Gowin: Będę walczył o gabinety polityczne jak lew

13.03.2018, 08:09; Aktualizacja: 13.03.2018, 08:22
Wicepremier, minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin

Wicepremier, minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowinźródło: ShutterStock
autor zdjęcia: Paweł Supernak

Będę walczył o gabinety polityczne jak lew, bo ich zniesienie jest ograniczeniem skuteczności działania państwa - zapowiedział we wtorek wicepremier, minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin.
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP

Reklama

Komentarze (7)

  • Zenon(2018-03-13 08:47) Zgłoś naruszenie 120

    Głosowałem ale się nie cieszyłem!!Hipokryta!!!

    Odpowiedz
  • Wkurzona (2018-03-13 08:37) Zgłoś naruszenie 100

    Lew??? Raczej stary wyleniały kovur

    Odpowiedz
  • xxxx(2018-03-13 08:56) Zgłoś naruszenie 60

    Kto jeszcze chce słuchać tego barana.

    Odpowiedz
  • gówin (2018-03-13 09:50) Zgłoś naruszenie 50

    Gabinety mają być MERYTORYCZNE, a nie polityczne. Polityczny gabinet Gowina za czasów jego ministrowania resortowi sprawiedliwości , majstrował przy sądach rejonowych ( znosił, łączył, przywracał) , ze skutkami do dziś ( przewlekłe sprawy) . Teraz znowu coś majstruje przy szkolnictwie, bez merytorycznego uzasadnienia. Na materii państwa NIE WOLNO POLITYCZNIE EKSPERYMENTOWAĆ. Może to sobie robić Gowin w rodzinie, o ile żona mu pozwoli.

    Odpowiedz
  • Pan Murzyński - Filipiński(2018-03-13 11:42) Zgłoś naruszenie 20

    Jeżeli coś jest "polityczne" to nie dość, że jest niemerytoryczne, to na dodatek nieprofesjonalne. Dlatego nie ma czego bronić. Pan Gowin najwyraźniej zaczyna zachowywać się podobnie jak działacze partii nieboszczki. "Potrafi odnaleźć się dla dobra ludzi pracy na każdym niezwykle odpowiedzialnym odcinku", na który "rzuci" go partia.

    Odpowiedz
  • mixer(2018-03-13 11:38) Zgłoś naruszenie 20

    A gdzie on widział prawdziwego lwa?

    Odpowiedz
  • kok(2018-03-13 11:42) Zgłoś naruszenie 10

    Artykuł "Gowin: Będę walczył o gabinety polityczne jak lew" : spadł już na daleką pozycję w " Wiadomościach" GDP co oznacza brak zainteresowania bzdurnymi wypowiedziami wicepremiera.

    Odpowiedz