszystkie tamtejsze programy i wypowiedzi zresztą tak samo jak i w telewizji"tvn" i "Polsat",też i w innych telewizyjnych programach zawsze mi odpowiadają i akurat się z nimi zgadzam.
Każdy publiczny przekaz w tym każda telewizja jest potrzebna i nie można ograniczać jej praw do wolnej komunikacji ze społeczeństwem.
Nie można szukać na siłę pretekstu,czy pretekstów aby jej działalność wykluczyć ,lub ograniczyć,chyba,że w sposób ewidentny łamie prawo.
Ale od tego powinny być niezależne od władzy wykonawczej ustawowe organy nadzorcze i sądy powszechne.
Prowadząc dyskusję na różnych forach nie mam zamiaru komuś narzucać swoich poglądów,natomiast jeżeli ich bronię to staram się to zawsze robić siłą własnych argumentów,mniej lub bardziej udanych,ale argumentów.
Bywa też często,że pisanie o czymś przeze mnie nie jest oznaką tego,że ja się akurat z tą sprawą uosabiam,co nie zawsze wszyscy rozumieją i w tym chyba jest jeden z istotniejszych problemów.
Na ogół tu piszący starają się przedstawiać swoje poglądy i je póżniej twardo bronić,ja nie zawsze jednak tak postępuję.
Czasami przedstawiam czyjeś poglądy(nie zawsze wymieniając autora) z którymi nie koniecznie się zgadzam,ale chcę nad nimi dyskutować,żeby się dowiedzieć co inni o tej sprawie myślą.
I wreszcie rzecz zasadnicza,czy wierzę bezkrytycznie we wszystkie przepowiednie i proroctwa?
I tak i nie!
Czy wierzę we wszystkie przepowiednie M Nostradamusa i uważam,że wszystkie tu przytaczane również przeze mnie są prawdziwe?
I tak i nie!
Na te pytania w/g mnie nie ma prostej odpowiedzi.
Ze wszystkimi proroctwami i przepowiedniami zawsze tak jest,również z tymi uznanymi przez różne religijne wyznania,że są one trudne do sprawdzenia,bo nawet po zaistniałych już faktach mogą być różnie interpretowane.
Nie znaczy to jednak,że jakąś dziedzinę ludzkiej twórczości należy odrzucić i nad nią nie dyskutować.
Wszystkie bowiem proroctwa i przepowiednie i te święte uznane i te nieuznane są warte dyskusji i zastanowienia,bo są i pozostaną częścią twórczej ludzkiej kultury.
Takie jest moje zdanie.

Atraktor

Atraktor

Postautor: Atraktor » 14 kwie 2013, o 12:17

To forum jak też i inne fora mają wiele stron tematycznych.

Wchodząc do księgarni widzimy na regałach wiele książek rozłożonych na półkach przy których są napisy tematyczne,np:beletrystyka,medycyna,astronomia i kosmologia,fizyka i matematyka,chemia historia,geografia i kartografia,słowniki i rozmówki,biologia i botanika,religioznawstwo i przepowiednie.. itd i itp.
Czasami w niektórych księgarniach są też ustawione pośrodku stoły lub ławy na których leżą różne w/g sprzedającego najatrakcyjniejsze wydania,ale i tam na ogół(choć nie zawsze) książki są układane zgodnie z wymienionymi zasadami.

Kiedy wchodzę do księgarni podchodzę do działów;regałów z książkami ,które są obiektami mojego osobistego zainteresowania,a inne pomijam.
Nie znaczy to,że uważam je za niepotrzebne,wręcz odwrotnie!
Każdy człowiek jest inny,ma inne potrzeby i inne zainteresowania i bardzo dobrze ,że tak jest,bo w ciągu swojego mniej, lub bardziej krótkiego,lub długiego życia nie jest w stanie opanować całej twórczej ludzkiej wiedzy ,to jest całej prawdy o naturze,która nas wokół otacza, w tym również o nas samych.

Jak myślicie dlaczego piszę tylko na tej stronie,tego forum,dlaczego nie wchodzę na inne strony?

Myślę,że odpowiedż jest bardzo prosta!

Siłą każdego społeczeństwa i każdego narodu jest różnorodność,również w poglądach i ideach!
Bo co to jest jednorodność w myśleniu czy kulturze?
Każda jednorodność konserwuje człowieka, społeczeństwo i naród,zamyka go w jakimś pomieszczeniu na drzwi jednocześnie przekręcając zamek odizolowuje go na długi czas od świata!
A to nie jest dobre dla przyszłości;dla rozwoju i jednostki i społeczeństwa i narodu!
Razem natomiast z naszą zdobytą wiedzą i naszymi osobistymi niezależnymi poglądami jesteśmy silni,bo jesteśmy... różnorodni!
WSZYSCY JESTEŚMY WIĘC SOBIE NAWZAJEM POTRZEBNI!
A skoro jesteśmy potrzebni sobie to jesteśmy potrzebni i Polsce.
Nie przeszkadzajmy sobie nawzajem i szanujmy czyjeś poglądy tak jak szanujemy swoje.
Społeczeństwo otwarte na różne idee buduje,a zamknięte rujnuje i konserwuje!
Czyżby totalitarna ideologia marksistowska niczego nas nie nauczyła i chcemy ją zastąpić jakąś inną?

Atraktor
Ostatnio zmieniony 14 kwie 2013, o 20:19 przez Atraktor, łącznie zmieniany 1 raz.

