Gazeta Prawna - największy dziennik gospodarczy

wpisz frazę, którą chcesz wyszukać

Logo Forum




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 10 sie 2005, o 23:00 
Od 2000 r do 30.06.05 na umowę zlecenie zakład zatrudniał emeryta, który z końcem czerwca trafił do szpitala. W lipcu 05 wystąpił do zakładu z prośbą o zapomogę w wys.1000 zł. z powodu długotrwałej choroby(stwierdzono w czerwcu raka). Czy zakład może wypłacić (a chce) taką zapomogę i czy będzie ona opodatkowana? Czy dotyczy go art.21 ust.1 pkt 26 ustawy pdof (Dz.U.2000.14.176)?


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits  
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL