Artykuły na temat: "PiS"

Wielkopolskie: Łukasz Borowiak ponownie prezydentem Leszna

22 października 2018 r.

Dotychczasowy prezydent Leszna (Wielkopolskie) Łukasz Borowiak zdobył w pierwszej turze 53,47 proc. głosów i będzie nadal rządził miastem - podała PKW. W Lesznie o urząd prezydenta miasta ubiegało się pięć osób.

Tarnobrzeg: Dariusz Bożek nowym prezydentem miasta - nieoficjalnie

22 października 2018 r.

Startujący z własnego komitetu Razem dla Tarnobrzega Dariusz Bożek zwyciężył w I turze wyborów na prezydenta miasta Tarnobrzeg. Pokonał w rywalizacji m.in. kandydata KW PiS Kamila Kalinkę, dotychczasowego komisarza Tarnobrzega – wskazują nieoficjalne dane Miejskiej Komisji Wyborczej.

Podkarpackie: W Radzie Miasta Przemyśla pięć ugrupowań

22 października 2018 r.

Pięć ugrupowań będzie miało swoich przedstawicieli w radzie miasta w Przemyślu (Podkarpackie). Najwięcej mandatów - 6 zdobyła Koalicja Obywatelska oraz Kukiz’15 - pięć mandatów – wynika z oficjalnych danych PKW.

Opolskie: Dotychczasowi prezydenci miast utrzymali stanowiska

22 października 2018 r.

Prezydent Opola Arkadiusz Wiśniewski i prezydent Kędzierzyna-Koźla Sabina Nowosielska - utrzymali swoje stanowiska na drugą kadencję - wynika z informacji przekazanych przez miejskie komisje wyborcze w obu miastach.

W Suwałkach Czesław Renkiewicz ponownie prezydentem

22 października 2018 r.

Urzędujący prezydent Suwałk (Podlaskie) Czesław Renkiewicz wygrał po raz trzeci z rzędu wybory na prezydenta miasta. Renkiewicz w pierwszej turze pokonał kontrkandydatów uzyskując 63,1 proc. głosów.

Niespodzianka w Białystoku: PiS straciło większość w radzie miasta

22 października 2018 r.

Prawo i Sprawiedliwość straciło większość w Radzie Miasta Białystok. W niedzielnych wyborach zdobyło w 28-osobowej radzie dwanaście mandatów; pozostałe przypadły kandydatom z listy Koalicji Obywatelskiej - poinformowała oficjalnie w poniedziałek po południu Miejska Komisja Wyborcza.