Senator Krzysztof Piesiewicz uniewinniony z zarzutu posiadania narkotyków

18.12.2013, 09:14; Aktualizacja: 18.12.2013, 10:48

Były senator PO i scenarzysta Krzysztof Piesiewicz został uniewinniony z zarzutu posiadania narkotyków i nakłaniania do ich zażywania. Jak przyznał w rozmowie z Radiem Zet, nie jest zaskoczony tym wyrokiem.

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Media

Reklama

Komentarze (11)

  • sta-n(2013-12-18 09:49) Zgłoś naruszenie 00

    Jak widać, kruk krukowi oka nie wykole. Wspólny trud braci prawniczej,
    nie poszedł na marne.Teraz czekam, aż p.Piesiewicz będzie się domagał
    milionowego odszkodowania za "krzywdy moralne, a następnie(bez nagrania)
    podzieli się z kim trzeba.

    Odpowiedz
  • Leo(2013-12-18 09:55) Zgłoś naruszenie 00

    To były proszki do nosa.
    Na szczęście był z PO.

    Odpowiedz
  • kp(2013-12-18 09:56) Zgłoś naruszenie 00

    Można być ćpunem, posiadać "towar", i jest się niewinnym pod warunkiem, że jest się np. senatorem.

    Odpowiedz
  • Sdziadek(2013-12-18 10:23) Zgłoś naruszenie 00

    Przeciez bylo widac ze on nie majac walka rozgniatal nosem ciasto na makaron wlasnej roboty --a panie pilnie sie uczyly..Ale one napalily sie na co innego ale patrza ze to baba w starej sukience po premierowei ktora na nim stala sie mini---spojrzaly a tam nic nie wisi to sie wkur...ly.

    Odpowiedz
  • Sdziadek(2013-12-18 10:33) Zgłoś naruszenie 00

    Mafia jest wszedzie w rzadzie, w parlamencie ico najwazniejsze-w sadzie..

    Odpowiedz
  • meryt(2013-12-18 10:38) Zgłoś naruszenie 00

    Narkotyk, który nie jest narkotykiem,to taki plus ujemny,władza ma prawo robić sobie z siebie jaja,ale tylko dopóty,dopóki ktoś nie pociągnie jej za nie.O dziwo ,rejon gdański strasznie dużo produkuje tych jaj.

    Odpowiedz
  • XXYYZZ(2013-12-18 11:43) Zgłoś naruszenie 00

    Stołeczny sąd orzekł też przepadek dowodów rzeczowych w tej sprawie - między innymi torebki, laptopa i płyt CD. Wszystkie mają zostać zniszczone.
    BEZ KOMENTARZA!

    68-letni Piesiewicz był obrońcą w procesach politycznych w PRL, m.in. w procesie działaczy Solidarności i KPN. Zasłynął jako współautor scenariuszy filmowych do 17 filmów Krzysztofa Kieślowskiego.
    A CO TO MA DO SPRAWY?!

    Uzasadnienie wyroku było niejawne.
    BO W UZASADNIENIU BYŁ PRZYKŁAD WZAJEMNIE WYKLUCZAJĄCYCH SIĘ FAKTÓW!!!

    Odpowiedz
  • S-w(2013-12-18 16:33) Zgłoś naruszenie 00

    Nie dziwcie się; to zwykła solidarność palestry.

    Odpowiedz
  • Józef Bąk(2013-12-18 18:30) Zgłoś naruszenie 00

    Karnowski, Piesiewicz wszyscy z Peło bez komentarza

    Odpowiedz
  • meryt(2013-12-18 20:07) Zgłoś naruszenie 00

    Trzeba się z tym werdyktem zgodzić,stan posiadania stwierdzono bardzo dawno,od tego czasu nastąpiło już wielokrotne wydalanie i nic nie ma.

    Odpowiedz
  • Zaś smród pozostał...(2013-12-18 20:08) Zgłoś naruszenie 00

    ...co nie zmienia pewnych faktów ale też nie zwraca zmarnowanych lat.

    Odpowiedz