Kiedy wybuchnie III wojna światowa.

ziam

Re: Kiedy wybuchnie III wojna światowa.

Postautor: ziam » 11 sty 2017, o 21:21

Sanhedryn wzywa prezydenta-elekta Donalda Trumpa i rosyjskiego prezydent Władimira Putina, aby połączyli siły w sprawie odbudowy Trzeciej Świątyni Jerozolimskiej.
Rabin Hillel Weiss, rzecznik Sanhedrynu skontaktował się z Breaking Izrael News, aby ogłosić, że wygrane wybory przez Trumpa, który obiecał doprowadzenie uznania Jerozolimy jako stolicy Izraela, w połączeniu z Putinem – są dobrym znakiem w sprawie świątyni.
Rabin Weiss wyjaśnił, że wybory amerykańskie sprawiły, że odwieczny sen żydowski o wzniesieniu świątyni wreszcie staje się bardzo realną możliwością: „Jesteśmy gotowi do odbudowy świątyni. Warunki polityczne w których dzisiaj się znajdujemy, w których dwa najważniejsi przywódcy narodowych potęg, popierają prawo Żydów do Jerozolimy jako swojego duchowego dziedzictwa, jest historycznie bezprecedensowe”

List Sanhedrynu zauważa, że zdecydowane zwycięstwo Trumpa było ze względu na jego wsparcie w Jerozolimie, i przypomina, że jego atutem w kampanii była obietnica, aby przenieść ambasadę USA z Tel Awiwu do Jerozolimy , skutecznie uznając miasto jako stolice Izraela. „The Jerusalem Embassy Act”, ustawa uchwalona w 1995 roku, rozpoczęła przenoszenie ambasady, ale została zawetowana przez każdego prezydenta. Sanhedryn wzywa Trumpa aby po rozpoczęciu urzędowania, wstrzymał weto.

Rabin Weiss podkreślił, że wspieranie roszczeń Żydów do Jerozolimy przyniesie korzyści Rosji i Ameryce, a także całemu światu. ” Przywódcy Rosji i Ameryki mogą poprowadzić narody świata do światowego pokoju” Rabin Weiss wyjaśnił: „To będzie równoważyć haniebne uchwały UNESCO, które są przyczyną zwiększenia terroru i przemocy”. UNESCO i jej uchwały z minionego roku zaprzeczają na jakiekolwiek połączenie między Jerozolimą, a narodem żydowskim.

https://www.nwo.report/nwo/sanhedryn-putin-trump-pomoga-zbudowac-trzecia-swiatynie-jerozolimie.html
Reklama

elf

Postautor: elf » 11 sty 2017, o 21:29

BrunoZpolski pisze:..cudzych meżów nie omija szerokim łukojlem

Obrazek

Ta pani lepiej niech omija cudzych mężów.

mondraszek

Postautor: mondraszek » 11 sty 2017, o 21:34

rekinoceanu pisze:
mondraszek pisze:No to spadaj do czworaków, gdzie twoje miejsce.
Babcia wielu dawała? Ile brała?

Żargon monraszka mówi skąd jego korzenie
Czworaki to takie pegeerowskie zabudowy a mondraszek pewnie mieszka w ich okolicach kołchozu tego.

Cham zawsze pozostanie chamem w każdym kolejnym pokoleniu. Takie geny.
Rekin dzięki ojcu z PZPR-u awansował społecznie do PGR-u i może nawet piec kaflowy ma w mieszkaniu a nie "kozę", ale chamem pozostał.

Obrazek
Nie będzie trzeciej wojny światowej.

anonim222

Postautor: anonim222 » 11 sty 2017, o 21:47

http://aqicn.org/map/europe#@g/45.9939/27.7075/5z

aktualna real live mapa zanieczyszczen

miaow pisze:
BrunoZpolski pisze:
NOSA miałem do tego 'smogu' od początku ..

