Kiedy wybuchnie III wojna światowa.

pola
Posty: 28
Rejestracja: 21 cze 2011, o 21:07

Re: Kiedy wybuchnie III wojna światowa.

Postautor: pola » 21 cze 2011, o 22:10

Witam ,od prawie roku zaglądam na ten wątek i z zaciekawieniem czytam niektóre wypowiedzi ,oczywiście nie są tak interesujące jak założyciela tego wątku ale strona może być dalej ciekawa jeśli zamiast wyzywać się będziemy rozwijać założony temat. http://tiny.pl/hf4r4
Reklama

nikeraqen
Posty: 191
Rejestracja: 27 maja 2011, o 19:10

Re: Kiedy wybuchnie III wojna światowa.

Postautor: nikeraqen » 21 cze 2011, o 22:35

Zachowujesz się jak były Ubek, który kiedyś podsłuchiwał pod oknami, co ludzie słuchali w radio – a teraz to samo robisz wykorzystując Internet.
Jesteś typowym, trolem który wszedł na to forum w butach od gn*oju.
MamOczy szybko cię rozszyfrował i za to Mu dzięki.
Szkoda słów…
LG
MamOczy nic nie rozszyfrował, tylko rzucił fałszywkę, na którą się teraz będziecie "powoływać" - no bo komu z forum będzie się chciało szukać po stronach jaka była treść tego "rozszyfrowania"?

Klasyczny chwyt prosto z erystyki wg Schopenhauera.

Chłopcy, dwójka do dzienniczka!Analizując wasze teksty dochodzę do wniosku, że stanowicie zasłonę dymną dla kolejnej "nocnej zmiany"...
To na kiedy zaplanowano upadek?
[/b]


[/quote][/quote]
Gościu gloryfikujesz swoją osobę tłumaczą Wszystkim objawienie Swoje w postac... wyrwanych kontekstów, nie tyle ze zdań, – ale ze stron. Kombinowałeś pewnie przez „tygodnie”, aby to złożyć w WIELKIE jedno g*ówno.
Niestety Jesteś tylko nawozem tej ziemi. Zastanów się, komu możesz stawiać oceny…
LG
[/quote]


Ach.... znowu nieprawda.

I znowu dwuznaczność.
Można się pomylić, czy LG chodzi o jego wyrwane ze stron zdania [traktujące o otaczających nas zbirach - czyli mój ironiczny komentarz do słów LG, że niby wszędzie widzę wrogów....] czy może raczej o moje stwierdzenia odnośnie rzeczywistości w Polsce. Czytający ma nie wiedzieć co o tym myśleć?


I znowu szczypta prymitywizmu związana ze słowem na G.

Odstręczające, zniesmaczające.... - czytelniku, LG chciałby, abyś już nie czytał tego wątku, bo jeszcze byś zrozumiał, że ja piszę prawdę.


Brzydkie osobiste wycieczki o nawozie.....i zero argumentów naprzeciw moim tezom.

"Zastanów się, komu możesz stawiać oceny…" - oceny mogę każdemu stawiać, a dlaczego nie?

Jelen
Posty: 3219
Rejestracja: 23 wrz 2009, o 13:51

Re: Kiedy wybuchnie III wojna światowa.

Postautor: Jelen » 21 cze 2011, o 22:43

Faktycznie słowo Sik.orsk.*i nie przechodzi.
Czyżby DGP bała się Sior*skie.go i jego adwokata Gie.rtych.a?
Gier.tyc.=h, też nie przechodzi.

MamOczy
Posty: 278
Rejestracja: 5 kwie 2011, o 14:25

Re: Kiedy wybuchnie III wojna światowa.

Postautor: MamOczy » 21 cze 2011, o 23:01

Jelen pisze:Faktycznie słowo Sik.orsk.*i nie przechodzi.
Czyżby DGP bała się Sior*skie.go i jego adwokata Gie.rtych.a?
Gier.tyc.=h, też nie przechodzi.O G*iertych też nie :roll:

Ciekawe kto jeszcze jest ''chroniony''

suwenir
Posty: 109
Rejestracja: 29 lis 2010, o 10:59

Re: Kiedy wybuchnie III wojna światowa.

Postautor: suwenir » 21 cze 2011, o 23:55

LG - bez nawozu nic nie urośnie, wy obaj jesteście teraz jak samonapędzająca się maszyna kłótni, nie ma co dalej tego ciągnąć bo i tak nic sobie nie udowodnicie.
Internet jest w większości przypadków anonimowy, to jego siła.

