Sasin: Hanna Gronkiewicz-Waltz jest świadomie bezczynna ws. pomników smoleńskich

21.09.2017, 20:45; Aktualizacja: 21.09.2017, 21:36
Hanna Gronkiewicz-Waltz

Hanna Gronkiewicz-Waltzźródło: PAP
autor zdjęcia: Marcin Obara

Bezczynność prezydent ws. pomników smoleńskich na Krakowskim Przedmieściu blokuje nam jakiekolwiek ruchy - powiedział w czwartek PAP poseł PiS Jacek Sasin. Dodał, że społecznikom zależy, by pomniki upamiętniające Lecha Kaczyńskiego i pozostałe ofiary stanęły 10 kwietnia przyszłego roku.

Reklama


Reklama


Źródło:PAP

Reklama

Komentarze (12)

  • Nienawiść zabija(2017-09-22 06:48) Zgłoś naruszenie 151

    Smoleński zaklamali , zwłoki zbezczeszczone, tragedia nie wyjaśniona i za PO pod Ruskich przygotowane raporty. Kopacz oszukiwała rodziny. Putin i Tusk razem nienawidzieli Kaczyńskich. Czego jeszcze więcej trzeba do tragedii. Dlatego są totalną opozycją, zdradziecka i sprtzedajną wobec odwiecznych naszych wrogów.

    Odpowiedz
  • Targowicom NIE!(2017-09-22 07:26) Zgłoś naruszenie 111

    HGW skompromitowana, biorąca udział w masowym wysiedlaniu ponad 40tyś.(55tys) Warszawiaków z mieszkań - czyściciel Ratusza w spódnicy (tak masowo wysiedlali tylko hitlerowcy w W-wie podczas okupacji) Czy taka persona, nad którą wisi sprawiedliwość dziejowa odpuści i i ukorzy się przed tysiącami ludzi ,których skrzywdziła - NIE, a do tego POlitycznie będzie grała pomnikiem do końca, wie ,że nie ma nic do stracenia, koniec jej bliski i tegoż establischmentu WS zamieszanego w proceder złodziejskie reprywatyzacji.

    Odpowiedz
  • Sasin ma rację(2017-09-22 06:42) Zgłoś naruszenie 91

    A czego się spodziewać po złodziejach reprywatyzacyjnych, aferach i zdradzie narodowej targowiców. Tego się nie wybacza. POstkomuna się skompromitowała na dzisięciolecia i ludzie przejrzeli na oczy wreszie, odsuwając to bezprawie od władzy.

    Odpowiedz
  • do @Zdenek - nie wciskaj ciemnoty targowickiej(2017-09-22 07:11) Zgłoś naruszenie 81

    Kto może nie chcieć pomników ofiar Smoleńskich?? i gra POlitycznie na nastrojach Polaków. Powinno powstać tyle pomników by Ruskie i Targowice zrozumieli co zrobili i to w miejscach najbardziej prestiżowych W-wy, bo to zasłużone elity polskie zginęły ,a nie przypadkowi zjadacze chleba.Smoleński wyjawi kiedyś swoja prawdę , ale wtedy po Was śladu nie będzie w polityce. Historia odkryje prawdę ostateczną , jak Katyń i inne zbrodnie putinowskich katów i zbrodniarzy.

    Odpowiedz
  • Zdenek(2017-09-22 01:04) Zgłoś naruszenie 116

    Biedny, bezwolny kapeć na nodze Kaczyńskiego. Przecież warszawiacy wypowiedzieli się jednoznacznie, że żadnego nowego (na Powązkach już jeden jest) pomnika smoleńskiego nie chcą (ani jednego, a nie mówiąc o dwóch) - a ten pan chce być, zdaje się, prezydentem warszawiaków... Cholerny, kolejny chory karierowicz.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • zenek(2017-09-26 16:02) Zgłoś naruszenie 00

    Haha chyba jestem dobrym prorokiem, przy wyborami wszystkim mówiłem że jak pis wygra wybory to będą tylko stawiać pomniki, i co jest? stawiają pomniki

    Odpowiedz
  • moraw(2017-09-26 16:08) Zgłoś naruszenie 00

    Panie Sasin, idź pan lepiej wyprowadź kotka od jarka a nie pisz głupot!

    Odpowiedz
  • siguś(2017-09-26 16:09) Zgłoś naruszenie 00

    Chcecie to sobie budujcie i miliard pomników!! Ale róbcie to za swoją kasę a nie obywateli!!!!

    Odpowiedz
  • daniel_m,(2017-09-26 16:10) Zgłoś naruszenie 00

    Ciekawe co gdyby Lechu żył czy Jaki by też tak szczekał co do kamienic przy Nabielaka 9 i Noakowskiego 16?

    Odpowiedz
  • wizual4(2017-09-26 16:17) Zgłoś naruszenie 00

    Panie Sasin.Pomniki które chce stawiać PiS,to może na cmentarzu.NIE PSUJCIE WIZERUNKU WARSZAWY

    Odpowiedz