Gazeta Prawna - największy dziennik gospodarczy

wpisz frazę, którą chcesz wyszukać

Logo Forum

Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 28 lis 2007, o 00:00 
witam!!!
mam takie zdarzenie i prosilbym o jekies rady i opini. Czyli tak w czoraj w pracy wpadlo mi cos do oka ale nie bolalo i nic juz nie czulem bylo ok nic nie zglaszalem majstrowi bo po co jak nic nie boli do wieczora, zaczelo mnie strasznie klóc w ok i pieczenie problem ze zasnieciem przemylem oko kroplami. Rano gdy wstalem do pracy nic nie widzialem swiatlo mnie strasznie razilo i mocny bol. Jednak pojechalem do pracy bo nie bede bral wolnego przeciez bo pracuje dopiero 1,5 tyg zaczelolem prace normalnie od 6 chociaz oko mnie bolalo gdy majster podszedl zauwazyl ze jest spuchniete i czerwone i mowi zeby mi ktos to wyciagnol wiec tak po krople i do kolegi prubowal ale nic z tego opilek sie wbil w oko w tym momencie przyszedl majster i mowi bym sie przebral i szedl do okulisty. w pracy bylem 2godziny wiec udalem sie do lekarza wyciagnow mi opilek i dal zwolnienie na dzisiaj i 3 dni zanioslem zwolnienie do pracy odrazu po wizycie w przychodni. I tak ze mam chorobowe bezplatne to wiem o ubezpieczeniu nic nie mowila a na leki wydalem 50zl jak dla mnie to duzo i mam jeszcze szczescie ze w przychodni okulista przyjmowal bo bym musial pojsc prywatnie i kosztowalo by mnie to 100 zl a zdarzylo sie to w pracy. co zrobic????? i jeszcze jedno czy te 4 dni zwolnienia to duzo???? bo kierownik dziwne miny robil ze juz co dopiero sie przyjalem i juz na chorobowe. co do oka to mnie jeszcze boli i jest spuchniete oraz czerwone, sam nie wiem czy to za dlogo te 4 dni.
pozdrawiam i prosze o rady i opinie

Tytuł:
PostNapisane: 29 lis 2007, o 00:00 
Rady? Jakie tu rady,skoro oko boli,trzeba wyleczyć.

Źle zrobiłeś,że nie zgłosiłeś zaraz w tym dniu kiedy to się stało,by6łby wypadek w pracy i zwolnienie byłoby płatne,a teraz to....... no już trudno,nie przejmuj się majstrem

Tytuł:
PostNapisane: 29 lis 2007, o 00:00 
mój mąż często miał opiłki w oku i zaraz udawał sie do najlepszego okulisty prywatnie a zwolnienie - chyba tylko 1-2 dni ,żaden wypadek

Tytuł:
PostNapisane: 30 lis 2007, o 00:00 
Jakaś......z ciebie \"dt\" opiłki bywają rózne i uszkodzenie oka również,więc nie uogólniaj

Znam takich co zaślepli po \"spotkaniu\" z opiłkiem,ale twój mąż to napewno wyjątek pisany przez \"W

Tytuł:
A żeby iść do najlepszego okulisty prywatnie trzeba mieć pieniądze

Tytuł:
\"\'\" to są skutki tak późnego zgłoszenia się do okulisty- trzeba jak najszybciej. U nas najlepszy okulista bierze za taką usługe .....50 zł
....a opiłek już nazwy wynika że jest malutki i \"gołym\" okiem go nie widać a strasznie dokucza i tez próbowałam rumiankie, i wodą itp. jeśli nie chce zejśc tzn.że jest to cos poważnego . Mąż gdy z takim czymś udał się na pogotowie to tylko mu poranili oko ......no i tak się znalazł prywatnie