statystyki

Rosja o podkomisji ws. katastrofy smoleńskiej: Po naszej stronie sprawa jest wyjaśniona

04.02.2016, 16:17

To suwerenne prawo Polski - tak rzeczniczka rosyjskiego ministerstwa spraw zagranicznych oceniła powołanie przez szefa MON podkomisji, która na nowo zbada przyczyny katastrofy smoleńskiej.

Reklama


Reklama


Maria Zacharowa powiedziała na konferencji prasowej w Moskwie, że Polska i jej obywatele mają pełne prawo do poszukiwania i poznania prawdy na ten temat.

Wyraziła nadzieję, że cała sprawa nie jest podyktowana względami politycznymi.

Rzeczniczka dodała, że strona rosyjska uważa sprawę katastrofy za wyjaśnioną. Jej zdaniem jeśli Polska ma nadal pytania dotyczące przyczyn, powinna sama znaleźć na nie odpowiedzi.

Reklama


Źródło:IAR

Reklama

 • 1960(2016-02-04 18:35) Odpowiedz 61

  Jeżeli Rosja uważa sprawę katastrofy za wyjaśnioną, to dlaczego nie zakończy śledztwa? Ciągle słyszę tłumaczenie, że nie mogą oddać wraku samolotu, bo ono trwa.

 • Katastrofa ... czy ZAMACH ?(2016-02-04 18:31) Odpowiedz 54

  W ... "RELIGII SMOLEŃSKIEJ" najważniejszy jest ... DOGMAT ZAMACHU, bo z dogmatami się nie dyskutuje. Teraz przyszedł czas na oficjalne i urzędowe potwierdzenie tego dogmatu poprzez obudowę tego DOGMATU... kolejnymi ... MITAMI polskimi. To będzie PRAWDA i tylko PRAWDA ... obiektywna, ale dla jasności ... obiektywna po SWOJEMU.

 • KALIF(2016-02-04 17:34) Odpowiedz 46

  Już Winston Churchill twierdził, że podczas wojny prawda jest tak cenna, iż trzeba jej zapewnić ochronę złożoną z kłamstw. Sowieci i ich sukcesorzy doskonale przyswoili tę zasadę. Współczesne państwo Putina posiada bowiem dwie zasadnicze cechy: z jednej strony, kłamstwo jest dla niego naturalną formą istnienia, z drugiej zaś, znajduje się ono w stanie permanentnej wojny. Podstawowym orężem tej wojny, nierozerwalnie związanym z państwowością dzisiejszej Rosji, jest mistrzowsko stosowana dezinformacja. Używa się jej w taki sposób, by przeciwnik uwierzył w to, w co powinien wierzyć i umacniając błędne przeświadczenia na płaszczyźnie politycznej, gospodarczej lub militarnej, działał na własną zgubę

 • Krytyk oszustów(2016-02-04 19:44) Odpowiedz 32

  Skoro "sprawa wyjaśniona" to oddajcie wrak. Niby to takie proste, ale Rosja chce grać tym wrakiem tak długo jak im się będzie podobalo. Chwyciło i trwa.

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Prawo na co dzień

Galerie

Reklama