Amerykański ekspert: Nowe dowody pokazują, że Rosja odegrała rolę w katastrofie smoleńskiej

16.05.2018, 13:00; Aktualizacja: 16.05.2018, 14:26
Katastrofa Smoleńsk wrak

"Z dzisiejszego punktu widzenia ukryta, zabójcza rosyjska ręka w sprawie Smoleńska nie wydaje się już nieprawdopodobna. Polska zasługuje na prawdę o tym, co naprawdę wydarzyło się 10 kwietnia 2010 roku" - konkluduje Schindler.źródło: Creative Commons

Chociaż raport techniczny podkomisji smoleńskiej został uznany przez przeciwników Antoniego Macierewicza za teorię spiskową, to zasługuje on na uwagę - pisze na portalu Observer.com amerykański ekspert ds. bezpieczeństwa John Schindler. Według niego, "nowe dowody pokazują, że Rosja odegrała rolę w katastrofie smoleńskiej".

Źródło:PAP

Reklama

Komentarze (23)

  • psychiatra(2018-05-16 14:00) Zgłoś naruszenie 5333

    Jaka komisja, tacy eksperci.To, że ktoś jest amerykaninem, jak widać nie daje monopolu na rozum.. Wystarczy już tych "eksperckich rewelacji" bez jednego dowodu. Ale psychopaci już tak mają, każda kolejna wersja ich podnieca. .

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • niedowiarek(2018-05-16 14:17) Zgłoś naruszenie 3724

    ... "Co gorsza skradziono rzeczy osobiste zabitych, które były pilnowane przez FSB i, według doniesień, FSB wykradło tajemnice NATO, w tym tajne protokoły komunikacyjne należące do polskich oficerów wojskowych" ...... Takich bzdur jeszcze nie czytałem !!! - Niby Antoni zwolniony, a dalej szczuje i "ojcuje" tej paranoi ....

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • eks (2018-05-16 14:28) Zgłoś naruszenie 3319

    Szanownemu ekspertowi z Ameryki w pale się nie mieści,że mogło dojść do tej katastrofy-Piloci przemęczeni i bez uprawnień.Prognoza pogody,do d...y. Ruskie lotnisko , kawałek ogrodzonego pola bez oświetlenia etc.I czy cywilizowany Amerykanin zrozumie wschodnie obyczaje?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • seraf(2018-05-16 14:31) Zgłoś naruszenie 1211

    Komentarz psychiatry świadczy o pochodzeniu jego autora - > 97.3% trol. A skąd, chyba nie trzeba mówić.

    Odpowiedz
  • seraf(2018-05-16 14:31) Zgłoś naruszenie 2610

    Komentarz psychiatry świadczy o pochodzeniu jego autora - > 97.3% trol. A skąd, chyba nie trzeba mówić.

    Odpowiedz
  • diabel(2018-05-16 14:34) Zgłoś naruszenie 2217

    jankeski glupek jeszcze jeden

    Odpowiedz
  • mariakmurata(2018-05-16 14:57) Zgłoś naruszenie 711

    "Amerykanski ekspert" wypowiedzial sie dla publikacji Observer.com, znajdujacej sie w posiadaniu Jareda Kuschnera, meza Ivanki i ziecia Donalda Trumpa, ktorego rzeczywiste uklady z Kremlem sa mgliste. Ciekawe tez jak wygladaby dalszy lot i ladowanie wiadomego samolotu zakladajac ze nie doszloby do eksplozji?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Aniou(2018-05-16 14:58) Zgłoś naruszenie 1415

    psychiatra, eks, niedowiarek; podajcie przyklad innej katastrofy gdzie przez lata blokowany jest dostep do wraku.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Legart(2018-05-16 16:16) Zgłoś naruszenie 1111

    Zgadzam, się, że za katastrofą stoi coś wstydliwego. Dla nas i Rosjan. Ale nie zamach. Gorzej. Stoi za tym słowiańska bylejakość. Bylejakość szkolenia pilotów, bylejakość szacunku dla procedur, bylejako wyposażone lotnisko, bylejacy piloci, obsługa, kontrolerzy. Bylejacy śledczy. Bylejacy koronerzy. Bylejacy politycy, co ulegli presji pogrzebu w osobnych mogiłach.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Bert(2018-05-16 21:33) Zgłoś naruszenie 118

    Końcowe ustalenia prokuratury wysadzą w powietrze Partię Oszustów razem z jej wierchuszką i szwabskimi polskojęzycznymi mediami, więc muszą bronić kłamstw anodiny i milera bardziej niż Jaruzelski socjalizmu. Ale to trud daremny. Tylko wojna mogłaby zatrzymać ustalenie prawdy, a na nią się nie zanosi.

    Odpowiedz
  • Sie musiał ...(2018-05-16 21:33) Zgłoś naruszenie 78

    .... nieźle nawalić ten Johnu Szwindler.

    Odpowiedz
  • zdaleka(2018-05-17 04:13) Zgłoś naruszenie 73

    Proszę przeczytać artykuł Te nowe dowody to raport podkomisji Macierewicza z ubiegłego miesiąca. Koś tam próbuje zarobić trochę dolarów publikując sensacyjny artykuł Liczy się sensacja, prawda,... nie koniecznie.

    Odpowiedz
  • ToK(2018-05-17 09:33) Zgłoś naruszenie 24

    Wygląda na artykuł sponsorowany. Więcej w nim polityki niż merytorycznych analiz.

    Odpowiedz