Artykuły na temat: "PiS"

Agnieszka Dudzińska: „Projektu dziecko” nie można zakończyć [WYWIAD MAZURKA]

12 października 2018 r.

Może gdzieś są udane rodziny patchworkowe, ale wydaje mi się, że one dobrze wyglądają tylko w głupawych komediach. W prawdziwym życiu to jest niewiarygodna trauma dla dziecka. Dla niego rozwód rodziców to rozpad całego świata - mówi w rozmowie z Robertem Mazurkiem Agnieszka Dudzińsk, która była kandydatką PiS na stanowisko rzecznika praw dziecka.

Kaczyński: Morawiecki atakowany, bo ukrócił nadużycia podatkowe

5 października 2018 r.

PiS może realizować zapowiadane programy dzięki pieniądzom z uszczelnienia systemu podatkowego; autorem tego sukcesu jest premier Mateusz Morawiecki, dlatego jest atakowany - mówił w piątek na konwencji w Białymstoku prezes PiS Jarosław Kaczyński.

Dworczyk: Politycy PO wykryli kolejną pseudoaferę

5 października 2018 r.

Kolejna pseudoafera wykryta przez polityków PO - ocenił szef KPRM Michał Dworczyk odnosząc się do zapowiedzi PO skierowania wniosków do PKW i prokuratury ws. wykorzystywania przez Patryka Jakiego infrastruktury państwowej w kampanii wyborczej na prezydenta stolicy.

Poręba: Rządy PO-PSL zwijały i wyprzedawały Polskę

5 października 2018 r.

Rządy PO-PSL zwijały i wyprzedawały Polskę i w niezbyt właściwy sposób dbały o polski interes narodowy - powiedział na piątkowej konferencji prasowej szef sztabu wyborczego PiS Tomasz Poręba.

Prezydent Duda: Budujemy wolną Polskę i wolne sądy

4 października 2018 r.

Na naszej wielkiej historii budujemy wolną Polskę i wolne sądy, w których ludzie są sprawiedliwie i uczciwie traktowani, w których sędzia jest sługą społeczeństwa, a nie oczekuje, że społeczeństwo będzie mu służyło - powiedział w czwartek w Oświęcimiu prezydent Andrzej Duda.

PO: Rząd PiS korzysta z naszych działań dot. uszczelnienia VAT-u

4 października 2018 r.

PiS korzysta z naszych działań dot. uszczelnienia VAT-u; rząd PO-PSL przygotował systemowe zmiany pozwalające uszczelnić ten podatek, była to m.in. ustawa o jednolitym pliku kontrolnym i zmiany w odwróconym VAT w elektronice - powiedział PAP rzecznik PO Jan Grabiec.