A czy ktoś może wie czego uczą na "politologii"?
Zastanawiam się co to za zawód .....polityk...
Zawsze myślałem że politykiem się zostaje tak jak księdzem....z powołania, natomiast ciężko mi dojrzeć powołanie w sejmie, jak już to powołanie do kłótni.

Jak USA zostawi Europę, to gryf się w*k*u*rwi

PPP
Posty: 150
Rejestracja: 11 lis 2010, o 17:30

Re: Kiedy wybuchnie III wojna światowa.

Postautor: PPP » 22 cze 2011, o 08:03

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/nadciaga-dlugotrwala-krwawa-wojna-w-europie,1,4627320,wiadomosc.html

LGLG
Posty: 807
Rejestracja: 28 mar 2010, o 04:54

Re: Kiedy wybuchnie III wojna światowa.

Postautor: LGLG » 22 cze 2011, o 08:16

suwenir pisze:LG - bez nawozu nic nie urośnie, wy obaj jesteście teraz jak samonapędzająca się maszyna kłótni, nie ma co dalej tego ciągnąć bo i tak nic sobie nie udowodnicie.
Internet jest w większości przypadków anonimowy, to jego siła.

A czy ktoś może wie czego uczą na "politologii"?
Zastanawiam się co to za zawód .....polityk...
Zawsze myślałem że politykiem się zostaje tak jak księdzem....z powołania, natomiast ciężko mi dojrzeć powołanie w sejmie, jak już to powołanie do kłótni.

Jak USA zostawi Europę, to gryf się w*k*u*rwi

Suwenir
Tu nie chodzi tylko o potyczki polityczne, tu chodzi o coś innego. O mentalność ludzi, którzy sobie myślą, że jesteśmy jakąś „wyspą”. Niestety nigdy nie byliśmy tą wyspą, zawsze potrzebowaliśmy wsparcia przez głupoty i błędy ludzi zarządzających tym państwem. Teraz mamy demokrację i co się okazuje, ano to, że Polacy nie lubią wolności, wolność to dla nich praca i TV. Nadal słyszę w wielu głosach „no, ale za komuny wszyscy mieli pracę”, spójrz, jaka drzemie w tych ludziach słabość do niewolnictwa (byle była praca). Albo skąd się wzięło takie zdanie „dla mnie może diabeł rządzić byle by było dobrze”…
Zakon krzyżacki też wpuściliśmy do siebie pokojowo no i mieliśmy bitwę. Wpuściliśmy Żydów teraz mamy z nimi problem w postaci roszczeń gmin żydowskich. Weszliśmy do NATO i tworzymy sobie wrogów na świecie. Wchodząc do Unii i podpisując traktat lizboński straciliśmy suwerenność. Pozbyliśmy się na własne życzenie władzy nad sobą. Teraz „bratersko” będziemy spłacać długi socjalu greckiego.
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/grecki-rzad-uratowany-wygramy-te-wojne,1,4623441,wiadomosc.html
Stadiony podobnie jak Polska budowała Portugalia no i teraz jest następnym krajem na liście do bankructwa. Polska znalazła się w tym roku na 21 miejscu krajów zagrożonych. Zobaczymy, co będzie po EURO?
nikeraqen
Daj sobie spokój z tym prymitywizmem – staram się nazywać rzeczy po imieniu. Jeśli Ci to nie odpowiada to wejdź na blog sz*czynyszyn albo palig*łupa.
Wystarczyło dosłownie 20 lat demokracji, aby się znowu zaprząc w kajdany.
LG

gucio
Posty: 593
Rejestracja: 26 mar 2010, o 10:48

Re: Kiedy wybuchnie III wojna światowa.

Postautor: gucio » 22 cze 2011, o 10:36

Tja.

Ktoś się uparł, żeby wsadzić fiuta w ul.

"Aresztowanie podejrzanego o kontakty z ugrupowaniami ekstremistycznymi brygadiera Ali Khana, który służył w kwaterze głównej pakistańskiej armii w Rawalpindi, jest pierwszym przypadkiem zatrzymania tak wysokiego rangą wojskowego w dziejach sił zbrojnych Pakistanu - podkreśla dziennik "The Express Tribune". Publicysta gazety zastanawia się, czy to początek akcji oczyszczania armii z ludzi mających związki z islamskimi radykałami, czy tylko odosobniony przypadek.

Rzecznik armii generał Athar Abbas potwierdził fakt aresztowania brygadiera. Poinformował jednocześnie, że wojskowy podejrzany jest o kontakty z ugrupowaniem Hizb ut-Tahrir, czyli Partią Wyzwolenia. Celem tej organizacji jest odsunięcie od władzy obecnego rządu uważanego za proamerykański - pisze dziennik "The Express Tribune".


