Gazeta Prawna - największy dziennik gospodarczy

wpisz frazę, którą chcesz wyszukać

Logo Forum
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 23 maja 2005, o 23:00 
Czy ktos posiada wzor oswiadczenia pracownika w sprawie zachowania tajemnicy sluzbowej,chodzi mi o to, ze osobie zajmujacej sie sekretariatem zostaly powierzone obowiazek rozdzielania wsrod pracownikow drukow RMUA, z racji tego ze dzial kadr jest mocno obciazony. Prosze o pomoc w sformuowaniu takiego pisemka. Dziekuje bardzo


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 maja 2005, o 23:00 


OŚWIADCZENIE O PRZESTRZESTRZEGANIU TAJEMNICY

.

1.Pracownik zobowiązuje się do zachowania w tajemnicy wszelkich okoliczności i informacji, o których dowiedział się w związku z wykonywaniem powierzonych obowiązków.
2.W szczególności Pracownik zobowiązuje się do zachowania w tajemnicy informacji dotyczących stosowanych przez Pracodawcę organizacji pracy oraz sposobu prowadzenia działalności , a także wszelkich poufnych danych dotyczących jego kontrahentów. Umowa o zakazie konkurencji w czasie trwania stosunku pracy strona 1 § 3 1.W razie niewykonania przez Pracownika obowiązków określonych w niniejszej umowie, Pracodawca może dochodzić od niego naprawienia poniesionej szkody na zasadach określonych w art. 114-122 Kodeksu Pracy.
3.Niezależnie od odpowiedzialności materialnej, określonej w ust. 1, Pracodawca może zastosować wobec Pracownika naruszającego postanowienia umowy odpowiedzialność porządkową, a w uzasadnionych przypadkach wypowiedzieć umowę o pracę lub rozwiązać ją bez wypowiedzenia z winy Pracownika. § 4 Wszelkie spory mogące wyniknąć z niniejszej umowy rozstrzygać będzie sąd w Kedzierzynie-Kożlu. § 5 1.Wszelkie zmiany umowy wymagają formy pisemnej pod rygorem nieważności. 2.Umowa została sporządzona w dwóch jednobrzmiących egzemplarzach, po jednym dla każdej ze stron.Zobowiązuję się zachować w tajemnicy, zarówno w czasie trwania stosunku pracy, jak i po jego rozwiązaniu, wszelkie wiadomości dotyczące działalności ....................................... a w szczególności wiadomości stanowiące tajemnicę państwową i służbową, z którymi zapoznałem się w związku z wykonywaniem obowiązków służbowych. W szczególności zobowiązuję się do stosowania takich środków i sposobów postępowania, aby powierzone mi wiadomości, stanowiące tajemnicę państwową i służbową, nie zostały ujawnione osobom nieuprawnionym.
.....................................
(podpis pracownika)Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google Adsense [Bot], Google [Bot] i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits  
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL