statystyki

Wałęsa o dokumentach z domu gen. Kiszczaka: Nieźle podrobili te papierki

28.02.2016, 15:03; Aktualizacja: 28.02.2016, 15:03
Lech Wałęsa

Lech Wałęsaźródło: newspix.pl

- Nieźle podrobili te papierki. Na razie widziałem tylko to, co jest w internecie. Myślałem, że mi to chociaż grzecznościowo podeślą, ale oni boją się, że ja to wszystko wykaże - powiedział Lech Wałęsa, poddając w wątpliwość dokumenty znalezione w domu wdowy po gen. Kiszczaku, które przedstawiają go jako współpracownika SB. Były prezydent podkreślił, że w udostępnionych przez Instytut teczkach "są nazwiska, których w życiu nie widział". - Są te trzy dokumenty, które były wcześniej uznane za sfałszowane, a jestem przekonany, że to wszystko jest sfałszowane - oświadczył.

Źródło:x-news

Reklama

  • korina(2016-02-28 15:25) Odpowiedz 154

    Donosił, brał pieniądze, ale wstyd!!!

  • ela(2016-02-28 15:34) Odpowiedz 142

    Skoro uważa się pan za niewinnego,to dlaczego zniszczył pan dokumenty z IPN?

  • KALIF(2016-02-28 15:37) Odpowiedz 133

    Kończ pan, panie Wałęsa, wstydu oszczędź i nam, i sobie. Nie godzi się, by były szpicel prawił ludziom o odwadze To smutna historia małości człowieka, który chyba całe życie miał poczucie, że wciąż znajduje się zbyt nisko na piedestale, że nie dość jeszcze wysoko trzymają go na rękach. Dlatego dziś runął z cokołów, dlatego coraz bardziej wokół niego pusto. Wałęsę przede wszystkim (z)niszczył on sam – godne zachowanie w odpowiednim momencie najpewniej pomogłoby mu zachować szacunek wielu rodaków i całkiem niezłą i żywą pamięć. Ale dziś jest już pewne, że Wałęsa przejdzie do historii jako postać boleśnie kontrowersyjna, a nie jako mąż stanu.

  • KALIF(2016-02-28 15:31) Odpowiedz 133

    Kornel Morawiecki o Lechu Wałęsie: "On nas pogrąża w kłamstwie. To poniżenie narodowe" Hitleryzm został rozliczony, komunizm jeszcze nie współpraca Wałesy z SB w latach 70 -80 wygląda fatalnie. Ale mimo to, największy grzech popełnił on w okresie swojej prezydentury Oczywiście Wałęsa pompowany blichtrem mógł tego nie zauważyć, ale jeżeli zauważył i pokrył ją cwaniactwem, to wystawił nam wszystkim rachunek, który jeszcze długo będziemy płacić.

  • Normalny(2016-02-28 16:24) Odpowiedz 112

    W kaftan i do Tworek! Tam niech śpiewa - To nie ja byłem Bolkiem, to nie ja skradłem teczki, to nie ja,ja,ja ...

  • GM(2016-02-28 16:10) Odpowiedz 82

    Pakuj Bolo manatki - jak to śpiewał nasz wieszcz Kazik.

  • Wiesław 52(2016-02-28 15:38) Odpowiedz 72

    Tekst ułożony jako komentarz do marszu KOD 27 luty 2016 r. w obronie L. Wałęsy, żeby było śpiewająco. "A ja wolę być..." (Parafraza znanej piosenki. Można śpiewać na melodię "A ja wolę moją mamę"..) Nie dawno Mateuszek, co dziś jest KODeuszem, poczuł się mocno spięty przez jakieś "alimenty". Wymyślił przeto w lot, w obronnie tworząc K O D. A ja wolę być PISiorem, hasła KOD-u jakieś chore. Nie chce Bolkiem być i już!! Kumplom w plecy wbijać nóż. Pewnego razu Rysiek, co buźkę miał jak Lisek. W obronie agentury powypisywał bzdury, czym ujął Gasiuk – Polkę, że jest jej TW-u Bolkiem. A ja wolę być PISiorem, hasła KOD-u jakieś chore. Nie chce Bolkiem być i już!! Kumplom w plecy wbijać nóż (przerywnik muzyczny) A ja wolę być PISiorem, hasła KOD-u jakieś chore. Nie chce Bolkiem być i już!! Kumplom w plecy wbijać nóż. To już wolę być PISiorem, chociaż w KODzie gaże spore. Bolkiem nie chcę być i basta; lepiej chyba się pochlastać. A ja wolę.. ( itd.) Autor : Wiesław 52

