Czarnecki napisał o Róży Thun. Liderzy czterech grup chcą odwołania go za te słowa

11.01.2018, 20:52; Aktualizacja: 11.01.2018, 21:37
Ryszard Czarnecki

Ryszard Czarneckiźródło: PAP Archiwum
autor zdjęcia: Wiktor DĹbkowski

Szef Parlamentu Europejskiego Antonio Tajani otrzymał list liderów frakcji politycznych PE ws. wypowiedzi wiceszefa PE Ryszarda Czarneckiego nt. europosłanki Róży Thun. "Przewodniczący Tajani odniesie się do tego listu" - podało źródło w PE.

Źródło:PAP

Reklama

Komentarze (16)

  • kuba(2018-01-11 21:56) Zgłoś naruszenie 3232

    ma racje Czarnecki mówiąc tak o sprzedawczykach

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • kp(2018-01-11 22:03) Zgłoś naruszenie 2829

    Czarnecki ma rację Róża to szmalcownik, jak wielu jej kolegów z UE.............

    Odpowiedz
  • Niniva(2018-01-11 22:04) Zgłoś naruszenie 2330

    Wywieźć Czarneckiego na taczce jak mu sie nie podoba. A pieniądze bierze? to fon od nich

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • Aneta Rups(2018-01-11 22:55) Zgłoś naruszenie 176

    Miło że o tym piszesz,nie tak dawno słuchałam długiego felietonu w radiu na temat korzyści jakich doświadczają niemcy w UE,okazuje się że od samego początku powstania EU niemcy tylko spijają śmietankę kosztem państw satelickich.Z Polski wyprowadzono już ok 1,2 bln zł od momentu wejścia do EU. Tej ogromnej sumy nie równoważą żadne unijne dotacje.Polska była zwyczajnie okradana.hl

    Odpowiedz
  • Róża Thun(2018-01-11 22:41) Zgłoś naruszenie 179

    Pani Thun wpisuje się świetnie w działalność agentury IV rzeszy vel"UE" co do ratowania zagrożonego projektu Mittel Europa. Czy wygra to zależy od tego co wiedzą na ten temat Polacy.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • werd(2018-01-11 21:54) Zgłoś naruszenie 1528

    ten człowiek zwykły ******* z SAMOOBRONY... tyle w temacie. zapewne gorliwy katolik.

    Odpowiedz
  • Mietek(2018-01-12 05:26) Zgłoś naruszenie 1210

    NIEPRZECIĘTNY CHAM , który zaliczał różne partie - bez charakteru . Jego mowa to bełkot . Jestem za odwołaniem czegoś takiego jak on .

    Odpowiedz
  • be(2018-01-12 06:21) Zgłoś naruszenie 77

    J..ac targowice ponowoczesna

    Odpowiedz