Warto pomyśleć o zezwoleniu na sprzedaż alkoholu, bo zwiększa to znacznie zysk sklepu. Uzyskiwanie koncesji wymaga jednak czasu, zwłaszcza, że liczba zezwoleń jest określona. czytaj więcej »
Rozmawiamy z JULIANEM SOJĄ, dyrektorem Departamentu Zarządzania Produktami Kredytowymi i Procesami Biznesowymi Deutsche Bank PBC - Brak produktów bankowych dla osób rozpoczynających działalność we franczyzie, to jedna z najpoważniejszych barier ograniczających rozwój tej branży w Polsce. Deutsche Bank PBC jako jedyny oferuje usługę w zakresie finansowania małych i średnich przedsiębiorstw wyłącznie dla sieci franczyzowych. czytaj więcej »
Osoby, które myślą o założeniu działalności gospodarczej, ale nie chcą otwierać własnej firmy, mogą wybrać franczyzę. Warto o niej pomyśleć teraz, gdy spodziewane jest spowolnienie gospodarcze. czytaj więcej »