  • KALIF(2016-02-28 20:53) Odpowiedz 60

    Do @ Zenek ty SOBAKO KACAPSKA

  • nina(2016-02-28 16:25) Odpowiedz 42

    prawda jest taka że w poprzedniej epoce to albo był ktoś donosicielem albo donoszono na niego koniec kropka i skończona szopka

  • KOD(2016-02-28 17:47) Odpowiedz 36

    Wszyscy jesteśmy "Bolkami" !!!

  • Zenek(2016-02-28 16:24) Odpowiedz 110

    Wszystkie Solidaruchy są skompromitowane; podobnie jak hołota co toto wspomagała i na nich głosowała.

  • Krzysztof(2016-03-04 17:30) Odpowiedz 00

    Panie Wałęsa Pańskie tłumaczenia obrażają moją inteligencję, może już starczy z tymi kłamstwami. Kim wtedy byleś człecze, że komuś chciało się cokolwiek podrabiać na twój temat. To podobnie jak i z innymi kłamstwami: inni wchodzili i wychodzili normalnie przez bramę, a ty biedny musiałeś przeskakiwać przez płot ( faktycznie dostarczony motorówką ), ktoś ze służb kombinuje z kasą, a ty dobra duszyczka, mu pomagasz w tych przegięciach finansowych, podpisując się że "wzioneś" trochę kaski. Bierzesz z wydziału swoja teczkę z dokumentami i nie wszystkie wrócają na swoje miejsce - z jednej strony dziwnie traktuje pan wypożyczenie swojej teczki, a tym bardziej skoro były to dokumenty podrobione przez służby, dlaczego nie wszystkie wróciły na swoje miejsce. W pamięci mam informację o przyznaniu się do wszystkiego -gdzie ostatecznie dziwnym zbiegiem okoliczności komunikat nie został podany do publicznej informacji - tu bym pana cenił za odwagę. Wiele innych jeszcze przegięć i kombinatorstwa starczy już w pańskim wydaniu. Jedną z takich osób była Pani Walentynowicz, która jako jedna z 3 kobiet uratowała strajkujących i przyszłość Polski, którą jednym cięciem "nocnej zmiany" zmieniłeś na wielkie G. A może powie pan jak to było z wycofaniem wojsk rosyjskich z Polski i komu faktycznie możemy zawdzięczać to że nie ma ruskich w Polsce, jak i dziwnych "firemek" joint venture z udziałem rosji na terenie jednostek wojskowych, które były proponowane przez pana. Dalej na podstawie wypowiedzi p. Wałęsy "...Idę na rozmowę i dostaję depeszę: o mój Boże, wszystko mi popsuł. Jeśli Jelcyn to przeczytał, to jestem załatwiony. On przychodzi: "Lech, ja ciebie ljublju. Ja wiem. że masz problemy. Niech negocjują dalej"... " DEPESZA BYŁA WYSŁANA DO POLSKIEGO KONSULATU JAK WIĘC JELCYN MIAŁ JĄ PRZECZYTAĆ Powyższa wypowiedź może sugerować że sam Pan przedstawił Jelcynowi depeszę a to z kolei..Liczę że dożyję czasu, że wszystko zostanie wyjaśnione i prawda wyjdzie, a lotnisko w Gdańsku zmieni patrona, bowiem uważam wielu innych jest godniejszych