statystyki

Gronkiewicz-Waltz: Kaczyński wyprowadzi nas z UE. Na razie jest grzeczny, bo papież przyjeżdża [WYWIAD]

30.06.2016, 20:00; Aktualizacja: 01.07.2016, 07:39
Hanna Gronkiewicz-Waltz, fot. Maksymilian Rigamonti

Hanna Gronkiewicz-Waltz, fot. Maksymilian Rigamontiźródło: DGP

- Nie jestem ani histeryczką ani panikarą, ale wiem, że rząd PiS doprowadzi do tego, że kolejnych wyborów za 3,5 roku nie będzie. Na razie panie i panowie z PiS są stosunkowo grzeczni, bo papież przyjeżdża i trzeba być cicho - twierdzi Hanna Gronkiewicz-Waltz w rozmowie z Magdaleną Rigamonti.

Reklama


Przygotowała pani już Warszawę na 8 lipca? Na szczyt NATO?

To rząd za to odpowiada.

Rząd płaci, a miasto wykonuje.

Mamy doświadczenie, organizowaliśmy już różne zgromadzenia. Zamykamy ulice, wytyczamy objazdy. Staramy się pomagać.

Za ile?

W sumie 3 mln zł. Część pieniędzy już dostaliśmy i mamy promesę, że wszystko zostanie rozliczone. Na ogół rządy płacą.

Na ogół?

Nie zawsze wszyscy płacili na czas.

Kto? Rząd Tuska nie płacił?

Duży Pałac się kiedyś ociągał.

Kancelaria prezydenta Dudy?

Nie, prezydenta Komorowskiego.

Przecież Komorowski to pani kolega.


Pozostało jeszcze 92% treści

Czytaj wszystkie artykuły
Miesiąc 97,90 zł
Zamów abonament

Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję

Reklama

Komentarze (16)

  • baba(2016-07-01 00:12) Zgłoś naruszenie 367

    głupia baba

    Odpowiedz
  • Kto raz oszukał, zrobi to i drugi raz(2016-06-30 22:07) Zgłoś naruszenie 3315

    To ta bufetowa co oszukiwała na demonstracjach szKODników. Ratusz robił RETUSZ frekwencji.

    Odpowiedz
  • Autor: Autor: (2016-06-30 21:54) Zgłoś naruszenie 3211

    Cały czas te same PO-bzedy. Nic nowego.

    Odpowiedz
  • HGW do prokuratora(2016-06-30 22:44) Zgłoś naruszenie 285

    Śpiewak o reprywatyzacji w Warszawie: Ratusz HGW reprezentował interesy handlarzy roszczeń. "To nie przypadek, ale celowe działanie"

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Nie-Hanna(2016-06-30 23:40) Zgłoś naruszenie 277

    Boze, ile botoxu w gebie, ona jeszcze rusza ustami?!

    Odpowiedz
  • limonka(2016-07-01 00:01) Zgłoś naruszenie 2110

    Niech wyprowadza, zrobi to, co myśli miliony Polaków. Do końca mojego życia będzie miał mój głos.

    Odpowiedz
  • czytelnik(2016-07-01 09:21) Zgłoś naruszenie 184

    niechby się w końcu zamknęła i głupot nie gadała, ciągle to samo, bo nie maja nic innego do zarzucenia Kaczyńskiemu, czyzby wg tej baby Kaczyński miał wpływ na referendum w Anglii

    Odpowiedz
  • polku(2016-07-01 07:08) Zgłoś naruszenie 159

    Może i wyprowadzic z UE , ale nic nie ma wazniejszego od OBNIZENIA WIEKU EMERYTALNEGO I PRZEWALUTOWANIA KREDYTOW FRANKOWYCH WG KURSU Z DNIA UDZIELENIA KRTEDYTU A TO GWARANTUJE PIS !

    Odpowiedz
  • obserwator(2016-07-01 09:22) Zgłoś naruszenie 124

    przemalowała się, kiedyś jeździła ładować akumulatory na Jasną Górę, a teraz chyba do Brukselii

    Odpowiedz
  • Bert(2016-07-02 01:09) Zgłoś naruszenie 71

    Wymuszony grymas na ustach Hani wynika z tego, że nie bardzo wie co ma zrobić z tym niegustownym kawałkiem płótna na kiju, które jakiś złośliwiec umieścił w jej gabinecie za plecami.

    Odpowiedz
  • patriota(2016-07-01 13:05) Zgłoś naruszenie 713

    Polska ma mało obywateli o tak dużym praktycznym doświadczeniu i dużej wiedzy , takich jak Hanna Gronkiewicz-Waltz , dlatego powinniśmy słuchać co mówi i to analizować . Zawsze była bliżej realnych dużych projektów gospodarczych w kraju i Europie , mniej w polityce . Przykre jest to , że często do oceny Hanny wyrywają się osoby o niskich umiejętnościach , które nic pozytywnego dla kraju nie zrobiły , tylko skupiają się na osłabianiu Polski . W obecnych czasach mówienie , że jest się patriotą nie wystarczy na stanie się nim . Tylko zdobywanie dużej wiedzy , jej nieustanne pogłębianie , a następnie realizowanie w praktyce dużych projektów gospodarczych , nie wirtualnych marzeń świadczy o współczesnym patriotyżmie . Każdy kraj powinien dbać o takie osoby i sprzyjać by stanowiły one coraz większy odsetek obywateli , bo dzięki nim kraj staje się silniejszy , stabilniejszy i mogący konkurować na rynku międzynarodowym .

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • felek(2016-07-01 17:26) Zgłoś naruszenie 410

    jesli pisuary beda nas chciały wyprowadzić z Unii Europejskiej to bedzie to dla nich katastrofa vide samoobrona

    Odpowiedz
  • adam(2016-07-03 13:38) Zgłoś naruszenie 20

    Kiedy zaczna zamykać w wiezieniach - aferzystów,przekrętasów i złodziei ? Kiedy zaczna wieszać zadrajców Polski ?

    Odpowiedz
  • Libertas(2016-07-09 11:53) Zgłoś naruszenie 00

    Kaczyński wiele znosił , Wałęsę , Samoobronę , Giertycha , Komorowskiego , to i Gronkiewicz zniesie ? To twarda sztuka ? Zdobył by sobie lepsze poparcie , gdyby zaprosił Łukaszenkę 22 lipca do Polski ? A niech tam to sąsiad . A Putin i Obama by padli ze zdziwienia . Co tam małe piwko Gronkiewicz ?

    Odpowiedz