ROZMOWY Z GAJOWYM.

altman

Re: ROZMOWY Z GAJOWYM.

Postautor: altman » 16 lut 2017, o 19:33

TADZIK3 pisze:
elf pisze:Dwadzieścia lat temu byłem na kuracji w Ciechocinku. Jechałem pociągiem. Wysiadłem w Solcu Kujawskim, a następnie ciuchcią do Ciechocinka.
Naliczyłem, bodajże 21 sanatoriów. Do 'Stodoły' taki lokal na potańcówki, to ponoć przed wojną Wieniawa wjechał na koniu.

Same zagadki !!
Dlaczego? nie było maszynisty , czy byłem nawalony jak autobus.
W życiu 21 , czy tylko w Ciechocinku.
Wgłębiałeś dalej , może też była stodoła ?
To tak dla żartów , żeby dziadka odstresować przed podróżą z Ukochaną. Może zaszaleją na całego bez krępacji , byle nie oddzielnie. :arrow: :lol: :lol: :lol:

tadzik ma rację !

jesli sie nie mylę
dobra noc
o ! :czekujemy RE-PORTARZy z U- zdowiska
Reklama

kobak

Postautor: kobak » 17 lut 2017, o 18:50

Witam z Dzięciolinka. Jest dobrze. Dziadusio K.

zetka

Postautor: zetka » 18 lut 2017, o 03:26

kobak pisze:Witam z Dzięciolinka. Jest dobrze. Dziadusio K.

TZN. jest dobrze, wszyscy cieszymy się.
Juz mieliśmy bliżej nieokreślone obawy.

Życzymy wielu niezapomnianych wrażeń i skutecznych zabiegów.

Nie piszę o życzeniach dotyczących kuchni i posiłków. Ze swojego doświadczenia wiem, że nie jest tak źle, jak opisują niektórzy respondenci.
Na zdane pytanie :jak było ?: często odpowiadają: : "kuchnia była pod psem".

Ja zawsze mam zgoła inne oczekiwania.

Oczekuję przede wszystkim trafionych i skutecznych zabiegów w odpowiedniej ilości i jakości.
W następnej pozycji określam zakwaterowanie, jakość i warunki zamieszkania w pokoju oraz dobór współlokatorów.

Potem jakieś sensowne towarzystwo, z który można miło spędzać czas ( wesołe, żartobliwe, ciekawe świata zewnętrznego. Takiego, który można zobaczyć i użyć wszelakich dóbr tego świata.

Na ostatnim miejscu rankingu moich zainteresowań umieszczam wyżywienie.
Dobre wyżywienie mam w domu, a w sanatorium liczę na takie bym nie głodował i jako tako smaczne. To wszystko (chyba).

Oczekuję również by mnie zanadto nie skubali z mojej kasy. Nie mam jej zbyt wiele, bym mógłby być aż zanadto rozrzutny.
Kropka.
http://fgp.com.pl/viewtopic.php?f=6&t=45342&sid=85eb590492bb301bb5c771d9a69a8b0d&start=43130

Pozdrawiam
>>zetka<<

altman

Postautor: altman » 18 lut 2017, o 05:59

zetka pisze:
kobak pisze:Witam z Dzięciolinka. Jest dobrze. Dziadusio K.

jest dobrze,
Kropka.

nadaję Zetce tytuł

"OPTYMISTA FORUMU GM""

dziś: POCLEB

altman

Postautor: altman » 18 lut 2017, o 06:05

WSTĘP

do BALLADY:

"DZIADEK z KOCZANKI w CIECHOCINKU"

( czyli : "KOBAK TAM i Z POWROTEM")

JA wychdze, proszę u-przejmnie kontynułować

kobak

Postautor: kobak » 18 lut 2017, o 21:59

Jestem w sanatorium Łączność, w samym centrum, z widokiem ładnym na mało ruchliwą ulicę, z drugiej jest skraj parku, zabiegi na miejscu, jedzenia sporo i niezłego, mam rozpisane 54 zabiegi, po trzy dziennie,przyjemny pokój na drugim piętrze, do spółki z Ukochaną, czysto i spokój. Pogoda bezśnieżna i pochmurna, ale i bezwietrzna. Wczoraj byłem na wieczorku tanecznym "rozpoznawczym, co nieco łyknąłem, pohulałem, dużo luda, kobit mrowie, w wieku jednak już nie młodocianym, różne bardzo osobliwe panie. Cukrzyków tylko czworo, dlatego mamy menu nieznacznie zróżnicowane z "normalnymi". Jutro jadę na wycieczkę do Torunia, zapisałem się też na wycieczkę do Kruszwicy i Inowrocławia.
Do korzystania z Internetu schodzę piętro niżej. Trzymajcie się.Kobak.

altman

Postautor: altman » 19 lut 2017, o 01:41

kobak pisze:Jestem w sanatorium Łączność, Trzymajcie się.Kobak.

latem pawie miauczały w parku
koło grzyba

a teraz ?

kobak

Postautor: kobak » 19 lut 2017, o 19:03

Tak jest, mieszkam bliziutko grzybka, koło poczty.Pawii i zieleni brak, W stodole, koło pijalni mnogo obywateli. Byłem dzisiaj na wycieczce autokarowej w Toruniu. Z psi godami.

altman

Postautor: altman » 20 lut 2017, o 03:40

kobak pisze:Tak jest, mieszkam bliziutko grzybka, koło poczty.Pawii i zieleni brak, W stodole, koło pijalni mnogo obywateli. Byłem dzisiaj na wycieczce autokarowej w Toruniu. Z psi godami.

była krzywa wierza?

zetka

Postautor: zetka » 21 lut 2017, o 00:52

Życzymy Kobakowi skutecznych zabiegów i wielu niezapomnianych wrażeń z tak pięknego miejsca.

http://sanatorium-lacznosc.pl/galeria/

Obrazek

Obrazek
http://fgp.com.pl/viewtopic.php?f=6&t=45342&sid=85eb590492bb301bb5c771d9a69a8b0d&start=43130

Pozdrawiam
>>zetka<<

Wróć do „Luźne rozmowy”