Premier: Nie słyszę głosów, które krytykowałyby reformę edukacji

21.09.2017, 19:43; Aktualizacja: 21.09.2017, 20:12
Premier Beata Szydło podczas konferencji prasowej.

Premier Beata Szydło podczas konferencji prasowej.źródło: PAP
autor zdjęcia: Marcin Obara

Nie słyszę głosów, które w jakikolwiek sposób krytykowałyby reformę edukacji, którą wprowadziliśmy; wprowadzanie tej reformy przebiega bardzo sprawnie - mówiła premier Beata Szydło w czwartek w TV Trwam.

Źródło:PAP

Reklama

Komentarze (29)

  • Totalna opozycja(2017-09-22 07:48) Zgłoś naruszenie 813

    Niech idzie do laryngologa przeczyścić uszy.

    Odpowiedz
  • matka(2017-09-22 10:27) Zgłoś naruszenie 563

    Zatkało mnie. To znaczy, że dla premierki całe rzesze rodziców, pracowników szkół, ekspertów oraz poszkodowanych DZIECI są niewidoczne! Nie istnieją. Do diabła! To jest taka arogancja, że nie wiadomo jak skomentować. Boże – patrzysz i nie grzmisz...

    Odpowiedz
  • login74(2017-09-22 08:14) Zgłoś naruszenie 563

    mogłem nagrać na rozpoczęciu szkoły naszą P. Dyrektor, która poinformował o burdelu w szkołach jaki obecnie panuje po reformie, brak podręczników, szafek, ławek itp

    Odpowiedz
  • ktoś(2017-09-22 10:53) Zgłoś naruszenie 553

    ." Pycha kroczy przed upadkiem...." katoliczka jak można tak kłamać....

    Odpowiedz
  • Kiepsko ...(2017-09-22 09:01) Zgłoś naruszenie 463

    .... cóś z tym słuchem.

    Odpowiedz
  • wściekły belfer(2017-09-22 12:06) Zgłoś naruszenie 413

    RŻNIE GŁUPA CZY JEST GŁUCHA JAK PIEŃ ?

    Odpowiedz
  • Gog(2017-09-22 08:28) Zgłoś naruszenie 404

    W naszej szkole pracę straciło 2 nauczycieli, ale to dopiero początek.

    Odpowiedz
  • rodzic(2017-09-22 15:09) Zgłoś naruszenie 370

    "Polcy I Polaki" Broszka nie słyszy!!!!! Dzisiaj jest 22.09. minął trzeci tydzień roku szkolnego, mój syn jest w klasie siódmej i do dzisiaj nie ma żadnego podręcznika. Super reforma!!!!!!!!!!!!!!!

    Odpowiedz
  • ell(2017-09-22 14:59) Zgłoś naruszenie 340

    Nie wierzę... Czy ona żyje w jakimś matrixie? Ja na przykład nie wiem, do jakiej szkoły chodzi moje dziecko. W teorii do drugiej klasy gimnazjum, ale gimnazjum zostało zlikwidowane i dołączone do podstawówki. Podobno w różnego rodzaju drukach mam pisać, że chodzi do podstawówki z klasami gimnazjalnymi. Dyrektor szkoły sam nie wie, co będzie wpisane na świadectwie. Po pierwszej wywiadówce mam jeszcze większy mętlik w głowie niż wcześniej. Z powodu niepewnej przyszłości, ze szkoły odchodzą najlepsi nauczyciele, zwłaszcza ci od przedmiotów ścisłych. Dramat...

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • HALI NA(2017-09-22 15:23) Zgłoś naruszenie 310

    Jak się nie słucha to się nie słyszy.

    Odpowiedz
  • Marysia(2017-09-22 17:45) Zgłoś naruszenie 240

    Bredzi, jak zawsze.

    Odpowiedz
  • J23(2017-09-22 07:03) Zgłoś naruszenie 223

    Że ci **** nie spryszczy

    Odpowiedz
  • gim(2017-09-22 17:45) Zgłoś naruszenie 200

    Ja nie słyszę głosów, które by w jakikolwiek sposób krytykowały to, co wprowadziliśmy, czy mówiły o problemach" Idź, q... Beata do lekarza. Tak źle z Tobą jeszcze nie było.

    Odpowiedz
  • kaczyk44(2017-09-22 10:37) Zgłoś naruszenie 183

    P BS,p.nie slyszy bo jk wydal taki imperatyw,a p.wystapienia sa jak flaki z olejem.

    Odpowiedz
  • ercole(2017-09-23 00:48) Zgłoś naruszenie 130

    wprost niewiarygodnie bezczelna jest ta paniusia

    Odpowiedz
  • Laryngolog(2017-09-22 22:18) Zgłoś naruszenie 110

    > Premier: Nie słyszę głosów, które krytykowałyby reformę edukacji Kobieta jest głucha jak pień!

    Odpowiedz
  • alik(2017-09-22 22:02) Zgłoś naruszenie 100

    Nie tylko ............ ale do tego głucha

    Odpowiedz
  • Wszyscy za reformami (oczywiście oprócz czerw.ZNP)(2017-09-22 14:31) Zgłoś naruszenie 642

    Ale postkomusze ZNP ruszyło, aż miło poczytać. A u nas wszyscy za reformą .

    Pokaż odpowiedzi (4)Odpowiedz
  • Romek(2017-09-23 09:59) Zgłoś naruszenie 60

    Becia kleci jak leci to typowe dla agitatorki partyjnej z wieloletnia praktyką w kołach gospodyń wiejskich .Obietnicę -będziemy słuchać prostych ludzi - przekazała służbom specjalnym i Policji.Jak się nie słucha to oczywiste,że się nie słyszy.

    Odpowiedz
  • jalib(2017-09-23 16:11) Zgłoś naruszenie 50

    Broszka słyszy tylko głos prezesa.

    Odpowiedz