Eksperci uważają, że Partia Wyzwolenia dąży do stworzenia w Pakistanie Kalifatu. Gazeta cytuje generała Abbasa, który zapewnił, że w armii nie ma miejsca dla nikogo, kto wspiera ruchy ekstremistyczne lub radykalnie religijne.

Aresztowany brygadier pochodzi z rodziny wojskowej. Jego krewni służyli i służą w pakistańskiej armii, osiągając wysokie stopnie oficerskie. Wszyscy zaprzeczają, by Ali Khan miał cokolwiek wspólnego z ruchami ekstremistycznymi.

Komentatorzy w Pakistanie przypominają jednak, że w okresie rządów generała Zia ul-Haqa, w latach 70. i 80., szeregi pakistańskiej armii zasiliło wielu młodych ludzi o poglądach radykalnie islamskich. Od tego czasu ludzie ci osiągnęli w siłach zbrojnych Pakistanu wysokie szczeble oficerskie, a część z nich nadal sympatyzuje z islamskim fundamentalizmem. "

http://konflikty.wp.pl/kat,107156,title,Wysoki-ranga-oficer-aresztowany-pomagal-ekstremistom,wid,13533031,wiadomosc.html

A może chcą sprowokować przewrót wojskowy w Pakistanie? Oni (z japońskiego oni=demony) czyli ussa.

:geek:

@LG nie daj się prowokować. Zbadaj historię wpisów swojego adwersarza i wyciągnij wnioski ;)

Pozdr.

MamOczy
Posty: 278
Rejestracja: 5 kwie 2011, o 14:25

Re: Kiedy wybuchnie III wojna światowa.

Postautor: MamOczy » 22 cze 2011, o 14:06

Jak wynika z raportu „CDC Morbidity and Mortality Weekly Report”, który obejmuje 8 miast w północno-zachodnich stanach, wzrost śmiertelności niemowląt wynosi 35% co nie może być błędem statystycznym. Na terenie całych USA wzrost wyniósł tylko 2,3%. Okres badań obejmuje 4 tygodnie przed i 10 tygodni po katastrofie, która wydarzyła się 11 marca. Podobne zjawisko zaobserwowano po katastrofie w Czernobylu 25 lat temu – szczególnie zaraz po stopieniu się reaktora. U zmarłych po Czarnobylu dzieci stwierdzono podwyższony poziom izotopu Cezu-137. Profesor Bandashevsky z Białoruskiego Instytutu Technicznego, który opublikował te dane, opłacił to pięcioma latami w więzieniu.
Podobnie jak w przypadku Czarnobyla, dane odnośnie skażenia radioizotopami są ukrywane przed opinią publiczną. Badania są bardzo łatwe do wykonania, jednak nikt się ich nie podejmuje. Publikacje prof. Bandashevskyego są jedynym źródłem porównawczym, do którego można by się odnieść. Można więc powiedzieć, że był to bohater tamtych czasów.http://blog.alexanderhiggins.com/2011/06/10/physician-epidemiologist-35-spike-infant-mortality-northwest-citie-meltdown-result-fallout-fukushima-25311/ info monitorpolski

LGLG
Posty: 807
Rejestracja: 28 mar 2010, o 04:54

Re: Kiedy wybuchnie III wojna światowa.

Postautor: LGLG » 22 cze 2011, o 19:07

xero pisze:Brawo - Węgry!!
ZACHOWAJ ARTYKUŁWęgry wyłożyły 416 tys. euro z unijnych funduszy na przeprowadzoną z wielkim rozmachem kampanię pro-life. Bruksela grozi sankcjami Orbán tchnął życie w Brukselę

Komisja Europejska straszy Budapeszt sankcjami za sfinansowanie ogólnokrajowej kampanii promującej ochronę życia dzieci w prenatalnej fazie rozwoju za pieniądze pozyskane z funduszy unijnych. Jej elementem były m.in. plakaty ze zdjęciem kilkumiesięcznego malucha w łonie matki, zachęcającego do podejmowania działań, które pozwolą mu bezpiecznie się urodzić. Plakaty rozwieszono w całym kraju, na stacjach kolejowych, w metrze, na przystankach autobusowych i w innych miejscach użyteczności publicznej. Akcja wywoła prawdziwą furię Brukseli, która zapowiedziała audyt środków wykorzystanych przez Węgry w ramach programu solidarności społecznej UE.

Całość tekstu dostępna jest tu: Nasz Dziennik

xero
Podaj link do tej informacji, bo mi się nie chce wierzyć, że istnieje jeszcze WOLNE Państwo w Europie.
Pozdrawiam
LG


Wróć do „Luźne rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: advatuet, Exollewly, Google Adsense [Bot], malyspes i 8 gości