statystyki

Mariusz Kamiński ponad prawem? Operacja "Krystyna"

22.08.2014, 08:38; Aktualizacja: 22.08.2014, 09:03

Były szef CBA, Mariusz Kamiński, 20 razy wyłudził od sądu zgodę na podsłuch. Wszystko w ramach operacji przeciwko Jolancie i Aleksandrowi Kwaśniewskim - informuje Gazeta Wyborcza.

Reklama


Reklama


Gazeta donosi, że Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy stanowili główny cel CBA. W ramach operacji "Krystyna" Kwaśniewscy byli rozpracowywani przez 2 lata.

Prokuratura chciała przedstawić Kamińskiemu zarzuty, lecz musiała umorzyć postępowanie w związku z posiadaniem immunitetu poselskiego przez byłego szefa CBA.

Przestępstwo zarzucane Kamińskiemu przedawnić się powinno jesienią 2014 roku, lecz decyzja Sejmu o utrzymaniu immunitetu wstrzymuje bieg przedawnienia.

Kamiński, jeżeli nie zostanie wybrany w następnych wyborach, będzie mógł zostać pociągnięty do odpowiedzialności karnej.

Reklama


Źródło:Media

Reklama

  • jozio bak(2014-08-22 09:48) Odpowiedz 00

    jeszcze troche ,beda wille i palacyki do kupienia za pare groszy a wlasciciele beda mieszkac na koszt panstwa a jest ich sporo w POlskiej POlityce POczawszy od gory az konczac na soltysach

  • PiS WONNN(2014-08-22 09:48) Odpowiedz 00

    Tą całą PiS BANDĘ powinno się rozliczyć jak pospolitych przestępców.

  • obserwator(2014-08-22 09:56) Odpowiedz 00

    zastraszanie przez ludzi PO, aby nikt im nie przeszkadzał im w "rzadzeniu" uwidocznionym w podsłuchach, tylko panująca władza ma rację, a z SLD, w tym Kwaśniewski niech się przyznają za jaki bezcen kupili mieszkania w Warszawie

  • Jurek(2014-08-22 09:57) Odpowiedz 00

    Przeciez to jest jasne i stare jak swiat - jak przychodzi nowa ekipa to sie msci na starej - a teraz wam pokazemy ... kwestia aby miec w tym zdrowy rozsadek - nie polowac a rizliczas zgodnie z prawem. Nie mozna wykorzystywac struktur Panstwa na prywatne wycieczki i udowodnienie czegos za wszelka cene. Jak mowil Lech Kaczynski o Macierewiczu - nie odrozna faktow i=od wlasnych interpretacji. Prawie zawsze jest duze ocxzekiwanie aby cos komus udowodnic - nie moze to byc za wszelka cene nawet jezeli czujemy, ze cos nie gra musimy to udowodnic - obowiazuje zasada domniemania niewinnosci nawet jezeli nam sie gotuje krew.

  • adsenior(2014-08-22 10:05) Odpowiedz 00

    Ciekawe, bardzo ciekawe, jak redaktor rozumie "wymuszenie od sądu podsłuchu"??? Kolejny dziennikarz mający nas za IDIOTÓW!!

  • neo(2014-08-22 08:57) Odpowiedz 00

    Ktoś kto pisze takie info w gazecie która mieni się być prawną jest idiotą. Może byś się zainteresował ile jest podsłuchów teraz. Np telefony w spółkach skaru państwa. a Kwaśniewski nie jest święty i należałoby zbadać wątki przedstawione przez Kamińskiego miast bronić 3RP i komuszków

  • Max(2014-08-22 09:02) Odpowiedz 00

    GW to organizacja przestępcza, która zostanie pociągnięta do odpowiedzialnosci po kolejnych wyborach.

  • gryfon(2014-08-22 10:10) Odpowiedz 00

    Nikt logicznie myślący nie uwierzy w ten głupawy grubymi nićmi szyty scenariusz okrągłostołowej sitwy kiszczaka i jaruzelskiego

  • Ktoś!(2014-08-22 10:10) Odpowiedz 00

    Zbliżają się wybory, PiS ma coraz większe poparcie więc Wybiórcza robi swoje dla sitwy i swoich pieniędzy.

  • PATERSSON(2014-08-22 10:19) Odpowiedz 00

    Frajerzy kto ty jest podsluchiwany?Ja sie pytam zadzwoncie do kumpla ze podkladacie bombe za minute Sa u was i kto tu ************ jestesmy wszyszct podsluchiwani a kwach z ta swoja wolontariuszka sroka [wiadomo co sroka robi] powinien wytlumaczyc sie za tygodnik RAZEM tam tez byl podsluchiwany i coooo a ty PIS VON masz ostatnie chwile...

  • wkurzona(2014-08-22 10:36) Odpowiedz 00

    Wstydźcie się posłowie. Tak boicie się o własne duży że każda menda z immunitetu może czuć się bezkarna

  • POtriota(2014-08-22 10:40) Odpowiedz 00

    i co mogą napisać Gejowskie Wieści? Kamiński wyłudził, a naiwny sąd wydał, i to jeszcze przeciw komu? przeciw niewinnym i nie rzucającym bladego cienia podejrzeń Kwaśniewskim, post-pezetpeerowscy święci stanowili "cel" dla "bandyckich służb antykorupcyjnych", patrząc na życiorys większości lewackich polityków powinno się zaocznie wydawać wyroki i eliminować możliwie skutecznie z życia społecznego

  • Michał(2014-08-22 11:02) Odpowiedz 00

    Artykuł dwie godziny temu opublikowany i już cała masa pislamistów w komentarzach staje w obronie swojego człowieka. Nie ważne, że skompromitowany. Ważne, ze swój. I czym wy się niby różnicie od złodziejskiej PO?

  • To Gow.o wyborcze takie zolte i smierdzace ? (UJ)(2014-08-22 18:42) Odpowiedz 00

    Patrzcie jak to G(0wno)azeta Wyborcz(e)a atakuje i straszy PiSem,Kaminskim,zeby dalej opluwac i niszczyc to co Polskie.Broni Kwasniewskich od afer i POlszewiickich przestepcow !
    Kto was antynpolskie pieski czyta,chyba Jihadzisci.