_elf_

Postautor: _elf_ » 14 kwie 2013, o 18:43

miaow pisze:Przyznasz jednak Atraktorze, że tv Trwam umożliwia odbiorcom zapoznanie się z wieloma informacjami niedostępnymi w tzw. mainstreamie i to nie tylko tymi związanymi z religią, ale przede wszystkim z życiem społecznym, politycznym. Możemy tam zobaczyć i usłyszeć wartościowych ludzi, którzy w innych mediach nie są w ogóle dopuszczani do głosu. Pełni wobec tego bardzo ważną rolę.
Co do ojca dyrektora - dla niektórych być może zasługuje na miano proroka lub wizjonera, szczególnie dla rozmodlonych staruszek lub zakonników-wazeliniarzy. Jednak trzeba przyznać, że przez lata umiejętnie potrafił oprzeć się próbom zniszczenia zarówno ze strony polityków jak i duchownych. W sumie nic na niego nie mają i mogą mu... Może jednak umie przewidzieć zagrożenia?

Nic dodać, nic ująć. Absolutnie zgadzam się z tymi słowami i argumentami dot. TV Trwam.
Ukłony

Atraktor

Postautor: Atraktor » 15 kwie 2013, o 16:53

Kim jest Barack Hussein Obama!?

O tym mówi Mariusz Max Kolonko.

Polecam:

Oto link:

http://www.youtube.com/watch?v=5w_mh9XohTQ

Atraktor

Konar

Postautor: Konar » 15 kwie 2013, o 19:08

Dusiła Moskwa- Dzisiaj Dusi Bruksela i Niemcy- A Gomułka Przestrzegał 60 lat temu
http://www.youtube.com/watch?v=2JqOY6QT9DU

Znalezione w sieci:

1)

“Wojna wybuchnie 10 listopada, Niemcy zaatakują Polskę”
Króluj nam Chryste!!!

Panie Krzysztofie Cierpisz.
Trudno do uwierzenia przekazuje Panu wiadomość. Rano budząc się Wanda,
dnia 16. 10. 2012 roku, przed godz 6. rano słyszy Głos “Wojna
wybuchnie 10. listopada, Niemcy zaatakują Polskę”. Wcześniej bo 28.
grudnia 2011 roku, słyszałam Głos Boga – “Zamach na człowieka
będącego na wysokim stanowisku i śmierć jego spowoduje wybuch wojny”.
Na pewno trudno będzie Panu uwierzyć w tą wiadomość. Prawdopodobnie
będą rozruchy w Niemczech i naziści Hitlerowcy zechcą objąć władzę w
Niemczech.
Panie Krzysztofie, proszę, tą informacje umieścić na swej Stronie.
Warszawianka
http://gazetawarszawska.com/2012/10/16/wojna-wybuchnie-10-listopada-niemcy-zaatakuja-polske/

2)

~wizjoner - 23.03 (14:31)

Wojna zacznie się w tym roku. Niemcy zaatakują nasz kraj, kiedy Polska wypowie wszelkie zobowiązania wobec UE i zmieni się władza i system zależny od Brukseli. Potomkowie Bismarcka i Hitlera nie darują Polakom "wymknięcia" się spod ich wpływów w sferze ekonomiczno-gospodarczej, politycznej i militarnej. Misternie tworzony plan zdominowania całej europy i nie tylko, legnie w gruzach. Po raz enty Polska wystąpi przeciw utracie swojej suwerenności i uświadomi innym narodom ich faktyczne położenie. Atak na Polskę spowoduje stworzenie koalicji anty Niemieckiej. począwszy od państw Skandynawii, Ukrainy, Słowacji, Czech, Bułgarii, Rumunii, państw dawnej Jugosławii, Turcji, W.Brytanii. Nie poprą Polski, Włochy, Francja, Rosja. Bez udziału sprzymierzeńców, armia Polska legła by natychmiast. Lecz wizja ekspansji niemieckiej jaką świat doświadczył w dwóch kolejnych wojnach światowych, doprowadzi do zmasowanego ataku na Niemcy. W ograniczonym stopniu wykorzystana zostanie broń nuklearna, która całkowicie zniszczy potęgę niemiecką. Terytorium Niemiec zostanie podzielone wśród kilku państw sąsiadujących, będących w sojuszu. Państwo niemieckie na zawsze zniknie z mapy Świata.

http://polskalokalna.pl/galerie/zachodniopomorskie/niemieckie-okrety-w-szczecinie/zdjecie/duze,1735327,1,448

Konar

Postautor: Konar » 15 kwie 2013, o 19:55

Co się stanie w Polsce 26 listopada 2014?
Jeszcze coś takiego znalazłem :o

""Gdzieś na Kujawach żył sobie człowiek. Ogólnie był dziwakiem, ale przepowiadał różne wydarzenia. W 1987 roku gdy umierał podał trzy daty, które zmienią Polskę 4.06.1989 , 2.4.2005 i 26.11.2014 . Dla świata 12.09.2001 (pomyłka?) 13.03.2011 i 20.08.2021 ."

Polska

4.06.1989 były wolne wybory w Polsce

2.04.2005 zmarł Jan Paweł II (umiera Pokolenie JPII ?)

26.11.2014 ?????

Świat

12.09.2001 - dzień po WTC...

13.03.2011 - ??? (FUKUSHIMA?)

20.08.2021 - ???
"

http://www.fronda.pl/blogi/memento-mori/co-sie-stanie-w-dniu-26112014-r,32414.html

Wróć do „Luźne rozmowy”