ROZMOWY Z GAJOWYM.

altman

Re: ROZMOWY Z GAJOWYM.

Postautor: altman » 31 gru 2015, o 00:00

niedowiarek pisze:U schyłku starego roku, serdecznie pozdrawiam pozostających przy życiu i w miarę równomiernie oddychających " stetryczałych młodzieńców" , oczywiście altman jako jedyny zachował ducha młodego co wróży mu nie tylko długowieczność ale i nieśmiertelność. W Nowym Roku , życzę panom słonecznych dni i " kichania" na usługi NFZ.
Obfitej waloryzacji emerytur, a jak dadzą za mało, to postarajcie się o dzieciątka za 500 zł sztuka.
Przy okazji dodam, że protoplasta niniejszego forum pan Marczuk został v-ce ministrem pracy.
No to szampańskiej zabawy Panowie.

Serdeczną radoascia na pełniła mni
wizyta NASZGO BOJOWNIKA z lat walki

dodatkowo:miła informacja o ZAŁOZYCIELU watku 60/35

mam nadzieja ze PAN BARTOSZ zagla da na FORUM GM !
serdecznie pozdrawiamy !

a NIEDOWIARKA- zachecam do czwestszych aktywnych odwiedzon

bo
za n iedługoa zaczniemy zjadac l;ane ogony!!
altman z Góry

Reklama

guliwer

Postautor: guliwer » 31 gru 2015, o 06:50

Czwartek 31.12.2015 dzisiaj mamy :D :D

kobak

Postautor: kobak » 31 gru 2015, o 15:26

Przepięknie wszystko napisał i okrasił oprawą artystyczną Nasz Zetka cieszymy się , że znów jest z nami i mamy nadzieję, że nadal będzie, a maszynka nie przestanie mu grać!

Jest miło i czekam na Sylwestra, w ostatniej chwili z ważnych względów odwołano u nas wizytę, nie zajrzy do nas nikt, ale praktyka lat minionych nas poucza, że pod osłoną nocy, tuż na przełomie lat, rozterkoczą się u nas telefony z życzeniami!

Guli nie daj się, jesteś twardy Gość!!!

Celyna na zimę odleciała do ciepłych krajów! Po co, skoro tu najlepiej!? Że też Tadzik nie potrafił Jej tego wyperswadować!!!?

TADZIK3

Postautor: TADZIK3 » 31 gru 2015, o 15:36

Celyna na zimę odleciała do ciepłych krajów! Po co, skoro tu najlepiej!? Że też Tadzik nie potrafił Jej tego wyperswadować!!!?

Co ja mogę, jak ktoś nie życzy sobie i takie bajki są dla Ciebie.

Internet działa w kosmosie!!!
Dziękuję, za uwagę.

kobak

Postautor: kobak » 31 gru 2015, o 15:40

Póki co! trzymajta się! Ja jakoś zdzierżę swoją nieobecność na Sylwestrowych balach.Mam już to nadrobione do pięciu pokoleń do przodu! Gdzie te czasy, kiedy człek do siódmej rano roku następnego okupował parkiety i stoły biesiadne, konsumując wszelakie specjały, trunków absolutnie się nie wyrzekając, akaca NAZAJUTRZ ŻADNEGO W DODATKU NIE MAJĄC!
Wszak należy nam się ta folga! JAKO EMERYTOM - WCZEŚNIAKOM!

Tadzik chyba już treningowo coś goli,a i Alti też zapewne nie próżnuje! Smaczego! Co by Wasze ślubne były dziś dla Was nader łagodne i tolerancyjne...

:o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :roll: :roll: :roll: :roll: :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :D :D :D :D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

kobak

Postautor: kobak » 31 gru 2015, o 15:44

Tadzik, chyba nie doceniasz swoich talentów negocjacyjnych!!!

:o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :roll: :roll: :roll: :roll:

kobak

Postautor: kobak » 31 gru 2015, o 15:45

Brawo MY, JAJCARZE !!!

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :? :? :? :? :? :? :? :mrgreen:

TADZIK3

Postautor: TADZIK3 » 31 gru 2015, o 15:55

Guli nie daj się, jesteś twardy Gość!!!

I przekimasz na fotelu nucąc piosenkę:
Była nocka na daremnie była dupa ale ze mnie.
Guliwer sorry

[quote][/quote]Co by Wasze ślubne były dziś dla Was nader łagodne i tolerancyjne...
Jak wychowasz, takie masz.
Dziękuję, za uwagę.

guliwer

Postautor: guliwer » 31 gru 2015, o 16:29

Najserdeczniejsze życzenia szczęśliwego Nowego Roku 2016 składa GM-Guliwer

kobak

Postautor: kobak » 31 gru 2015, o 17:25

No, masz Tadzik rację, trzeba sobie połowicę wychować, ale niektóre z białogłów są wyjątkowo krnąbrne i b. trudne do wychowu. Jeżeli przystąpisz do prac wychowawczych za późno, to masz przechlapane i nic nie pomoże, nie dasz rady nadrobić. Ja też podjąłem się edukacji swej ślubnej już u zarania małżeństwa i wiele, wiele, chociaż nie całkiem wszystko, udało mi się Jej wpoić. No bo jak się ma takiego Azorka w domu, który jest wcieleniem kilku żywiołów, to trza się naharować! Bo jak te żywioły okiełznać?: 1/ że jest kobitom, 2/ że jest nauczycielką, 3/ jest już emerytką, czyli ma pewne zgubne dla męża nawyki wychowawcze dawno utrwalone, 4/ jest góralką z Rabki...
Wtedy trzeba być wybitnym pedagogiem, by wyjść na swoje...

:o :o :o :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :D :D :D :D :D :D :D :D :D :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o

Wróć do „Luźne rozmowy”