Wiadomo było od początku, że chodzi o polski węgiel. Żeby ten smród wyczuć, wcale jakiegoś specjalnie wrażliwego nosa mieć nie trzeba. Ale benzopiren i inne trucizny ze spalania śmieci i węgla są u nas mimo wszystko zagrożeniem dla zdrowia ludzi, obecnie bardziej wrażliwych na te wpływy, niż kiedyś.

elf

Postautor: elf » 11 sty 2017, o 21:57

Przyszedłem z pracy i od półtorej godziny czytam wątki. Setki wpisów.
I jedno mnie zastanawia. mondraszek pisze non stop od wczoraj.
Ktoś zachorzał i mondraszek wziął dodatkowy dyżur? :lol: :lol: :lol:

mondraszek

Postautor: mondraszek » 11 sty 2017, o 22:24

elf pisze:Przyszedłem z pracy i od półtorej godziny czytam wątki. Setki wpisów.

Fajną masz pracę, jeśli płacą ci za czytanie godzinami wątków na forum.
Za pisanie płacą ci osobno?
Nie będzie trzeciej wojny światowej.

elf

Postautor: elf » 11 sty 2017, o 22:30

mondraszek pisze:
elf pisze:Przyszedłem z pracy i od półtorej godziny czytam wątki.

Fajną masz pracę, jeśli płacą ci za czytanie godzinami wątków na forum.

Napisałem wyrax*nie PRZYSZEDŁEM Z PRACY.

* Nie mogę pisać z z kreską

W pracy mam przed oczami komputer, ale internet jest zablokowany :geek:

BrunoZpolski

Postautor: BrunoZpolski » 11 sty 2017, o 22:46

Podstawą bytu większości Polaków jest zaspakajanie potrzeb stwarzanych przez najbliższą rodzinę. To ta większość zdeterminowana na przeżycie, decyduje o polskiej przyszłości. Całe szczęście, że ona nie musi się permanentnie troszczyć o czasochłonny rozwój duchowy. To szlachetne zadanie odejmuje Polakom kler, będący reprezentantem kościoła rzymskiego.

Polacy wyręczani przez kościół z pracy nad sobą, mogą cały swój czas poświęcić tworzeniu zysków dla właścicieli i organizatorów ich pracy. Postawa niewolnicza jest podstawą piramidy społecznych potrzeb.

http://idb.prawynurt.pl/spoleczenstwo/o-bedach,2820.htm

Obrazek

miaow

Postautor: miaow » 11 sty 2017, o 23:24

BrunoZpolski pisze:..w większości 'przepowiedni' namawiają by Polacy wrócili do Polski, bo tu będzie najbezpieczniej i super najlepiej..
a może ..łatwiej będzie im wtedy dokończyć dzieła 'wyeliminowania' Polaków?

Moim zdaniem celowo podsycana jest za granicą nienawiść do Polaków, więc taka opcja może być słuszna. Nawet niedawny zamach w Berlinie miał do tego posłużyć, nie mówiąc już o wieloletniej propagandzie żydowsko-niemieckiej o polskich obozach itd.
Ja uważam, że wiem dlaczego tak jest i kiedyś o tym napiszę. Zwróćcie uwagę na zgodność językową jidisz i niemieckiego. To około 70%. :) Ale to nie wszystko. Trzeba jeszcze w to włączyć historie i genetykę. Nie na darmo tu była Lechia i nie na darmo w centrum naszego nieba jest gwiazda Polaris. "Ta walka jest stara jak świat, ta walka jest jak świat stara" :)

Popatrz
http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2017-01-11/6-z-7-kandydatow-na-szefa-pe-opowiedzialo-sie-za-sankcjami-przeciwko-polsce/
Ostatnio zmieniony 12 sty 2017, o 00:10 przez miaow, łącznie zmieniany 1 raz.
Gdy mędrzec pokazuje Księżyc, głupiec patrzy na palec :)

miaow

Postautor: miaow » 11 sty 2017, o 23:30

ziam pisze:Sanhedryn wzywa prezydenta-elekta Donalda Trumpa i rosyjskiego prezydent Władimira Putina, aby połączyli siły w sprawie odbudowy Trzeciej Świątyni Jerozolimskiej.

https://www.nwo.report/nwo/sanhedryn-putin-trump-pomoga-zbudowac-trzecia-swiatynie-jerozolimie.html

No tak, mosiah nie może być bezdomny. Co z tego, że sztuczny mosiah, tak jak sztuczne jest państwo Izrael i naród tam mieszkający. Ale niedługo i tak napadną razem z Turcją i Arabią S. na Syrię i się zacznie. "Harmagiedon" :)
Gdy mędrzec pokazuje Księżyc, głupiec patrzy na palec :)

Wróć do „Luźne rozmowy”