"Wprost" rozlicza Sikorskiego z "kilometrówek". Marszałek dostał zwrot za 32 tys. km

07.12.2014, 13:01; Aktualizacja: 07.12.2014, 13:09
Radosław Sikorski

Radosław Sikorskiźródło: Bloomberg
autor zdjęcia: KEN CEDENO

Radosław Sikorski ocenia uczciwość posłów, ale sam powinien się wytłumaczyć. Chodzi o dziesiątki tysięcy złotych zwrotu kosztów za używanie prywatnego auta do celów służbowych - piszą w najnowszym numerze "Wprost" Agnieszka Burzyńska i Michał Majewski.

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Media

Reklama

Komentarze (11)

  • marta genewa(2016-01-25 11:22) Zgłoś naruszenie 00

    zlodzieja nie zmienisz

    Odpowiedz
  • niezadowolony(2015-05-30 11:43) Zgłoś naruszenie 00

    No a to nie jest tak że jeżeli ukradł te pieniądze z naszej kieszeni to ... powinien je oddać ? i jeszcze dostać karę za takie zachowanie i zakaz sprawowania jakichkolwiek funkcji publicznych ?
    A jak się sprawa skończy to nawet pisać ie trzeba bo ... wszyscy wiemy ...
    Szkoda gadać.
    Jakby to był zwykły obywatel, to by go różne instytucje obdarły do ostatniego grosze, a tu ... kradzież na oczach milionów ludzi i ...

    Odpowiedz
  • Ulka(2015-03-01 19:29) Zgłoś naruszenie 00

    Jak to mówi Kiepski,w dup..im się...poprzewracało od tej kasy

    Odpowiedz
  • czytelnik(2014-12-08 09:18) Zgłoś naruszenie 00

    dzięki, że jeszcze dziennikarze Wprost mają odwagę pisać prawdę, bo PO widzi zło tylko u kogoś

    Odpowiedz
  • Nitk nie jest Frajerewm....(2014-12-08 08:05) Zgłoś naruszenie 00

    Jak widać każdy dyma Państwo jak tylko może...

    Zresztą ostatnie "Wybory" pokazują, że Demokracja już nawet nie potrzebuje Wyborców... wystarczy ogłosić Wybory, a głosy same się pojawią i w odpowiedniej konfiguracji...

    Robi się jak na Białorusi...

    Odpowiedz
  • wolny człowiek(2014-12-08 07:52) Zgłoś naruszenie 00

    Jaki kraj ? taki marszałek sejmu i całej świty rządzącej.

    Odpowiedz
  • Z lekka...(2014-12-07 17:44) Zgłoś naruszenie 00

    ...to cuchnie.

    Odpowiedz
  • POnury(2014-12-07 14:51) Zgłoś naruszenie 00

    Wystarcz POpatrzyć na ten ŁEB ukazany POwyżej i odPOwiedz nasuwa się sama co do jego obiektywizmu.

    Odpowiedz
  • EU(2014-12-07 14:45) Zgłoś naruszenie 00

    Terrorysta z Afganistanu i oszust w Polsce/?

    Odpowiedz
  • Leo(2014-12-07 14:17) Zgłoś naruszenie 00

    No, właśnie! Od tego pana cuchnie na odległość. To nie Polacy są notorycznymi złodziejami.

    Odpowiedz
  • oszukiwany(2014-12-07 13:52) Zgłoś naruszenie 00

    A kto najgłośniej ,krzyczy,łapać złodzieja?.Resztę sami sobie dopowiecie .

    Odpowiedz