Kiedy wybuchnie III wojna światowa.

Arteuza

Kiedy wybuchnie III wojna światowa.

Postautor: Arteuza » 5 paź 2009, o 15:59

Jak myślicie,-kiedy wybuchnie III wojna światowa i kto będzie jej autorem?Z jakiego powodu się zacznie,w jakim miejscu,kto z kim zacznie wojnę i kto z kim będzie walczył,ile lat bezie trwała ,jakie ideologie będą nią ądziły,kto w ostatecznym rachunku wygra i jak będzie wyglądał po niej świat?Czy jest ona do uniknienia-czy nie?-Centurion.
Reklama

Razumichin

Re: Kiedy wybuchnie III wojna światowa.

Postautor: Razumichin » 5 paź 2009, o 16:00

Bomba wątek! Strzał w dziesiątkę! Myślę, że to będzie mój ulubiony wątek. Czekam z niecierpliwością na opowiadanie. Myślę, że inni też będą tu pisać.

Ale kino

Re: Kiedy wybuchnie III wojna światowa.

Postautor: Ale kino » 5 paź 2009, o 16:20

21 wrzesnia morpork napsadał: Taurog pytał mnie czy pisałem tutaj wcześniej niezalogowany. Nie, to ja panie Taurog.
chwile pozniej morpork napsadał: errata: Nie, to nie ja - tak powinno być.

Uwaga, najazd na twarz mowiacego te slowa ze zgroza morporka. Ciemna noc. Dluga, bardzo dluga chwila zlowrogiej ciszy. I nagle efekty specjalne za jego plecami: wybuchy bomb, wstrzasy eksplozji, latajace Patrioty, strzaly z broni palnej, fajerwerki, zrujnowane plonace domy i generalny lomot. Obraz kataklizmu: niebo w ogniu, palba, krzyki ludzi...
Cut! Stop klatka, dziekujemy.
Byli Panstwo wlasnie swiadkami krecenia jednej ze scen do nowego filmu pt. "Jak wywolalem III wojne swiatowa". Glowna role powierzylismy znanemu szerokiej widowni i ogolnie lubianemu aktorowi morporkowi, ktory wslawil sie juz rola Romana Ka. w trylogii slapstickowej na podstawie powiesci nieznanego Geniusza pt. "Mordercze portki". Rola ta zostala nagrodzona Zlotym Klonem 2008.
Tym razem gwiazdor morpork przedziezgnie sie w role nieszczesliwego pechowca, przez ktorego przejezyczenie wybucha wojna swiatow. Pokazemy imponujace sceny walk bohaterskiego morporka z tauwrogiem oraz, jak po wielu perypetiach morpork zazegnuje konflikt za pomoca tajnej broni ERra-Ta, a na koniec zdobedzie...
Prosze Panstwa, tego nie da sie opowiedziec, to trzeba zobaczyc.
Juz wkrotce: nasza gwiazda akcji MORPORK przeniesie Panstwa w nowoczesne wojny swiatow.
Zapraszamy do kin!

Arteuza

Re: Kiedy wybuchnie III wojna światowa.

Postautor: Arteuza » 5 paź 2009, o 16:22

Razumichin pisze:Bomba wątek! Strzał w dziesiątkę! Myślę, że to będzie mój ulubiony wątek. Czekam z niecierpliwością na opowiadanie. Myślę, że inni też będą tu pisać.

Jestem autorem pewnej publikacji na ten temat,ale na razie czekam na wypowiedzi innych.Nie będę niczego Wam narzucał-tylko z Wami dyskutował.Na razie powiem jedno zgodnie z przepowiedniami :centuriami Nostradamusa , listu do swojego syna Cezara ,a także do Henryka IV (króla Francji)-zwanego przez Nostradamusa-"Szczęśliwym" (póżniej będę przytaczał konkretne ponumerowane przez autora centurie i fragmenty jego i innych autorów różnych proroctw i przepowiedni-w tym proroctwa religijne)-ta wojna ma wybuchnąć w wieku XXI w roku w którym suma cyfr=3 a każda z dat podzielona przez 3 daje liczbę całkowitą-takimi datami w wieku XXI są:rok 2001,rok 2010 i rok 2100.Pisze on też -póżniej podam numery centurii-,że wojna będzie trwała 27 lat,że będzie poprzedzona 10-letnim super terroryzmem półksiężyca(islamskim)i że wybuchnie w kraju Tamerlana(średniowieczny muzułmański władca :m.innymi obecnego:Afganistanu,Pakistanu,Iranu i byłej radzieckiej Azji środkowej).A więc zapraszam wszystkich chętnych do dyskusji.Centurion.

czarny baron

Re: Kiedy wybuchnie III wojna światowa.

Postautor: czarny baron » 5 paź 2009, o 16:35

III wojna swiatowa juz trwa...

Ravaillac

Re: Kiedy wybuchnie III wojna światowa.

Postautor: Ravaillac » 5 paź 2009, o 17:03

Arteuza pisze:Henryk IV (król Francji)-zwanego przez Nostradamusa-"Szczęśliwym"


A to sobie Nostradamus zazartowal!

Gość

Re: Kiedy wybuchnie III wojna światowa.

Postautor: Gość » 5 paź 2009, o 20:44

Kiedy wybuchnie III wojna światowa? W poniedzialek o 14: 13

beksa
Posty: 6357
Rejestracja: 18 wrz 2009, o 23:27

Re: Kiedy wybuchnie III wojna światowa.

Postautor: beksa » 5 paź 2009, o 21:15

Arteuza pisze:Jak myślicie,-kiedy wybuchnie III wojna światowa i kto będzie jej autorem?Z jakiego powodu się zacznie,w jakim miejscu,kto z kim zacznie wojnę i kto z kim będzie walczył,ile lat bezie trwała ,jakie ideologie będą nią ądziły,kto w ostatecznym rachunku wygra i jak będzie wyglądał po niej świat?Czy jest ona do uniknienia-czy nie?-Centurion.

==========

Demonizujesz

do beksy nieprzytomnej

Re: Kiedy wybuchnie III wojna światowa.

Postautor: do beksy nieprzytomnej » 5 paź 2009, o 21:21

beksa. podobno nalezy wygaszac tematy niepotrzebne. poradz sie lepiej kerownika w sprawie waznosci tematow, a potem sobie pofilozofujesz. taka rada bekso.

Gargangruel
Posty: 4298
Rejestracja: 15 wrz 2009, o 01:07

Re: Kiedy wybuchnie III wojna światowa.

Postautor: Gargangruel » 5 paź 2009, o 21:32

Każdy sobie pisze gdzie chce i co chce, i kiedy chce.
Ci, do których pisałem i ci, którzy wiedzą o co chodzi - to wiedzą, o co chodzi.
Żaden mój znajomy nie napisałby takiego wpisu.


Wróć do „Luźne rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: advatuet, Google Adsense [Bot], TADZIK3 i 17 gości