statystyki

Palikot traci kolejnego posła. To koniec Twojego Ruchu?

30.08.2014, 10:23; Aktualizacja: 30.08.2014, 10:33
Janusz Palikot. Fot. PAP/Paweł Supernak

Janusz Palikot. Fot. PAP/Paweł Supernak źródło: PAP

SLD ma coraz liczniejszą reprezentację w Sejmie. Klub poselski Sojuszu powiększył się o kolejnego posła Twojego Ruchu - Witolda Klepacza. To jego powrót do SLD.

Reklama


Reklama


"Nowy poseł KP SLD. Witold Klepacz dołączył do nas. Witamy na pokładzie!" - czytamy na twitterowym profilu Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Wcześniej o tym, że Klepacz złożył akces do nowego klubu, pisał rzecznik SLD, poseł Dariusz Joński. 

Przejście Klepacza do SLD oznacza, że klub ten będzie liczył teraz 29 posłów. Twój Ruch, tracąc kolejnego w ostatnich dniach posła, ma już tylko 30 miejsc w Sejmie.

Przed kilkoma dniami z TR do SLD przeszli posłowie Maciej Banaszak i Krzysztof Kłosowski. Z kolei z członkostwa w Twoim Ruchu zrezygnował Jan Cedzyński.

Witold Klepacz dostał się do Sejmu z okręgu wyborczego w Sosnowcu. W wyborach w 2011 roku, startując z list SLD, otrzymał ponad 6 tysięcy głosów. W marcu 2012 roku przeszedł do Ruchu Palikota (później Twojego Ruchu).

Reklama


Źródło:IAR

Reklama

 • KALIF(2014-08-30 10:52) Odpowiedz 00

  PALIKOCIE CZEKA CIE STRYCZEK

 • gosc(2014-08-30 11:48) Odpowiedz 00

  Każdy jest kowalem swojego losu. Mieli wystarczająco czasu by przekonać do siebie wyborców. Jeżeli przez ten czas nie dotarli ze swoim programem do wyborców to znaczy, że nie mają nic do zaoferowania. Walka z kościołem, legalna marichuana, in vitro, związki partnerskie jak widać to za mało, by zostali wybrani na następną kadencję. A że tracą swoich członków ? Takich co przechodzą z jednej partii do drugiej, by załapać się na poselski stołęk - byle gdzie byleby tolko był - to chyba nie jest szkoda.

 • Mosze Moszna(2014-08-31 09:59) Odpowiedz 00

  Klepacz wystartował w Sosnowcu z list SLD i dostał się do sejmu, ale był to czas gdy SLD dołowało, a zboczeńcy od palichooja byli trzecią siłą z nadziejami rozwoju. Klepacz widząc większe koryto u zboczeńców tuż po wyborach wystąpił z SLD i przeszedł do ćpunów. Teraz gdy ćpuny dogorywaja a SLD nabiera rozpędu Klepacz znowu zmienił "poglądy" i wraca do SLD. Dziwię się Millerowi, że daje się wodzić prostemu Klepaczowi z pod Kłobucka, wyborcą też się dziwię, ale patrząc na tłuszcze głosującą na PO dziwić już się nie ma czemu.

 • yyy(2014-08-30 16:09) Odpowiedz 00

  Następny który odejdzie to będzie Palikot i wróci do PO,już robi umizgi i przebiera nóżkami.

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Prawo na co dzień

Galerie

Reklama